Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 6

  • 81 330
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 1 775
Отзиви за Беко Тодлър има ли някой? Simple Smile
Във фейсбук групите тия дни имаше поне 2 поста с Беко тодлър с десен на облачета и бяха много доволни момичетата. Едното даже сподели, че отишло в Рошаво за Тула и си тръгнало с Беко. Иначе аз нямам опит с тодлъри все още, но знам, че е добре да се пробва, ако има такава възможност, преди закупуване.

На Кая еластичните слингове не били никак лоши, собственичката на библиотеката за слингове го е казвала в групите, аз на нея й имам доверие.

# 62
  • Мнения: 1 404
Аз съм доволна от еластичен слинг Боба. Бебето ми е на 40 дни, около 4,500кг. Спи като къпано в слинга. Не ми тежи и доста бързо схванах връзването.
 Simple Smile

# 63
  • Варна
  • Мнения: 181
Здравейте, мами. Аз и моето двумесечно бебче, което е вече 6 килограма сме в търсене на нашата раничка. Гледам нови а и използвани такива и бюджета ми е 150 лв. Видях нещо в олх https://www.olx.bg/ad/ergonomichna-ranitsa-beko-batarflay-2-beco … V.html#e1ecb2af4d и се чудя дали си струва. Ще съм благодарна и ако някой ме насочи към друга подходяща. Видях и една тула https://www.olx.bg/ad/tula-ergonomichna-ranitsa-ID6mMjG.html#e1ecb2af4d. Дали ще мога да се спазаря? Laughing А няма ли да има коледни намаления?

# 64
  • Мнения: 5 365
Моята тула я продадох за същата цена. Не бих намалила.
Бекото е реплика.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 181
Благодаря за бързия отговор.  Simple Smile Ех тези тули- защо са толкова скъпи, явно са много добри, а за 50 лв. отгоре ще си купя нова исара, на която отдавна съм хвърлила поглед заради регулирането ( ако не се лъжа на седалката). И съм пред дилема. А това погнае https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0-16478386/%D0%B5% … %BA%D0%B0-pognae?!

# 66
  • Мнения: 1 404
Днес пробвах Исарата. Много удобно ми беше.

# 67
  • Мнения: X
Isara си купете, Тула-та ще е огромна. Погни омаляват по-бързо.

# 68
  • Мнения: X
Тулата по мое мнение не си заслужава парите!

# 69
  • Мнения: X
Тула по принцип, или тази конкретно?

# 70
  • Мнения: X
За Тула стандарт говоря, върши работа, но ще си изкривя душата, ако кажа, че ми e удобна. Да не говорим, че се скъса моята  Rolling Eyes .

Последна редакция: чт, 01 дек 2016, 21:13 от Анонимен

# 71
  • Мнения: 573
Тулата е много удобна, 5 месеца носене всеки ден и не е мръднала, изглежда както в първия ден (предполагам и затова цените не падат драстично на втора ръка), ще я продам само, за да мина на тодлър.

Исарата за мен и е достойна конкуренция Simple Smile Моята дилема би била между двете, но Тула-та е ок за малко по-голямо бебе, а Исарата е с регулируем панел, така че в случая предполагам, че бих се спряла на нея.

# 72
  • Мнения: X
Ами може би зависи от бебето и майката. Аз съм много слаба, а детето ми е доста едро. Чудя се дали не се скъса и заради това раницата - от кокаляците ми на таза. Вече съм писала, че съм носила и с Ерго - много по-удобно ми беше, просто несравнимо. Но пък то си имаше други недостатъци. Ще видим, смятам напролет да се пробвам да нося на гръб, дано ми се получи. Аз лично не разбирам високата цена, която се плаща за раница втора употреба, но явно търсенето определя предлагането.

# 73
  • Мнения: 5 365
Az sy]o sym slaba s дебело бебе, вече дете де, но проблеми не съм имала, дори напротив. Виж, с Лилето имах огромни проблеми, вече ме тагват в групата ако стане дума за неудобно Лиле.

# 74
  • Мнения: 573
Ами и аз съм кожа и кости с бебе гигант, но Ергото ми е най-ужасната раница, първата ми. Тулата за мен е на светлинни години пред нея.

Общи условия

Активация на акаунт