Кога една жена спира да се интересува от децата си

  • 10 812
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Когато животът ѝ е толкова скапан, че дори децата не могат да ѝ дадат надежда за нещо хубаво, когато мъжът ѝ е гадняр и го ненавижда, толкова силно, че и децата му започва да наказва, за да си отмъсти на него.
Въобще не е от хубаво, една щастлива и удовлетворена жена, която получава внимание и грижа от мъжа си, има си приятелки и близки, не мисли дали ще стигнат парите да закърпи месеца, си глези дечицата и си ги гледа с кеф.
Глупости тотални. За сетен път се уверявам какъв щастливец съм, че нямам близки, така удавени в клишета.
А хич ли не ти хрумва, че пишат от ЛИ-ЧЕН опит. Или от опит на съвсем близки хора - братя, сестри, подобни...?
Ето: 'Какво?' е написала. Аз лично не желая да пиша, понеже не мисля, че съм излязла от дупката. Но тя го е написала много добре, при мен бяха поредица от други събития. Тези точно неща не съм правила /да не готвя, да им се карам постоянно и т.н./, но съм имала залитания в други посоки, неподходящи за децата..Sad

# 46
  • Мнения: 25
И защо все ние трябва да сме одговорните ,защо все жената трябва да е перфектна.Е несме за съжаление и ние имаме слабости и нужди.Защо трябва да се съобразяваме със всички мъж,деца,свекър,свекърва,майка ,баща и т.н.защо и после като каже
 някой ама тя така пък друго яче.

# 47
  • Мнения: 25
Значи една жена става пияница и боклук когато я видят че си е сипоала алкохол няколко пъти за мъжът няма проблем.Става боклук когато има нужда да излезе да разпусне и тя.Да разбира се ние трябва да се съобразяваме със всички със свекърва със свекър с майка си с баща си и мн други такива роднини.На мъжът е позволено да има хобита като лов къмпингуване риболов и какво ли още не само и само да не си е в къщи а ние не можем ние сме майки ние сме жени.Е аз не искам да се правя че ми е мн приятно да тропам с тенджерите по цял ден и с метлата насам  натам.Ооо не и аз искам да отида на лов да се прибера мъртво пияна с още пет човека човека от дружинката че да си допиеме и аз искам да ида за риба и да ме няма два дена а като дойда да ме чакат у дома със сложена маса и салата с ракия защо не.Дали мъжът ще е съгласен това да е всяка седмица едва ли.Ами кво ще каже майка му Неми се мисли ще ме обявът за най долния боклук но ако синът и го прави няма ядове тя е отгледала истински мъж.Да ама другия път.Защо да ме съдят ?Нали сме равни.Истината е такава че щом една жена не е кротка и блага и щом харесва нещо което не е типично за една жена то тогава тя е боклук и курва и пропаднала .Ето тогава една жена една майка откача.

Последна редакция: ср, 02 ное 2016, 08:38 от emi@

# 48
  • Мнения: 781
Офффф, и тая тема ли успяхте да преобърнете на мъжете vs. жените.

Индоктринацията не прощава...

Междувременно какъв хилеж пада във всички семейства от елита, където жените доброволно не работят, стоят си вкъщи, гледат си децат и готвят редовно и не настояват всички задължения вкъщи да са поравно разпределени. (едит: елита не са публичните фигури и/или знаменитости, които ви се навират в очите със светлите си примери на детегледачка на всяко дете, лични треньори, асистенти и прочее..Най-малкото ще ги познаете по това, че не правят нищо от всичко пробутвано на хората).

А е напълно възможно една жена да спре да се интересува от децата си без каквато и да е намеса/вина на мъжа до нея. Ако е откърмена от Космо библията и смята правата си за продължаване да 'живее на макс' за поругани и мисли, че светът свършва ако спре с токчетата, гримът а-ла Мулен Руж, коктейлите, заигравките, чупките и стойките - те ти булка еманципация на н-та степен.

# 49
  • София
  • Мнения: 24 839
Офффф, и тая тема ли успяхте да преобърнете на мъжете vs. жените.

Индоктринацията не прощава...

Междувременно какъв хилеж пада във всички семейства от елита, където жените доброволно не работят, стоят си вкъщи, гледат си децат и готвят редовно и не настояват всички задължения вкъщи да са поравно разпределени. (едит: елита не са публичните фигури и/или знаменитости, които ви се навират в очите със светлите си примери на детегледачка на всяко дете, лични треньори, асистенти и прочее..Най-малкото ще ги познаете по това, че не правят нищо от всичко пробутвано на хората).

А е напълно възможно една жена да спре да се интересува от децата си без каквато и да е намеса/вина на мъжа до нея. Ако е откърмена от Космо библията и смята правата си за продължаване да 'живее на макс' за поругани и мисли, че светът свършва ако спре с токчетата, гримът а-ла Мулен Руж, коктейлите, заигравките, чупките и стойките - те ти булка еманципация на н-та степен.
+100! bouquet

# 50
  • Мнения: 6 122
Офффф, и тая тема ли успяхте да преобърнете на мъжете vs. жените.

Индоктринацията не прощава...

Междувременно какъв хилеж пада във всички семейства от елита, където жените доброволно не работят, стоят си вкъщи, гледат си децат и готвят редовно и не настояват всички задължения вкъщи да са поравно разпределени. (едит: елита не са публичните фигури и/или знаменитости, които ви се навират в очите със светлите си примери на детегледачка на всяко дете, лични треньори, асистенти и прочее..Най-малкото ще ги познаете по това, че не правят нищо от всичко пробутвано на хората).

А е напълно възможно една жена да спре да се интересува от децата си без каквато и да е намеса/вина на мъжа до нея. Ако е откърмена от Космо библията и смята правата си за продължаване да 'живее на макс' за поругани и мисли, че светът свършва ако спре с токчетата, гримът а-ла Мулен Руж, коктейлите, заигравките, чупките и стойките - те ти булка еманципация на н-та степен.

Тези жени, които са от елита те уверявам, че нито готвят, нито чистят, нито домакинстват. Говоря за мнозинството, не за частни случаи. За всичко си имат човек, който да им върши работата. И това важи, както за онези дето ни се навират по ТВ-то, така и за тези, които не са известни.

Общи условия

Активация на акаунт