kak да разбера

  • 1 128
  • 15
  •   1
Отговори
почнах 38 седмица но от няколко дена ме боли на моменти ниско долу много чудна болка досега не е стомахът ми е по принцип ниско но от 2 седмици още дали скоро ще родя нямам търпение и сякаш имам някакво течение като вода но малко по 2 3 пъти на ден. докторката ми хич я няма и нямам и майка да питам.въобще много въпроси си задавам но уви маЙ НА СЕБЕ СИ

# 1
  • Мнения: 2 479
   С тази "чудна болка" ниско долу вероятно скоро ще родиш,но ако имаш течение "като вода" иди възможно най-скоро да те види лекар,защото е възможно водите ти да изтичат малко по малко,а това е опасно за бебето!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ако болката започва и спира на еднакви интервали от време,значи имаш контракции.Засичай си  на колко минути са.Като станат на 10 минути тичай към болницата.Леко раждане и едно сладко бебенце накрая Simple Smile

# 3
  • Мнения: 175
Моята приятелка имаше такива изтичания и мислеше , че е течение , но  както се случи роди един месец по рано . На теб вече ти е време и мога да ти пожелая леко раждане и ще чакаме вести от теб Simple Smile   bouquet

# 4
  • Мнения: 695
   С тази "чудна болка" ниско долу вероятно скоро ще родиш,но ако имаш течение "като вода" иди възможно най-скоро да те види лекар,защото е възможно водите ти да изтичат малко по малко,а това е опасно за бебето!
smile3521 така е.най-добре отиди на лекар,а ако твоята лекарка не бива отиди при друг за консултация.сигурно скоро ще си имаш едно малко ,прекрасно бебче.пожелавам ти леко раждане и едно здраво бебче smile3525

# 5
За болката още не знам каква е, но това с водата хич не е хубаво. Отиди колкото се може по-скоро на лекар, за да измерят водите. В спешните кабинети ще те приемат, независимо дали лекарката, която си си избрала я намериш или не.

# 6
  • Мнения: 2 381
Скоро ще настъпи великия момент GrinningНо и аз бих те посъветвала да отидеш да те прегледат по-скоро!Успех, леко раждане и здраво бебче  bouquet

# 7
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Отивай на преглед хич не му мисли, твърде вероятно е да ти изтичат водите, както са казали и майките пред мен. На много жени водата им изтича постепенно докато ходят по малка нужда. Леко раждане  Peace

# 8
  • Мнения: 388
За да разбера дали това са истинските контракции,моя лекар ме беше посъветвал,ако получа болки ниско долу да пия Но-шпа или Бусколизин  и ако не отминат,значи това са контракциите за раждане,а относно водите-хубаво е да те прегледа лекар и да установи дали са води или течение,защото си спомням,че на мен доста ми се засили течението няколко дни преди да родя(знам,че е нормално да се засили секрецията преди раждане)!

Последна редакция: пн, 24 апр 2006, 19:40 от walentin

# 9
  • София
  • Мнения: 39 715
И аз си мисля, че може да е изтичане на околоплодните води. При мен стана изведнъж де... не можех да го сбъркам с друго Simple Smile
Отивай на лекар и леко раждане Simple Smile

# 10
  • Мнения: 529
отиди на доктор, нокой няма да те вурне, по-добре да си спокойна, а не да гадаеш, с тая работа не бива да се шегува. успех Heart Eyes

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Леко раждане и от мен.При мен подобни болки имаше 2 седмици преди да родя,като ме държаха по 2 часа и не минаваха от хапчета-не е задължително и при теб да е така,просто споделям.А как изтичат водите аз така и не можах да разбера.

# 12
  • Мнения: 601
 При мен болките ниско долу и сега продължават,почнаха ми точно 38 седмица,имах и една доста пронизваща,но сега си карам 40 седмица,така че това са подготвителни контракции,а за течението ,абсолютно същото имах -воднисто и силно,гинеколога ми изписа Клион-Д 100 вагинални таблетки Thinking

# 13
  • Мнения: 818
И при мен изтичаха малко по малко,отначало се зачудих и не казах на акушерките,но на следващото ходене в родилно като им казах,трябваше да остана при тях защото било опасно,без лекарско наблЮдение.

# 14
  • Мнения: 394
За болката още не знам каква е, но това с водата хич не е хубаво. Отиди колкото се може по-скоро на лекар, за да измерят водите. В спешните кабинети ще те приемат, независимо дали лекарката, която си си избрала я намериш или не.
smile3521 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт