Връщане на кърма

  • 4 430
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Това с температурата наистина е важно. Дъщеря ми лятото си пиеше млякото на стайна температура, но сега си иска да е затоплено. Има бебета, на които пък не им харесва топло. По принцип спящото бебе е спокойно бебе, така че не се притеснявай.
А въпроси от сорта " е не може ли нещо да се направи" по отношение на кърменето и мен ме вбесяваха меко казано.

Или примерите как някоя правела всичко, за да има кърма, как кърмила до годинката едва ли не, как се цедяла дори, за да дава на бебето...

# 16
  • София
  • Мнения: 344
От колко време е на АМ? Кога последно е акало бебето? Възможно е да не се е изходило хубаво и заради това да отказва повече храна. Ако има колики също може да няма апетит от тях.

# 17
  • Мнения: 71
Днес е четвърти ден на АМ, вчера не е акал само, ще видим какво ще стане днес. Благодаря за съвета с температурата на млякото, мисля че има ефект. Правя му го по-топличко и цока Simple Smile Поне последните два пъти. Ще наблюдавам тези дни. А колики определено имаме... все още... Надявам се да спират, крайно време е, вече имаме пълни три месеца.

# 18
  • София
  • Мнения: 344
Днес е четвърти ден на АМ, вчера не е акал само, ще видим какво ще стане днес. Благодаря за съвета с температурата на млякото, мисля че има ефект. Правя му го по-топличко и цока Simple Smile Поне последните два пъти. Ще наблюдавам тези дни. А колики определено имаме... все още... Надявам се да спират, крайно време е, вече имаме пълни три месеца.
И моя беборан обича по-топличко мляко Simple Smile На АМ е отскоро, тъй че може да му трябват повече от 4 дни за да свикне. Задръжте на млякото, което му давате поне 1-2 седмици без да го смемяте, тъй като понякога и затова им трябва време да свикнат. Успех! Ще чакаме да споделите, че всичко се е оправило.

Общи условия

Активация на акаунт