Тествайте новото пюре Nestlé Gerber Пуйка

  • 7 839
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 179
С идването на студените месеци детският организъм все по-трудно си набавя нужните му витамини. Тялото започва да се адаптира към промените във времето и средата, а майката е изправена пред въпроса какво ново да приготви, как да обогати или промени храната на своя малчуган, за да му осигури подходящите хранителни вещества.

Разнообразното меню е един от начините да подсигурите всички важни витамини и минерали, от които вашето дете се нуждае.

С малко хитрост ще е съвсем лесно да направите храната за детето си вкусна и изключително полезна.

Nestlé Gerber® ви представят новото пюре "Пуйка". То е изцяло месна основа за ястие, която съдържа 55% висококачествено пуешко месо, без добавени оцветители и  аромати.

Пуешкото месо е източник на протеини, а освен това е лесно за усвояване от детския организъм. Към пюрето могат да бъдат добавени зеленчуци и подправки в зависимост от вкусовите предпочитания на детето.

Тук вие можете да развихрите майчинското си въображение и да сте един от 15-те дегустатори на пюре Nestlé Gerber® Пуйка, като ни отговорите на въпроса:

С какви зеленчуци и подправки бихте комбинирали пюре Nestlé Gerber® Пуйка?
                                  


На 02.11.2016 г., ще бъдат избрани 15 от вас, които ще получат по 2 бурканчета пюре Nestlé Gerber® Пуйка.

След като получите пюретата за дегустация, ще разполагате със срок от 10 дни, за да напишете в темата своето мнение за продукта. Всички, които дадат обратна връзка за месното пюре, ще получат пакет за захранване Nestlé Gerber®.
В дегустацията на Nestlé Gerber® Пуйка могат да участват само майки на бебета над 6-месечна възраст.

Забележка: Световната здравна организация (СЗО) препоръчва ексклузивното кърмене през първите 6 месеца. Консултирайте се с педиатъра си кога да започнете захранването на Вашето бебе. Кърменето трябва да продължи възможно най-дълго след въвеждане на отбиващи храни.

Последна редакция: пн, 21 ное 2016, 10:41 от Адри́

# 1
  • София
  • Мнения: 3 098
С какви зеленчуци и подправки бихте комбинирали пюре Nestlé Gerber® Пуйка?

Пуйката бих комбинирала с ориз и гъби.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 798
Класическата комбинация е пуйка с броколи.

П.П. Колко грама е бурканчето?

# 3
  • Мнения: 2 513
Тъкмо скоро ще предлагам месо Simple Smile
Бих комбинирала с домат и ориз Simple Smile

# 4
  • Мнения: 817
Бих комбинирала с домат и ориз

# 5
  • Мнения: 528
Бих комбинирала пуешкото 🍗със
 спанак и ориз или с микс от свежи зеленчуци! 🍅🍆🌶Моята принцеса вече хапва пюрета и много й харесват, определено такава награда ще ни дойде точно на време! На 9-ти ноември прави и 6 месеца и ще успеем да се включим в дегустацията, ако бъдем избрани.
 Успех на всички! 💛🎁

# 6
  • Мнения: 604
С броколи и пащърнак.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 698
Сладък картоф!!

# 8
  • Мнения: 253
С ориз, броколи и морков.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 295
Добра комбинация ще се получи с броколи.
Би ми допаднал и варианта с чушки.

Последна редакция: ср, 26 окт 2016, 23:19 от kroki_kk

# 10
  • Мнения: 301
Бих комбинирала пуешкото със сладка царевица и картофено пюре!

# 11
  • Мнения: 38 944
Днес за първи път направих пюре от карфиол и страшно много ми хареса. Та, това е моето предложение.
Пуйка, броколи и копър за леееко по- сладък вкус.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 068
Бих комбинирала с картофено пюре и ориз.

# 13
  • Мнения: 579
В момента захранвам сина си, така че изборът от зеленчуци с които бих комбинирала не е особено голям. Смятам, че много добре ще се комбинира с тиква и морков, но бих пробвала и с броколи или с картоф. Синът ми е на 7 месеца и все още не съм давала пуешко месо, бих се радвала да имам възможност да опитам това на Gerber.

# 14
  • Мнения: 16
Бих комбинирала пуешкото с броколи или сладък картоф. Моето мъниче вече хапва месни пюрета и много бих се радвала да опита и пуешко! Heart 

Общи условия

Активация на акаунт