объркана

  • 4 353
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2
Здравейте,дами.Нова съм тук,за това моля да ме извините,ако темата не е за този раздел.
Много съм объркана,искам да взема правилното решение.
На 27 години съм.Миналата година се запознах с едно момче,което е доста по-малко от мен с 8 години.Влюбих се.Той също.Започнах връзка,въпреки че знаех отношението и мнението на майка ми към момчето.Тя го познавала,знаела от какво семейство е и т.н...Още от първия ден тя си каза тежката дума.Бяхме заедно 7 месеца.Това бяха най-хубавите в живота ми.Бях щастлива,бях обичана и обичах.
Дойде момент,в който не издържах на приказките на майка ми и се разделихме.Цялото ми семейство не го одобрява.Баба ми искаше да идва унас да ме моли да се откажа от него.Не знам защо не го харесват.Заради татусите,заради това,че майка му не е българка,а от тюркски произход или защото е с 8 години по-малък от мен...За мен нищо няма значение,защото го обичам адски много.Страдам и се разкъсвам от болка когато не е до мен.
Момчето е доста ревниво,падаше си малко командаджия.Карали сме се много пъти за това,че не слушам .Също така искам да споделя,че докато ходехме си пишеше и с други момичета.Дори писа на една моя приятелка,но той не знаеше,че тя ме познава.Даде й номера си и искаше да се видят някой път.Пробвах го с фалшив профил-същата история.Даде си номера и каза да се видят.
Не знам какво да прявя,знам само че го обичам много.Той също не е безразличен,защото когато преди 1 седмица се видяхме случайно,той ме прегърна и усетих как лудо бие сърцето му.Вчера пак се засякохме и направо сърцето му щеше да изхвърчи...
Не зная какво да правя,дали едно 19 годишно момче може да ми даде това,което имам нужда,да ми е верен,да ме обича така както аз?
Вътрешно знам отговора,знам че и тази връзка е обречена,но тайно се надявам да стане нещо и ние пак да сме заедно.
Не знам майка ми ли е проблема,годините,или нещо друго и как да се преборя с това.
Много ми е тежко и исках да споделя..

# 1
  • Мнения: 3 031
От една страна да се съобразяваш с майка ти и баба ти относно мъжа ти на 27 години е идиотско.
От друга страна - май са прави.

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Гнусничка история.

# 3
  • Мнения: 415
Разликата в годините не е толкова от значение.Баща ми е с 8 години по-малък от майка ми.Но в твоя случай проблема е,че ти си в такава възраст,че вече си досаттъчно зряла,уравновесена и взела живота си в ръце.Все пак 27 години са възраст,в която започваш да мислиш малко или много за създаването на семейство,кариера и т.н.Докато той,за тези крехки 19 години не съм сигурна,че е разбрал нещо от живота,освен купонителАма то пък и сега му е времето да си поживее,както се казва.Завършваш училище,отиваш в университета и почваш„студентски живот,ах,сладък живот,захвърлен и вечно отнесен„....Има разлика в начина ви на мислене и на възприемане на житейските емоции,които предстоят.Що се отнася за майка ти и баба ти...разбирам ги.Искат най-доброто за своето дете,т.е. теб.Но пък ти си достатъчно зряла,за да им обясниш,че решенията ги взимаш ти.

# 4
  • Мнения: 5 892
Сериозно ли на 27 г си толкова незряла  и наивна? За какво ти е тоя пубер дето сваля всичко, що шава?
Някакво самоуважение нямаш ли?

# 5
  • Мнения: 110
Голяма драма...почти ме разплака.Авторката паднала от Марс горката,ама си е намерила баш балкански субект,с всичките му атрибути как си трябва.Съвет няма да дам,има си платени психолози,само да кажа да послуша родата !

# 6
  • Мнения: 2 850
 Надявам се, че някой е пуснал пързалка. На 27 години да се влюбиш в 19-годишен пикльо, който иска да бройка момиченца и да ревеш, че вашите не ти дават да излизате?! Изобщо как на 27 години от вашите зависи с кого ще излизаш? И как на 27 години, след като искаш любов и връзка, не мислиш за такава с някой, който би могъл да ти я предложи? Далеч съм от мисълта, че 20-годишните не поддържат дълги моногамни връзки, обаче не им е приоритет съвместен живот с гаджето. А жена, която изживява по такъв бурен начин увеличенията си, все едно е първа и последна любов, със сигурност си представя и бели рокли.

# 7
  • Мнения: 150
Ох, докато четох не обърнах внимание, че си на 27 и си мислех, че си на 18   Grinning
Щом ти харесва да си играчка на този пикльо стой си с него. Какво искаш да ти кажем? Да ти съчувстваме на невъзможната любов? Прави са родителите ти. Не знам какво си намерила в него, но ти си знаеш. Най-малкото не трябва да търпиш да се сваля с други и да ти го е доказал многократно, а ти да се радваш как му биело сърцето. И казаш, че се карате, защото не слушаш!?  Shocked 

# 8
  • Мнения: 35 949
на осемнадесетгодишните сърцето им по принцип думка по-силно от на четиредесетгодишните
а ако случайно си и добре сложена отпред, съвсем нормално е да му поприпърха
трябваше да провериш и по-надолу, но и без да го проверяваш мога да ти кажа какво е било положението

дали са ти разумни съвети  Peace

# 9
  • Мнения: 1 196
Амм чи то ако сърцето не бие си е жив труп... Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 3 705
Проблемът не е толкова във възрастта, а в това, че младежът не е готов за сериозна връзка и не смята за необходимо да се ограничи до един обект на въжделенията си. А когато това е гарнирано с ревност и залагания-няма никакъв шанс за нормалана връзка. Ако търсиш тормоз, да те пренебрегват, да се чувстваш не на място-тогава защо не!

# 11
  • Мнения: 2 850
27-годишната може външно да няма разлика с 20-годишните момичета. Но би следвало да е по-зряла и да не допуска един пубер да й се кара, че не слуша. Унизително е.

# 12
  • София
  • Мнения: 11 463
Tе на 19-годишните им бият по-бързичко сърцата, ти не се притеснявай, че зарад тебе е щяло да изхвръкне-)) Явено майката и бабата с аправи; Или ще го слушкаш или - чао-чао

# 13
  • Мнения: 30 802
В тази ситуация- организирайте си четиридневен уикенд, налюбете се и кой откъдето е.

Ти как си представяш да сте "заедно", като дойдат битовизмите и почне да ти се муси, отчасти защото е още пубер ненаучен, отчасти защото е тръгнал по кофти път, а и защото в някои общества мъжете се отглеждат да са малки бейчета и да тормозят жена си ей така, превантивно...

Прави са и бабата, и майката. На 27 трябва да си доста по-прагматична. Намери си мъж на 30 и се наслаждавай на нормална връзка. В смисъл- ако не искаш да ядеш бой де, ако искаш- давай с ислямистчето или какъвто е там.

# 14
  • Мнения: 14 654
Освен че няма да ти е верен, ще почне и да те ступва в най-скоро време, нищо че е малък.

# 15
  • София
  • Мнения: 17 591

В конкретния случай (и само в него!) напълно споделям мнението на майка ти и баба ти.
19 годишен, че и комарджия, че и сваляч, че и "ревнив и иска да слушаш"!?
Ако сексът е страхотен, става за няколко нощи, да, но... нищо повече. Начеши си крастата и... беж, колкото се може по-далеч.

# 16
  • Мнения: 5 239
гаранция ,че и секса няма да е страхотен с този , "под нивото " му ще е да си използва езика  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт