Анкета за разликата във възрастта М/Ж

  • 12 734
  • 127
  •   1
Отговори

Анкета

20г. разлика в полза на мъжа ще ви притесни ли за вас, сестра, дъщеря?

Опции:

# 120
  • Мнения: 3 031
Така е, ама възрастта в случая не е в минус на другия. Разбирам да каже, че е Квазимодо и не разбира какво по дяволите му е харесала. Или че е глупав до немай къде си или оная му работа е 4 см. Тогава да. Но човекът е просто на 49. Аз такива 49 годишни познавам, че след тях никога не бих се обърнала след някой 10-15 години по-млад.

Иначе съветът на Роналд е удачен. Да пие няколко бири и да продължава нататък. Няма деца, няма нищо, което да те задържа в тези отношения. Да си задаваш излишни въпроси е безсмислено.

# 121
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
20 години са ми прекалено голяма разлика за мен, моят лимит беше 10 години. Със съпруга ми имаме девет и половина. Определено дори сега и да не се усеща тази голяма разлика във времето няма как да не се усети. Никой не е станал по-млад.

# 122
  • Мнения: 508
 Разликата с моя мъж е 13 години. Не е никакъв проблем, даже е плюс. Когато се тюхкам, че започват да ми се появяват бръчки, той само се смее и вика: "Ами какво да кажа аз за себе си!" Laughing

# 123
  • Мнения: 206
Така е, ама възрастта в случая не е в минус на другия. Разбирам да каже, че е Квазимодо и не разбира какво по дяволите му е харесала. Или че е глупав до немай къде си или оная му работа е 4 см. Тогава да. Но човекът е просто на 49. Аз такива 49 годишни познавам, че след тях никога не бих се обърнала след някой 10-15 години по-млад.

Иначе съветът на Роналд е удачен. Да пие няколко бири и да продължава нататък. Няма деца, няма нищо, което да те задържа в тези отношения. Да си задаваш излишни въпроси е безсмислено.


За друго говорим, драга, аз също познавам такива девойки на 20 -25, е, и? Викаш той на 49, добре, ами като стане на 60 ще го сменяш ли, защото ти ще си на 40 примерно, не ми казвай, че няма да се чувства, те органите са си амортизирани.

# 124
  • София
  • Мнения: 16 064
Ако си се оженил за орган, орган ще ти се амортизира. Ако си се оженил/омъжил за човек, по-човек ще е станал на 60.

# 125
  • Мнения: X
.. ами като стане на 60 ще го сменяш ли.
Защо да не го смени, след като значително по-млади (теб, например) ги сменят?

# 126
  • София
  • Мнения: 16 064
От името на всички несвободни баби (правя 50 след 3 месеца) мога да ти чажа, че по-човечните баби не си взимат органи за мъже. Органи си взимат 20годишните.

# 127
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 919
Гласувах с опция номер 3,въпреки че за мен оптималната разлика също е 10 години.Моята с ММ е малко повече от 5 и ме устройва идеално.Но имам пример в семейството си-разликата между мама и втория ми баща беше 15 години,до един момент ок,но на 30 мама беше с вече поотраснали деца,искаше да излиза,а татко не,не са имали големи пререкания,но определено не им беше ок.Незнам как биха се развили нещата,защото мама почина на 39,а само след няма и три месеца и татко.Но знам какво беше отношението на баба ми спрямо него-тя така и не успя да се прумири с факта,че дъщеря и си е взела толкова възрастен съпруг(разликата м/у баба и татко беше 7 години,т.е. при други обстоятелства тя би могла да му мине за сестра,а му беше тъща...)

Общи условия

Активация на акаунт