СЕБОРЕЕН ДЕРМАТИТ

  • 1 594
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
СПЕШНО СЕ НУЖДАЯ ОТ ВАШИЯ ОПИТ И ПРЕПОРЪКИ!
От 6 години съм със себореен дерматит, изключително упорито кожно заболяване, което с годините обаче се усложнява и разпространява все повече по кожата ми, вместо да намаля. Обиколила съм специалисти (уж) в областта Сливен-Стара Загора, сега обаче се насочихме към София.
ТЪРСЯ ИСТИНСКИ ДЕРМАТОЛОГ ОТ СОФИЯ!!!!

# 1
  • Мнения: 512
За специалист не мога да ти кажа,но взимаш ли цинк,като добавка.Случая на ММ не беше толкова тежък,но почти....Тъй като има "алергия" от лекари,след дълго четене му взех цинк-биотин.След системна употреба почти няма следи от люспички по лицето.

# 2
  • Мнения: 3
Аз също имам ужасни сърбежи по главата от години /след боядисване на косата се появиха/ и започнах мазане с Дипросалик. Ходих и на дерматолог /Андреева от 22 ДКЦ/. Изписа ми шампоан Кетозал и лекарство, което приготвят в аптеката под поликлиниката. Тогава не ми помогна особено, започнах проба с какви ли не шампоани подобни на Кетозала, също Юсерин, Дюкре и накрая Виши. От Вишито имах известно облекчение, но за кратко. После отново включих Дипросалика, че да не си разкървавявам главата.
Скоро прочетох за Клеевата тинктура във форума и я пробвах заедно с шампоана, който ми беше изписан. Вече трети ден като че ли не ме сърби.  Simple Smile Направо не сме я да се зарадвам, че съм намерила решение.

Та...препоръчвам да се пробва!!! 3 лв е! При мен май ще помогне, въпреки, че го ползвам с друг продукт за проблема. /Първият път като го ползвах с приготвеното лекарство пак ме сърбеше/.

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт