Автоимунен тиреоидит на Хашимото - тема 44

  • 79 482
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Сети Бети, аз малко се попритесних, тъй като съм го давала на сина си. Ама минало. Не съм знаела тогава.
Nkeif, хм, не се бях замисляла дали имат значение килограмите. Доста логично звучи да имат. Аз съм доста слаба, но пък за тия килограми понасям доста добре огромни дози хормон. Вече не знам къде е истината.  Mr. Green

# 751
  • Мнения: 1 687
ох, много мъчно ми стана като прочетох поста на нежна целувка Sad
Няма да се даваш, мила! Метаболитните синдроми могат да бъдат овладяни, така че не само да не пречат на забременяването, ами и да го подпомогнат. Тук пък сме маса мацки, които забременяхме и родихме с Хашимото. Знам, че в този момент е трудно да го повярваш (и аз имам един спонтанен аборт, знам какво е), но дечицата идват точно, когато си им е времето и всичко е за добро, ще видиш!

# 752
  • Мнения: 272
Елч, благодаря за подкрепата.Заредила съм се с надежда.Дано утре като ме приемат в болницата да намерят начин да оправим нещата и най накрая да мога да забременея и износя здрава бременност.Ще пиша и ще ви информирам ,за да може да ме съветвате и консултирате. bouquet

# 753
  • Мнения: 1 687
Нежна целувка, тук сме! Hug

Някой може ли да пусне нова тема?
аз веднъж опитах и много я бях омазала, та не смея Sad

# 754
  • Мнения: 272
Момичета,каквото и да правите,никога недейте да ходите в Александровска болница.В момента съм в ендокринологията и условията са плачевни.Надявам се да успея да си запазя здравия разум тук.Навсякъде съм била,но тук е под всякаква критика.

# 755

Общи условия

Активация на акаунт