Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 67 отговора

Там някъде

Това ми е въпросът. Има ли някой желаещ да гладува с мен - само на дестилирана вода? Решила съм една седмица да изкарам така - хем да сваля някой друг килограм, хем да си оправя малко стомаха след тези Великденски трапези. Та значи предлагам: срок - 1 седмица (до другия вторник, включително) и цел - 5 кг. Ако има желаещи, да се обадят, ще се чувствам по-добре ако знам, че и някой друг фотосинтезира с мен Mr. Green
Цитирай

ами аз си знам че пълен глад няма да мога-и ще включа по една салата...но калориите ще са ми по-малко от 200 всеки ден....ако искаш-брой ме с теб
Цитирай

ВАРНА

Не бих издържала 1 седмица на вода. #Crazy
Цитирай

Не бих издържала 1 седмица на вода. #Crazy
И аз. Ще пукна преди да е изтекла.
Цитирай

Там някъде

luni4ka, няма да е честно - аз на водица, а ти - на салатка Naughty
Цитирай

Аз ще пробвам,обаче нищо не обещавам.Чувствам се ужасно некомфортно след тези празници.
Цитирай

Там някъде

Аз ще пробвам,обаче нищо не обещавам.Чувствам се ужасно некомфортно след тези празници.
Радвам се, че си намерих съмишленик. Шанел, и при мен това е водещата причина. От собствен опит знам, че ако не мислиш за храна и пиеш достатъчно вода, не ти се яде.
Цитирай

safo знам че е така-включи и ти салатките и готово Smile
Цитирай

Там някъде

Ааа, не! Аз ще карам на гола вода, но нямам нещо напротив да си повдигаме взаимно духа през тази седмица. Wink
Цитирай
аз ще се присъединя, но ще съм на вода и сокове- и аз ще съм под 200-300 калории. иначе не издържам. искам да те питам откъде си купуваш дистилираната вода?
Цитирай

Там някъде

aru, от аптеката я купувам.
Започвам преброяването: luni4ka, Chanel, aru, Tristania и аз, естествено.
« Последна редакция: пн, 24 апр 2006, 20:52 от Safo »
Цитирай

Това ми се струва много драстично.Цяла седмица newsm78пък и само на вода #Crazy
Цитирай

Пловдив

Бройте ме и мен,от утре на вода и кафета Peace
Цитирай

Там някъде

Броя те  Laughing
Цитирай

еееее събрахме се:)))) ще се контролираме:) а и аз на мойте луди години-без контрол съм за никъде.....ще пробвам и аз на вода и чай ама съм 98% сигурна че няма да мога така че единственото ми позволено нещо са салати без подправки..успех:)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 67 отговора