Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 6

  • 79 572
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 8 596
Това обикновено са бабички, дядовци и разни несъобразителни жени на средна възраст.
Мен ме потриса повече навличането, такива картинки съм виждала и направо ме е присвивал стомаха за бебето/детето.То си му личи, е е прегряло-едно подуто, червено и очите му лъщят.Но иначе е с плетени дрехи, шапки, одеяла...а майка му и баща му по къс ръкав.
Даже кенгурото го преглъщам пред тези картинки.Като си представя аз как се чувствам като ми е жега и съм с повече дрехи, ми става много жал.
Ама и да им се каже, няма да спрат.

# 736
  • Мнения: 6 494
Потресаващо е, наистина.
Аз също се дразня като коментират облеклото, но за правилното носене сигурно бих се вслушала.

# 737
  • Мнения: 1 093
Полздвам ергономична раноца на Womar и съм супер доволна, много ми е удобна и беба се чувства комфортно. Честно казано се пристрастих към бебеносенето. Да си купих специално яке, което в за мен и за нея специално за тази цел Blush

# 738
  • Мнения: 41
Здравейте, какво е мнението Ви за Infantino cuddle up?

https://www.youtube.com/watch?v=Y7nRse9Qp2c

когато го слагам вътре плаче и забелязах, че свивките на кракта са му червени и си мисля дали седалката не е твърда. и в този ред на мисли коя раница е с по-мек колан където сяда бебето.

# 739
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Ненужно усложнена раница.Изключителен минус е, че бебето трябва първо да се извади, за да може да я свалите.
Ако това е първата ми раница и трябва да закопчая и наглася всички катарамки и коланчета по нея, ще се откажа от бебеносенето.

# 740
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074


НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт