Носят ли децата ви слънчеви очила?

  • 4 286
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 255
Големия носи от много малък и то с удоволствие, но малкото чудо засега не търпи изобщо  Rolling Eyes но не съм се отказала да му взема - може пък да се предаде накрая  Joy дотогава ще се пази с козирката на шапката  hahaha

# 16
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Първите очила които имахме ни се паднаха от лъки-бой , и тя 3-4 дни не ги сваляще от очите си . Shocked Аз очаквах че ще я дразнят но уви не . newsm78   

И на малкия му се "паднаха"  Sunglasses преди два дни...  Wink ...
и сега се чудя как да го накарам да НЕ ходи с тях, дори вкъщи  Thinking

# 17
  • Мнения: 35 951
не, макар че има детски полароидки
има обикновени очила, когато не е с тях и е на ски, използва очилата от каската

# 18
  • Мнения: 364
очила не, но при силно слънце сме винаги с шапка с козирка - засега! ще пробвам и с очила, но  след време. Grinning

# 19
  • Мнения: 22 786
Не носи,имахме като беше бебе,но не ги търпеше.Сега съм решила да му взема нови,мисля,че  ще и носи.Има такива,които са специално за деца,с пластмасови рамки и плака/не стъкло/.Освен това са с подсилени панти,за да не ги чупят.В Бг не съм разглеждала,но ще се поинтересувам.

# 20
  • Мнения: 369
Първите очила които имахме ни се паднаха от лъки-бой , и тя 3-4 дни не ги сваляще от очите си . Shocked Аз очаквах че ще я дразнят но уви не . newsm78   

И на малкия му се "паднаха"  Sunglasses преди два дни...  Wink ...
и сега се чудя как да го накарам да НЕ ходи с тях, дори вкъщи  Thinking


Аз им свалих стъклата (пласмасови) , но тя пак си ги носеше newsm78

# 21
  • Мнения: 918
От миналата година носи, даже си ги иска, когато излизаме. Очите са му зелени, не сини, но слънцето много го дразни Tired

РейБан носи, макар, че марката няма значение, важното е наистина да имат UV защита.

# 22
  • Мнения: 1 645
Роси ,цените на Полароида са;39 лв, 43 лв и мярнах едни от 69 лв.
Нищо не купих защото не ми харесаха как стоят на малкият - или са му широки или са му тясни.
Харесах само тези от 69лв,но толкова пари няма да дам за детски очила.
Що останах с впечатлението , че в София са по - евтини newsm78

Имаше едни оранжави със ластик,които си имат и чантичка,струваха 43лв(а до колкото разбрах същите във София струват 30лв)но дзверу не ги търпеше на главата.

# 23
  • Мнения: 5 140
За момента не, защото нямаме. Тя много иска да носи и сега ще купуваме, но се двуомя какви. Мисля да видя на Поларойд.
Ние и двете сме със сини очи и ни трябват ЗАДЪЛЖИТЕЛНО очила.

# 24
  • Мнения: 1 320
Гласувах с ДА , но то може и НЕ да си води . Има няколко тот Зрънчо .. сини , сиви , кафяви и зелени ... слага ги за по 1 мин / ако се сети / колкото да се изфука пред някого и толкова.

# 25
  • Мнения: 4 187
Все още не, но бих искала да и взема.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не, но за това лято мисля да му взема.Има мерак да носи мойте, но най- вероятно ще ги изхвърли нанякъде Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 370
Бих му купила, но няма да ги задържи и секунда на очите си. Постоянно взима моите, слага си ги, оглежда се в огледалото и ги хвърля. Скоро няма да има собствени

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
 Дъщеря ми носи с удоволствие и бих й купила хубави очила, но опита с наличните 3-4 чифта от "сергийските" ме отказва. Ами те изтрайват здрави само 2-3 дни. Е как да дам толкова пари и да ми сервира на другият ден, че са счупени.
 А малкият е просто абсурдно да го накарам да ги задържи по-дълго време.

# 29
  • София
  • Мнения: 311
Синът ми носи от две годишен. Той е със сини и много чуствителни на слънце очи. Купих му Полароид и съм много доволна. Носи ги вече две години. Що зор са видели, но са здрави. Без тях не желае изобщо да излиза. Аз си мислех, че ще го дразнят, но се оказа, че не съм познала.

Общи условия

Активация на акаунт