Как да се държим на първа среща?

  • 6 700
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 635
А иначе как минава - виждаме се, приказваме си привидно приятно, изслушваме се, смеем се, разхождаме се - и дотам. Нищо кой знае какво, но  Rolling Eyes
Възможните причините /освен на непасване/ са неатрактивна външност или безперспективност като социален статус и професия, или пък и двете...Съжалявам, че трябва да го напиша, ама си има пълни смешници. От километри им личи, че не са помирисвали жена с години или пък ако са - то тя е майка им, с която живеят  Laughing   

Извинявай, но тези си личат още в интернет. Защо ще се стига до среща с такъв?

# 16
  • Мнения: X
А иначе как минава - виждаме се, приказваме си привидно приятно, изслушваме се, смеем се, разхождаме се - и дотам. Нищо кой знае какво, но  Rolling Eyes
Възможните причините /освен на непасване/ са неатрактивна външност или безперспективност като социален статус и професия, или пък и двете...Съжалявам, че трябва да го напиша, ама си има пълни смешници. От километри им личи, че не са помирисвали жена с години или пък ако са - то тя е майка им, с която живеят  Laughing   

Извинявай, но тези си личат още в интернет. Защо ще се стига до среща с такъв?
Защото някои по-умело заблуждават...защо иначе, ще има теми подобни на тази  Laughing

# 17
  • Мнения: 422
perseval Много често при първа среща чрез интернет мъжът и жената не се харесват от пръв поглед. Често пъти нито един от двамата не прави втората крачка. Понякога жената или мъжът незнаят какво търсят или имат твърде големи изисквания. С моят мъж се запознахме чрез интернет. На първата среща той ми каза, че търси сериозна връзка и брак. Накрая ме попита "Искаш ли да се срещнем втори път?". Вече четири години споделяме живота си заедно, защото той е различен и чудесен.

# 18
  • Мнения: 272
На първа среща бъди просто себе си,така или иначе ако се стигне в даден период до връзка няма да има неприятни изненади.Може просто да бъдеш възпитан(цвете,задръж вратата) и всякакви такива джентълменски неща.Както и да се развие срещата,накрая кажи,че си си прекарал чудесно. Задължително се обади на другия ден да чуеш момичето.Ако не ти е харесала,може да кажеш,че би се радвал да се видите отново,но за съжаление си много зает в близката седмица.Ако ти е направила силно впечатление я покани на втора среща.Класическия вариант е кино и вечеря,но може и само вечеря.Ако е кино я остави тя да избере филма.Дори да е сълзлива гадория все ще се прежалиш за два часа.Прави комплименти.И не пришпорвай нещата,целувката за лека нощ не е задължителна.Накрая задължително я изпрати до дома й,прави впечатление на загриженост.Ако нямаш възможност я помоли да ти се обади като се прибере.

# 19
  • Мнения: 1 109
Както и да се развие срещата,накрая кажи,че си си прекарал чудесно. Задължително се обади на другия ден да чуеш момичето.Ако не ти е харесала,може да кажеш,че би се радвал да се видите отново,но за съжаление си много зает в близката седмица.
Според мен това е ненужно и може да въведе момичето в заблуда. Ако на мен някой ми звънне отново на следващия ден, определено ще реша, че има интерес.

# 20
  • Мнения: 2 180
Ох, сложни са тия неща. Преди 15г. бачках за кратко в едно интернет кафе и на нощните смени съм си "чатила" и имала няколко срещи, но на моя територия в кафето. Все попадах на неподходящи и трудно се отървах от тях, голяма досада бяха и като цяло с тежък емоционален товар. В днешно време не съм се и сещала за сайтове, докато една колежка не започна да разказва къде се регистрира и как да прати еди какво си (че не е много на "ти" с комп.), та покрай нея видях местните шизофеници, които са на силни лекарства и викат по улиците регистрирани там.... страшна работа. На снимките изглеждат нормални, дори изцъкления поглед е смегчен. Страшна работа, момичета, пазете се.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 127
Да се правят обобщения не може. Като изключим последния пост/щото и такива има/, за всеки влак си има пътници.
В една съседна тема, момче навремето определено като "смотльо", т.к. бил пълничък с очила, днес е успял бизнесмен, по думите на авторката, с жена, 3 деца, и голяма къща. И определилите като "смотльо" две гъски, още`умуват`дали да приемат приятелство му във фейса, дали е заслужил, и забележете дали не ги сваля.
Хора всякакви, общи рецепти няма, въпросът е да се намерят взаимно, кой каквото търси. А това с фалшиво представяне, дистанцирано поведение, и прекалено изчакване няма как да стане. Пробваш, опитваш, представяш се такъв какъвто си, не се страхуваш да покажеш интереса си, пък каквото/ако/ се получи. Като за някои хора съществува и етикет на поведение, малко различен за двата пола, както вече писаха.

# 22
  • Мнения: 4 711
Ама как сте ги оплюли мъжете в тези сайтове  Rolling Eyes

Познавам много хора така - преди от чатовете, сега от сайтове. Едни от най-близките ми приятели ги познавам точно чрез чат, и да не казвам колко години по-късно, още са ми от най-близките хора. Едни от най-дългите и сериозни връзки са ми именно с хора от сайтове, нормални, образовани, с добра работа. С повечето още се чуваме, въпреки че отдавна не сме заедно.

Последно сестра ми преди година си намери приятел от такъв сайт, отдавна не я бях виждала толкова щастлива с някой.

Не казвам, че няма луди. Но ги има и на улиците, не са затворени в някакво заведение и да имат достъп до интернет.

Нежна целувка, според мен не си права, че дори да не иска да се вижда, да казва, че ще е зает и как си бил прекарал чудесно. Може просто да не се разбира за втора среща и да остави нещата така. Освен ако той не попадне на някоя луда, че и при жените ги има.

# 23
  • Мнения: 5 819
Ох, сложни са тия неща. Преди 15г. бачках за кратко в едно интернет кафе и на нощните смени съм си "чатила" и имала няколко срещи, но на моя територия в кафето. Все попадах на неподходящи и трудно се отървах от тях, голяма досада бяха и като цяло с тежък емоционален товар. В днешно време не съм се и сещала за сайтове, докато една колежка не започна да разказва къде се регистрира и как да прати еди какво си (че не е много на "ти" с комп.), та покрай нея видях местните шизофеници, които са на силни лекарства и викат по улиците регистрирани там.... страшна работа. На снимките изглеждат нормални, дори изцъкления поглед е смегчен. Страшна работа, момичета, пазете се.  Rolling Eyes

   Съгласна съм с вашия коментар. Имам горчив опит с такива срещи. Припомнихте ми как няколко пъти не можех да се отърва от тези досадници. Непрекъснато ме търсиха по телефона. Просто не искаха да приемат за "не" за отговор и не можеха да разберат, че нямах никакъв интерес за следващи срещи. После последваха заплашителни съобщения. Затова на никого вече няма да дам телефонен номер.  И още нещо - някои като започнат да питат на какъв адрес живее жената. Ако жената не им каже, започват да се сърдят. Психопати.

Общи условия

Активация на акаунт