Пазаруване от BERSHKA

  • 15 204
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Въобще не се притеснявай ,че си платила, ще си получиш поръчката. До магазин повече се бавят, а ако е до вкъщи най-много ден два. Не знам защо така.

# 16
  • София
  • Мнения: 20
Много благодаря Simple Smile

# 17
  • Мнения: 282
Така и не се реших да поръчам ,заради скъпата доставка и факта ,че никога съм нямала техни дрехи и не  съм сигурна за размерите  Blush

# 18
  • Мнения: 7 325
Размерите отговарят, друг е въпроса, че последно време правят едни торби ....... ooooh!

# 19
  • Мнения: 179
Три поръчки съм направила към магазин, първите 2 на 18 и на 22 получих есемес, че са в магазина. Третата поръчка е от 19 и до вчера нямаше никакво движение, седеше си на Approving, едва вчера получих имейл, че  е изпратена, проверих след това в сайта и вече беше със статут In transit, чакам сега да получа есемес, че е в магазина, че да отида да си взема всичко на веднъж.
В понеделник се обаждах да магазина към който е доставката, за да питам до какъв срок трябва да отида да си взема нещата, /защото искам да дойде и третата поръчка и тогава да отида, а при нея, както казах нямаше никакво развитие и не знаех, след колко време ще е тук / и ми казаха, че нямат срок и когато отида тогава, да не се притеснявам. При Зара съм сигурна, че имаше срок, в който да отидеш да си получиш доставката, докато при BERSHKA се оказа, че няма.
Връщането, до колкото разбрах, може да се направи директно в магазина /ако си пуснал поръчката до магазин, а не до адрес/ и е безплатно, имаше някакъв срок до който ти превеждат парите по картата с която си платил.
За поръчки до адрес не знам как стоят нещата, не съм се интересувала, защото доставката ми е скъпа и не ме устройва.

# 20
  • София
  • Мнения: 20
Много благодаря за отговора, V_N_G. И аз получих мейл, че е изпратена. Сега чакам да пристигне в магазина Simple Smile Иначе доставката до вкъщи наистина е много скъпа - 23лв...

# 21
  • ново
  • Мнения: 5 951
Аз очаквам утре втората си поръчка до адрес, възползвах се в дните с безплатна доставка. Поръчка от неделя е при мен в четвъртък, доставят с DHL. Доволна съм 😉

# 22
  • Мнения: 667
Как да изтрия някой неща от кощницата?

# 23
  • Мнения: 60
Някой да си е анулирал поръчка, след като я е платил?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 101
Някой да си е анулирал поръчка, след като я е платил?
Да, просто защото след това се обадих в магазина, оказа се че има наличност и няма нужда да чакам доставката и си артикула веднага.
Анулирането го направих на телефона, посочен в сайта, като обясних, че искам да се откажа от поръчката. Виж, за възстановяването на сумата отне малко повечко време, тъй като ми обясниха, че парите са стопирани от сметката ми и трябвало да мине някакво време, през което ако не бъдат изтеглени от търговеца се възстановяват

Последна редакция: нд, 14 яну 2018, 13:28 от Аксиома

Общи условия

Активация на акаунт