Отслабване при др.Баайкова........

  • 32 268
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
Да. Ше си кежа мнението и за потребителката и за диетата.
1-за за диетата.  Това беше 1-вата ми диета, която ми я даде доц. Баукова. Скъсах се от ядене, защото обичам да ям и независимо от това свалих 4кг за 2 седмици.
2-ро потребителката която е пуснала диетата -  внимавай да не ти резне дец. Байкова квитанцията. Всичко се научава, а диетолозите не обичат да им се разпространяват диетите.
Нещо не разбрах - не разпространявам никаква диета......... newsm78
били ми обяснила Thinking

# 16
  • Мнения: 817
какво по-специално??? Ядеш си както си ядеш, но ПРАВИЛНО
Какво повече от това?! Ако досега баща ти е ял бял хляб с картофи и пържола при нея това е недопустимо но, след 3-тия задържащ режим си минаваш на нормелно хранене.  Не се усеща никакъв глад, препоръчва се пиене на чай и вода. Просто храните са и рпавилно съчетани и по никакъв начин не могат да навредят. Не ти прави пълна кръвна картина ДНК, време на кървене и вревме на съсирване. Не ти изследва урината просто тя ти казва как да се храниш правилно. Коя храна с коя е най-добре да се съчетава, коя с коя не трябва дава ти режим и готово.
И още нещо/не се заяждам да знаеш Wink/ като пример ,рибата е супер полезна ,орехите също ,но в моя случай са вредни /имам хашимото с хиперфункция/ така ,че предполагам правилното хранене за мен не е това което е  за теб или някой друг.........и ако човек има здравословен проблем режима на хранене трябва да е съобразен преди всичко с този проблем и като последваща реакция отслабване.на това се и надявам ,все пак нали е доктор.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
еми да си занесе изследванията и тя ще прецени какво да яде и да не яде

# 18
mam4e mia  - ти не си ли направи Nutron теста (ако не се лъжа) н си доволна ли и защо баща ти не се възползва и той?

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Нещо не разбрах - не разпространявам никаква диета......... newsm78
били ми обяснила Thinking
Не, не си разпространила ти диетата. За друг потребител става въпрос.

Биляна, аз специално не съм имала точно тази диета.  newsm78
Моята първа диета беше подобна, но по- разнообразна. И пак свалих 4,5 кг. за 2 седмици Simple Smile

# 20
  • Мнения: 817
mam4e mia  - ти не си ли направи Nutron теста (ако не се лъжа) н си доволна ли и защо баща ти не се възползва и той?
Да направих си го и съм доволна.
Както казах баща ми има здравословен проблем ,затластяли втрешни органи и тн. /няма да се впускам в подробности/ и трябва да е под медицинско наблюдение ,както да пие специални лекарства и тн............ .

# 21
  • Мнения: 213
А ориентировъчно само колко струва да ти изготви Байкова програма (или този диетолог в младост)?

# 22
  • Мнения: 817
При Байкова е 30 лв. на преглед а при Ипо и там май беше толкова - забравила съм преди повече от година съм била при него.
Ето ти тел. на Ипо 0888515512.

# 23
  • Мнения: 817
http://www.fitnessmladost.com/
Ето тук май има инфо ,но не ми се разглежда в момента.Виж ти Wink

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
При Ипо е 50 кинта.

# 25
  • Мнения: 213
Не си поплюват тези хора, ей...
Много благодаря на всички

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Първият преглед е 50. После през три кнтролни мерения, ако не се лъжа, се плащаше по 30.
Абе не си поплюват, но аз съм много доволна от Ипо.

# 27
  • Мнения: 13 512
Да. Ше си кежа мнението и за потребителката и за диетата.
1-за за диетата.  Това беше 1-вата ми диета, която ми я даде доц. Баукова. Скъсах се от ядене, защото обичам да ям и независимо от това свалих 4кг за 2 седмици.
2-ро потребителката която е пуснала диетата -  внимавай да не ти резне дец. Байкова квитанцията. Всичко се научава, а диетолозите не обичат да им се разпространяват диетите.

Диетите си дОЦ. Байкова разяснява от 2003 г. насам из периодиката. Аз някъде публикувах нейна  диета ,взета от вестник, мисля"Капитал" през 2003 г.

# 28
  • Мнения: 695
Първият преглед е 50. После през три кнтролни мерения, ако не се лъжа, се плащаше по 30.
Абе не си поплюват, но аз съм много доволна от Ипо.

A да знаете дали може да се осъществи даване на диета и контрол без да се ходи при него?Например по телефон или интернет?

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Първият преглед е 50. После през три кнтролни мерения, ако не се лъжа, се плащаше по 30.
Абе не си поплюват, но аз съм много доволна от Ипо.

A да знаете дали може да се осъществи даване на диета и контрол без да се ходи при него?Например по телефон или интернет?
А как ще си платиш? По тел, по пощенски гълъб, по банков път, леля ти ще отиде да му даде пари?
Тези хора изкарват хляба си с това....Ех, че въпорси. Аз му имам диетите на Ипократис, но няма да ги дам или пусна в нета. НА мен никой не ми ги е подарявал. Плащала съм си ги както при АБйкова така и при Ипократис. Безплатен обяд НЯМА  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт