Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 6

  • 81 323
  • 740
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 792
Кайа е нещо средно на елстичност между Мандука и Боба. Но бих предпочела Бобата

# 121
  • NE
  • Мнения: 10 999
Забелязвам по мненията, че най-доброто решение е слинг на Боба. Ще търся него основно. Peace

# 122
  • Мнения: 638
Забелязвам по мненията, че най-доброто решение е слинг на Боба. Ще търся него основно. Peace
И за мен бяха полезни мненията!  bouquet
А от къде да го купя? Има в Рошаво, но само в сиво. Ще ми се някой по-весел цвят ( наясно съм, че еластичните са само в един цвят).

# 123
  • Мнения: 1 775
Boba имат едно моделче, което е двуцветно: http://www.boba.com/baby-wrap#Stardust

Иначе знам, че в амазоните ги има. 100% ги има и другаде, дано се включи някой с опит да каже.

# 124
  • Мнения: 638
Аз не съм много наясно как да пазарувам от чужди сайтове. Дали имат доставка до България от този сайт- той не е ли американски. newsm78
Иначе цветовете са хубави- особенно виненото  Heart Eyes

# 125
  • NE
  • Мнения: 10 999
zaichenceto_bialo В момента е на промоция в английския амазон. При доставката го пращам на адрес в Англия на превозвач (например Gabieli, Gabko и т.н.) и след като пристигне плащам 2 лв. на килограм и доставката до Еконт, а в Амазон съм платила вече с дебитна/кредитна карта.

https://www.amazon.co.uk/Boba-Wrap-Stardust-Baby-Carrier/dp/B001 … p;pf_rd_i=desktop

# 126
  • Мнения: 1 792
Онзи ден продаваха един такъв в групите. А съм мяркала и един на Боба с флорален мотив, но не знам нито от къде е купуван, нито как се казва разцветкта.

# 127
  • София
  • Мнения: 8 639
Поръчах в крайна сметка Easy feel тодлър и нямам търпение да дойде  Crazy 

# 128
  • NE
  • Мнения: 10 999
Последен въпрос.
Спрях се окончателно на вариант Boba слинг шал, но гледам че го има в комбо пакет с Boba 4G.

Скрит текст:

Сега се зачудих дали да не остана на вариант Boba слинг + ерго раничка Isara (раницата ми е далеч по-удобна) или комбото само на Boba. Thinking

# 129
  • Мнения: 1 792
Aко не е въпрос на пари, аз лично бих предпочела исарата.

# 130
  • NE
  • Мнения: 10 999
Определено този вариант ще търся. Peace Търсих потвърждение.

# 131
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Записвам се тук да споделя моите чудения  Simple Smile .

Много ми се ще да си купя раница, не знам коя обаче.
Малчо вероятно скоро ще е 9 кг. Много рядко се носим имам Бейбибьорн модел We i Stokke carier.
Като беше новороден ползвах чат пат  трико шал Бейбилония.

Какво ще ми препоръчате и дали може да се зкаупи от София, другата седмица ще съм в София 2 дена и би било приятно да купя раница от там, хем спомен хем да се подпомага икономиката.


# 132
  • Мнения: 1 775
Последен въпрос.
Спрях се окончателно на вариант Boba слинг шал, но гледам че го има в комбо пакет с Boba 4G.

Скрит текст:

Сега се зачудих дали да не остана на вариант Boba слинг + ерго раничка Isara (раницата ми е далеч по-удобна) или комбото само на Boba. Thinking
Определено Исара е по-добрата раница и ще изкара по-дълго - платката е по-широка в максимално разпънат вариант.

Записвам се тук да споделя моите чудения  Simple Smile .

Много ми се ще да си купя раница, не знам коя обаче.
Малчо вероятно скоро ще е 9 кг. Много рядко се носим имам Бейбибьорн модел We i Stokke carier.
Като беше новороден ползвах чат пат  трико шал Бейбилония.

Какво ще ми препоръчате и дали може да се зкаупи от София, другата седмица ще съм в София 2 дена и би било приятно да купя раница от там, хем спомен хем да се подпомага икономиката.



Няма да разберете коя е за вас, докато не мерите. Свържете се с Рошаво, дамата е страшно отзивчива, можете да мерите в склада им и да си изберете. Иначе в България ерго-ранички се продават само онлайн - Рошаво, Лилав слон, Слингостая, Зеленото драконче май имаше Лиле.

# 133
  • На остров
  • Мнения: 13 498
О аз си мислих, че има магазин.Няма да имам време за поръчка он лайн и ходене по складове. Добре кои са най удобни за деца над 8 месеца според опита на мамите тук ?

# 134
  • София
  • Мнения: 8 639
Зависи, може би, каква сума можете да отделите и до кога смятате да носите и от там вече да се разглеждат вариантите.
Защо не се включите във фейсбук групите за бебеносене(бебе в слинг, слингове и ергономични раници--група за бебеносене) и да видите кои марки най-често се споменават.

Общи условия

Активация на акаунт