ИМУНОФАН - мнения за продукта

  • 12 450
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 61
Здравейте,
онзи ден си закупих Имунофан след няколко поредни боледувания. Да ви кажа не успях да прочета мнения по темата никъде. Дали заради високата цена или това, че не е толкова масов и популярен продукт, но почти нищо не откривам по темата.

Ще се радвам да споделите дали има ефект. Аз започнах от понеделник един 10-дневен курс, пък да видим  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 610
Аз предпочитам 10 дневна диета с повече витаминозна и подбрана храна, отколкото да си дам парите за нещо неясно как помага, но с добра търговска визия ...
Имай в предвид, че дори ваксините са безсилни към богатия букет от заразни щамове , които ни спохождат през зимния период!  Не си давай парите за добавки, храни се натурално и според сезона и времето... 

По скоро бих се доверила на редовно закусване с калорична храна преди излизане всяка сутрин.
Това ще те предпази повече, отколкото каквито и скъпи елачи да пиеш ...

# 2
  • Мнения: 8 148
Jnr88 на какво го купи на спрей за нос ли?
Чакам отзиви. Много го хвалят при срив на имунната система, било чудно.

маманет не си се запознала с продукта, както се вижда от поста Simple Smile Кажи го на някой онкоболен, как витаминозната храна ще му засили имунитета.

# 3
  • Мнения: 1 610
маманет не си се запознала с продукта, както се вижда от поста Simple Smile Кажи го на някой онкоболен, как витаминозната храна ще му засили имунитета.

Па Я си мислех, че е в нормално здраве... Rolling Eyes затова предложих естествени продукти за повдигане на имунитета....   Heart Eyes

   Ама щом става въпрос за специален режим....   smile3505

Пожелавам само бързо възстановяване...  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 61
Jnr88 на какво го купи на спрей за нос ли?
Чакам отзиви. Много го хвалят при срив на имунната система, било чудно.

маманет не си се запознала с продукта, както се вижда от поста Simple Smile Кажи го на някой онкоболен, как витаминозната храна ще му засили имунитета.

Не очаквам чудо да се получи, но искам да ми укрепне имунната система и повече да не се разболявам. Всеки месец имам по една седмица болести - антибиотици и простотии.

Иначе капките си купих да. Пръскам във всяка ноздра по веднъж дневно. Не е неприятно, дори напротив.

Иначе, маманет, добрата храна винаги в комбинация с нещо такова, би се получил добър ефект.

# 5
  • Мнения: 5 820
   Включвам се да следя темата, тъй като съм податлива на разболяване.

Общи условия

Активация на акаунт