Бият се

  • 2 021
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Много неприятно. Постоянно се бият. Момчета са на 7. Единия повече. Скубе брат си и го налага нон стоп. Говорим, говорим, говорим.....караме се, говорим, но файдата е нулева. Наказваме с любими неща..нищо не помага. А другия пък го дразни и нашия бие, защото се ядосва. Преди се караха, а вече се и бият. Какво да ги правя дайте съвет. Много неприятно, в метрото, по улицата ..те се ритат и се налагат по земята..

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
Свикваш.

# 2
  • София
  • Мнения: 38 116
На 7? Съжалявам, някъде преди 2-3 години сте изпуснали положението. Моите не са близнаци, да, но вече престават. И то само вкъщи. Имам една приятелка с момчета близнаци колкото моя син, и те се успокоиха.

Освен раздяла при излизане, с цената на доста усилия, друго нямам идея какво да предложа.
А, да. Възлагайте на по-бойния по-отговорните задачки. Направо мисия "да следи за реда".
И сделки, само за излизане говоря.. "Ако се държите добре, ще ви купя нещо."
И похвали, когато са добри.

# 3
  • Мнения: 12 644
Не са близнаци. Пращах ги в тяхната стая, като се бият.

# 4
  • Мнения: 1 290
На 7? Съжалявам, някъде преди 2-3 години сте изпуснали положението.
Ами те от преди 1 година някъде взеха да се налагат - преди само се караха и се дразнеха.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И моите отскоро започнаха да си посягат. На 8,5 год са. Преди се случваше да се посдърпат, но предимно се караха и то не много често. Напоследък няколко пъти се сбиват съвсем истински. Като се случи се карам много и наказвам и двамата. Изобщо не ме интересува кой е прав и кой е крив. Много добре знаят, че е забранено да се бият и че има други начини за справяне с конфликтите. Обикновено помага за няколко седмици. После повтаряме.  Rolling Eyes

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
И моите близначки са на 7 г. и се бият доста често вкъщи. Дори в момента тече наказание за бой (по скоро са се скубали) между двете в училище, силно се надявам да не се повтори. Основно се карат, все за нещо спорят и не могат да се разберат. Аз не спирам да говоря, дано скоро има ефект  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт