Хубави арабски парфюми. Къде?

  • 4 621
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 61
Здравейте,
може ли да ме ориентирате къде в София се продават хубави арабски парфюми? Преди е имало магазин на Стамболийски, ама като гледам вече е някаква оптика.

Благодаря предварително  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 727
В мол Парадайз има щанд на Ajmal.Ниво 0. Инфото ми е от БГ мама,иначе нямам идея къде е това.

# 2
  • София
  • Мнения: 61
В мол Парадайз има щанд на Ajmal.Ниво 0. Инфото ми е от БГ мама,иначе нямам идея къде е това.

Малко са прекалили с цените, доколкото разбрах. Между 100 и 150 лв. били. Не че търся някой за 10 лв., но пък всички знаем в моловете какви са цените на парфюмите (с около 80 лв отгоре).

# 3
  • Мнения: 55
Записвам се да следя темата. А някой знае ли дали в Пловдив има изобщо някъде хубави арабски парфюми? Преди доста време имаше в халите, вече не помня на коя фирма, но отдавна ги няма  Sad

# 4
  • Мнения: 18 547
Защо не си поръчаш он лайн? В енцо има арабски парфюми.  Мисля, че имаше опция за проби на повечето маркови парфюми там. Потърси, може да има.
Тук също.

# 5
  • Мнения: 55
Да, ензо е добър вариант. Наистина повечето нямат мостри, но пък са описани съставките и има мнения, по които може да се ориентира човек  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
И за мен Енцо е най-добрия вариант. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 61
Защо не си поръчаш он лайн? В енцо има арабски парфюми.  Мисля, че имаше опция за проби на повечето маркови парфюми там. Потърси, може да има.
Тук също.

Как така проба? Може ли разяснение? newsm78

# 8
  • Мнения: 18 547
Имат малки разфасофки на пърфюмите по 1мл,2 но на арабските не знам дали имат. Тоест, това са мостри.
Примерно

# 9
  • Милано
  • Мнения: 947
Интересувам се и аз за магазини в Пловдив bouquet

Общи условия

Активация на акаунт