има ли пюре само от тиква?

  • 852
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Ще ми препоръчате ли такова?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 042
Мисля, че няма такова. Поне аз не съм виждала.

# 2
  • Мнения: 7 640
има от морков и тиква и ябълка и тиква. И двете много се котираха у нас Simple Smile

# 3
  • Мнения: 8 505
И аз нямам спомен да съм виждала.Освен да намериш тиква от някъде (дали ще има по това време обаче),да я свариш и разпределиш на няколко дози.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз не съм виждала,затова зимата си сварих и сега имам в камерата на торбички.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Ам-ам имаха такова, поне предното лято. Почти съм сигурна, че беше само тиква. Беше много вкусно и детето го харесваше.

# 6
  • Мнения: 5 299
И аз не съм виждала. СЕ6там се само за тиква с картоф на Хип newsm78 Другият вариант е да си свари¨Ш

# 7
  • Мнения: 1 259
Аз също не съм виждала newsm78.Вземам тиква и морков,или тиква и ябълка.

# 8
  • Мнения: 1 110
Мисля 4е на Бебивита има само тиква, от малкия грамаж(125гр).А има и на Хипп, пак 125гр.

Последна редакция: вт, 25 апр 2006, 18:27 от kariluis

# 9
  • Мнения: 527
Има на Сънвал, бурканче от 125гр. Биобамбини, което е подходящо за захранване на бебе. Имат и голямо бурканче от 190гр., но то не е много удобно понеже в началото по няколко лъжички и по-голямата част ще се изхвърли.

# 10
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ако не намериш купешко можеш да направиш:

 Плодово пюре от тиква

 

От дванайстия месец
Време за приготвяне: 20 мин.

Продукти:

    250 г тиква
    100 мл прясно мляко
    15 г краве масло
    щипка захар

Начин на приготвяне:
Тиквата се вари на пара, намачква се с вилица и се поставя на огъня с млякото, захарта и маслото. Ако пюрето остане рядко, прибавете малко оризова или царевична каша (на прах), за да се сгъсти.


А прясното мляко можеш да замениш с адаптирано, без да го вариш, разбира се  Grinning

# 11
  • Мнения: 118
има на "гербер" малък грамаж-130/ако не гре6а/но не знам дали ги има в бг. newsm78

# 12
  • Мнения: 811
Да. Има на Хип и на Бебивита. Но в пюретата на Бебивита винаги има и още нещо, което не е указано на етикета отпред. Затова е хубаво да се обръща и отзад и да се чете какво друго е включено в пюрето  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 100
Мисля 4е на Бебивита има само тиква, от малкия грамаж(125гр).А има и на Хипп, пак 125гр.
newsm10

# 14
  • Мнения: 765
Вчера купих само тиква на Хипп , не е гъсто и София си го хапна с голям апетит! Peace

Общи условия

Активация на акаунт