Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 12

  • 106 584
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 97
Здравейте, дами!
Отскоро посещавам гинеколожка в "Щерев". Досега бях на два прегледа и съм много доволна. Само че, не знам дали е само при мен??, но нито веднъж не ми дадоха съпътстващия амбулаторен лист или както там се нарича документът, в който са описани всички симптоми, вкл. големината на яйчниците, дебелината на маточната лигавица и т.н. Аз обичам да си пазя всички такива документи, като архив. Embarassed Отгоре на това, на последния преглед ми се счу, че въпросната лигавица е 5.7 мм и се надявам да не съм разбрала правилно, ззащото сега се зачетох някакви неща в интернет (респективно стресирах)  ooooh!
Разбира се, мога да питам следващият път, но все пак, има ли някакъв начин да "получа достъп"? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 19
Аз също ходих миналата седмица, но нищо не ми дадоха, въпреки че "точих лиги" за снимките на бебето поне.Платих си и ме изпратиха по живо по здраво...Редно е да се дава копие от изследванията и прегледите, но уви.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 676
Абсолютно всеки пациент има досие Peace Кажете на регистратурата, че искате съответен документ от преглед и ще ви го дадат Simple Smile

# 18
  • Мнения: 969
Относно клизмата преди пункция! На мен само веднъж не ми правиха, когато бях на естествен цикъл с два фоликула Simple Smile Но клизмата не е страшна!

# 19
  • София
  • Мнения: 144
На моята пункция, от която изкараха 2 яйцеклетки -беше стимулиран цикъл по къс протокол ,ми  беше направена клизма, но -лека т.е разтвора , който използваха беше малко.Явно при всеки е различно. Flutter

# 20
  • Мнения: 58
Днес се обадих в клиниката и Д-р Юнакова няма да преглежда до края на месеца.А аз съм след трансфер  с положителен тест и ми беше казала след две седмици да отида .Има ли от вас нейни пациенти и при кого отивате на преглед когато я няма?

# 21
  • Мнения: 14
Днес се обадих в клиниката и Д-р Юнакова няма да преглежда до края на месеца.А аз съм след трансфер  с положителен тест и ми беше казала след две седмици да отида .Има ли от вас нейни пациенти и при кого отивате на преглед когато я няма?

Здравейте, миналата седмица д-р Юнакова ми каза, че ще е отпуска до края на месеца и в този период ще я замества д-р Милчева.

# 22
  • Мнения: 58
Благодаря Алекс .  Сега се  чудя какво да правя.Но вече нямам търпение и сигурно ще отида до доктор Милчева.

# 23
  • Мнения: 14
Благодаря Алекс .  Сега се  чудя какво да правя.Но вече нямам търпение и сигурно ще отида до доктор Милчева.
viliio, стискам палци всичко да е наред.

# 24
  • Мнения: 744
Правят по принцип,  май само при ЕЦ пропускат. Нищо не е, мина за нула време за
разлика от клизмата при раждането която за минути ми докара зверски контракции.

# 25
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета.
Пиша Ви, за да споделя тъгата си. След първата ми стимулация с Клостилб. ии вчера ми дойде.... Чувствам се ужасно. На фоликуметрията док каза, че е имало овулация на 13 ден и имах големи надежди, чее може би чудото е станало, но уви Sad

Сега не знам дали да ходя пак при същия лекар.Не ми е правена цветна снимка, само хормонални изследвания и тест обременяване с глюкоза, от което се устснови, че съм леко извън нормите и ми назначи Инофолик 6 месеца.(Също съм с ПКЯ)
С ММ правим опити от 3 месеца и знам, че е много малко време, но съм объркана и разочарована, че няма бебче Sad

# 26
  • Мнения: 22
Някой може ли да ме ориентира за колко време излизат генетичните изследвания за тромбофилии и спонтанни аборти!?

# 27
  • Мнения: 200
Моите излезнаха за около 10-12 дни в Геника

# 28
  • София
  • Мнения: 272
Мойте излязоха след 2 седмици.

# 29
  • Мнения: 8 521
Здравейте Simple Smile Първо - успех на всички!
По въпроса за кризата - на 2 ф със стимулация бях без клизма.
Има ли пациент на клиниката със стимулация с гонал ф?

Общи условия

Активация на акаунт