Годенически Визи к1

  • 805
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте приятели. Имам няколко въпроса до хората запознати с годеничерските визи за Америка ( К1 ) Приятелката ми (23г) или бъдещата ми съпруга и аз (25г) се познаваме от седем години. Следващия месец смятаме да тя да подаде петиция, в момента аз живея и работя в Германия, а тя в Америка. Първия въпрс ми е :
   1  След като подаде тази петиция и надявам се бъде удобрена. НВЦ след като изпрати одобрената петиция в София за подготвяне на истервюто. Американското посолство биха ли ме уведомили на постоянния ми адрес в Европа и дали тя би трябвало да го впише в петицията.Все пак от 6 години не живея в България
   2.  По въпроса с доказателствата.  Имаме много снимки през всички тези години когато се виждахме в България.  Телефонни разпечатки нямаме комуникираме по интернет.  Но имаме много снимки по Skayp ,viber и т.н.  Това са като цяло доказателствата ни.
   3.  Когато тя навърши пълнолетие през 2011бяхме сключили брак в България. Всичко стана много бързо и ни дойде в повече и се разведохме. Около 2 години не общувахме, но сега отново от 20014  решихме пак да пробваме.Вече малко по узрели. 
  Това необходимо ли е да го казвам или пиша в мутивиращото писмо.  newsm78

 Благодаря ви!  Ще  ми бъдат от полза всякакви съвети ! Praynig


# 1
  • Мнения: 711
Пропускаш много важна подробност. Приятелката ти има ли американско гражданство?

# 2
  • Мнения: 2
Йоана*   Да разбира се има двойно гражданство ,просто забравих да го вмъкна.

Последна редакция: чт, 27 окт 2016, 14:26 от Тахиров991

Общи условия

Активация на акаунт