Искате ли да гладуваме от утре - 25.04.?

  • 2 971
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 113
Това ми е въпросът. Има ли някой желаещ да гладува с мен - само на дестилирана вода? Решила съм една седмица да изкарам така - хем да сваля някой друг килограм, хем да си оправя малко стомаха след тези Великденски трапези. Та значи предлагам: срок - 1 седмица (до другия вторник, включително) и цел - 5 кг. Ако има желаещи, да се обадят, ще се чувствам по-добре ако знам, че и някой друг фотосинтезира с мен Mr. Green

# 1
  • Мнения: 433
ами аз си знам че пълен глад няма да мога-и ще включа по една салата...но калориите ще са ми по-малко от 200 всеки ден....ако искаш-брой ме с теб

# 2
  • Мнения: 249
Не бих издържала 1 седмица на вода. #Crazy

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не бих издържала 1 седмица на вода. #Crazy
И аз. Ще пукна преди да е изтекла.

# 4
  • Мнения: 1 113
luni4ka, няма да е честно - аз на водица, а ти - на салатка Naughty

# 5
  • Мнения: 2 161
Аз ще пробвам,обаче нищо не обещавам.Чувствам се ужасно некомфортно след тези празници.

# 6
  • Мнения: 1 113
Аз ще пробвам,обаче нищо не обещавам.Чувствам се ужасно некомфортно след тези празници.
Радвам се, че си намерих съмишленик. Шанел, и при мен това е водещата причина. От собствен опит знам, че ако не мислиш за храна и пиеш достатъчно вода, не ти се яде.

# 7
  • Мнения: 433
safo знам че е така-включи и ти салатките и готово Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 113
Ааа, не! Аз ще карам на гола вода, но нямам нещо напротив да си повдигаме взаимно духа през тази седмица. Wink

# 9
аз ще се присъединя, но ще съм на вода и сокове- и аз ще съм под 200-300 калории. иначе не издържам. искам да те питам откъде си купуваш дистилираната вода?

# 10
  • Мнения: 1 113
aru, от аптеката я купувам.
Започвам преброяването: luni4ka, Chanel, aru, Tristania и аз, естествено.

Последна редакция: пн, 24 апр 2006, 20:52 от Safo

# 11
  • Мнения: 11 541
Това ми се струва много драстично.Цяла седмица newsm78пък и само на вода #Crazy

# 12
  • Мнения: 1 290
Бройте ме и мен,от утре на вода и кафета Peace

# 13
  • Мнения: 1 113
Броя те  Laughing

# 14
  • Мнения: 433
еееее събрахме се:)))) ще се контролираме:) а и аз на мойте луди години-без контрол съм за никъде.....ще пробвам и аз на вода и чай ама съм 98% сигурна че няма да мога така че единственото ми позволено нещо са салати без подправки..успех:)

Общи условия

Активация на акаунт