Искам да кажа ... (93)

  • 56 315
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 870
Благодаря за приветствията  Wink трудно ви смогвам засега  Mr. Green този "илач" е най-хубаво, който съм чувала  Grinning. Аз последно си пълних носа с мед-беше сериозна инквизиция.

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 7 192
Благодаря за приветствията  Wink трудно ви смогвам засега  Mr. Green този "илач" е най-хубаво, който съм чувала  Grinning. Аз последно си пълних носа с мед-беше сериозна инквизиция.

Щото не си пробвала да си капнеш ракия Wink

# 737
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 137
Или лучен сок...

# 738
  • Мнения: 353
Ибупром синус е ефисасен срещу хрема, след пет минути отпушва синусите. Действа два,  три часа.

# 739
  • Мнения: 6 870
Не съм, ама пробвах на ММ да капвам клеева тинктура-доста повика  Blush

# 740
  • Мнения: 12 473
Янтра, Бела - къде се намерихте?

Аз едвам гледам вече, снощи танци луди, в 4 часа сутринта - шкембе чорба.. И от 9 в яко бачкане се метнах.  Дори не усетих кога мина деня, ей сега рязко ми се приспа. Embarassed

# 741
  • Някъде там
  • Мнения: 15 909
Много сте готини мацки.Янтра много ти е сладко нослето.
Тарталета девойките са си заслужили многото бонбони,много са страшни и сладки.
Мария,значи госпожата е от нашите и вашите,щом след толкова провинения още е безнаказана.
Дано скоро време имаш някакъв напредък и ситуацията се промени в твоя полза и в тази на дечицата.
Къде да търся сушени смокини?Фурми съм виждала в магазините за ядки но смокини не> Rolling Eyes

# 742
  • Мнения: 6 650
Маре, хич да не ти пука какво се говори на съвета за тази госпожа Rolling Eyes ти си си в правото и не се отказвай.Абе къде е това училище, пиши ми на лични ако искаш.Ако аз дори обидя ученик, родителя има право да входира жалба в инспектората и ще ме скъсат от проверки, какво остава за тормоз.Особено сега с новия закон, където ученика е цар.
Къде е Лиляна?Липсва ми.

# 743
  • Мнения: 9 471
Янтра, Бела - къде се намерихте?
Ние от доста време се намерихме  Laughing

# 744
  • Мнения: 12 473
Мислех, че ти си от Сф, а Янтра от Пловдив..)))

# 745
  • Мнения: 38 945

Къде е Лиляна?Липсва ми.
Скоро ще се появи. Трябва да пуска нова тема. Каква ли ще е картинката?
Аз залагам на пиячка- много и различна.
Или нещо за изборите.  newsm78

# 746
  • Мнения: 22 278
Счетоводител в темата?

# 747
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 137
Сушени смокини има при ядките - едни кръгчета, като дебели питки. Или на килограм в павилиончетата за ядки.
Много съм доволна от илача, дори не се налага засега да си правя нова доза. Признавам си, че абсолютно не очаквах ефект.

# 748
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тук съм. Излизахме малко квартално. Не мога да ви насмогна на новите теми. Май пак трябва да я обърнем на седмична.
Отивам да избера картинка с пиене. Изборите не ме вълнуват. То дотогава ще сте тръшнали още една тема.

# 749

Общи условия

Активация на акаунт