Модерно ли е да се ходи с две различни обувки?

  • 4 508
  • 45
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Сега гледам едно ток-шоу по руската и водещата е с един бежев и един черен ботуш.  #Crazy

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Направо ме разби! Joy Joy Joy
Дали е модерно,незнам,но аз не бих тръгнала така по улиците Crazy!

# 2
  • Мнения: 2 956
Един модел ли са и различни цветове или напрааво си нямат нищо общо?  Laughing
Като се замисля бих тръгнала така за идеята...да речем с един чехъл и един сандал или една обувка и един не много отворен чехъл...  Joy  Joy  hahaha ама най-вероятно само из квартала  hahaha

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Не успях да разгледам добре, в краката често не я даваха, ама май бяха еднакви, но различни цветове.

Няма да е излишно да спомена, че предаването се казва "Без комплекси".  Joy

# 4
  • Мнения: 781
Ако само цветовете са различни с удоволствие ще ги нося ама различни обувки не бих сложила

# 5
  • Мнения: 2 956
Не успях да разгледам добре, в краката често не я даваха, ама май бяха еднакви, но различни цветове.

Няма да е излишно да спомена, че предаването се казва "Без комплекси".  Joy

Ми нищо чудно тогава  Joy
А ако наистина са си 1 модел ма различни цветове няма проблеми според мен  newsm78  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 153
Е това за 1 път го чувам и звучи ужастно Shocked

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Цитат
Модерно ли е да се ходи с две различни обувки?


Предполагам, че ако не само цветовете не са еднакви, но и токовете са с различна височина, че е абсолютна забава да се ходи по улиците  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 910
Незнам, дали е модерно да се ходи с две различни обувки, но аз не бих тръгнала така по улиците Stop

# 9
  • Мнения: 142
Определено не бих тръгнала, хората ще ме гледат така #Crazy

# 10
  • Мнения: 7 430
Ако само цветовете са различни с удоволствие ще ги нося ама различни обувки не бих сложила

И аз така - не ми пука въобще, даже ще се кефя Party

# 11
  • Мнения: 522
Е зависи от обувките.Имам модел на Шанел отпреди 2г. - ботуши, които са в оранжево и сиво, но така са направени, че единия ботуш е оранжев със сиво, а другия е сив с оранжево.И са просто страхотни.Дори мисля,че бях гледала Малина в Шоуто на Слави със същия модел, но това беше доста отдавна.
Иначе с две напълно различни обувки никога не бих тръгнала.

# 12
Не знам дали това е модерно, но определено не ми допада идеята!

# 13
  • Мнения: 4 733
Сега гледам едно ток-шоу по руската и водещата е с един бежев и един черен ботуш.  #Crazy
Ще се скъсат да зяпат по улиците...не ми стига смелостта на мен ама на някой друг може

# 14
  • Мнения: 1 934
Незнам, дали е модерно да се ходи с две различни обувки, но аз не бих тръгнала така по улиците Stop

 newsm10

# 15
  • Мнения: 1 080
аз бих ходила стига да са един и същи модел, просто в различни цветове, както примерно съм си харесала едни кецове ......много яко...да взема да си купя и 2-та чифта и да си ги комбинирам как падне....

# 16
  • Мнения: 200
Ако само цветовете са различни с удоволствие ще ги нося ама различни обувки не бих сложила

И аз така - не ми пука въобще, даже ще се кефя Party

 smile3521 Аз също ще се кефя, а хората ще има да зяпат...  #Crazy

# 17
  • Мнения: 97
Сега се сещам една случка.Моя приятелка мери обувка-хареса я и казва може ли и другата,че ще ги купи.Продавачката започна едно усилено ровене из кутиите и накрая открива другата от чифта.А ние веднага- ,,А сбъркали сте,тази е по-тъмна(видимо)"  ,а продавачката ,,Няма голяма разлика просто едната е седяла лятото на витрината,като оставите другата на слънце известно време ще станат еднакви" Shocked Twisted Evil
 Grinning Grinning Grinning

# 18
  • Мнения: 1 202
Незнам, дали е модерно да се ходи с две различни обувки, но аз не бих тръгнала така по улиците Stop
Peace

# 19
  • Мнения: 7 837
Само ако и чорапите са различни  Laughing Тогава е много фешън  Laughing

# 20
  • Мнения: 13 512
Преди няколко дни видях във Варна едно момиче, което беше с високи кецове- еднакъв модел,но различен цвят-зелен и цикламен.Много готино и стоеше:-)

# 21
  • Мнения: 1 629
Само ако и чорапите са различни  Laughing Тогава е много фешън  Laughing

И си на плитки, рижи, и се казваш Пипилота Виктуалина Трансперанта Ментолка Ефраимова - Дългия чорап! ... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 837
Само ако и чорапите са различни  Laughing Тогава е много фешън  Laughing

И си на плитки, рижи, и се казваш Пипилота Виктуалина Трансперанта Ментолка Ефраимова - Дългия чорап! ... Mr. Green

Значи трябва по някакъв начин да се впише и един кон в картинката, за да има тя завършен и неотразим вид  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 464
АААЙДЕ НЕМА НУЖДА Stop

# 24
  • София
  • Мнения: 39 759
Все още не ми се е случвало да ходя с различни обувки... спомням си, че имаше една тема в клюкарника по повода.
Може да въвеждат и нова мода, знай ли ги човек.

# 25
  • Мнения: 1 616
Не знам колко е модерно, но ми направи впечатление, че в "Сексът и градът" в една от сериите Кари Брадшоу на някакво парти беше с различни обувки. Еднакъв модел, но различни цветове. Стоеше доста шикозно! Simple Smile
A, ето:

Последна редакция: вт, 25 апр 2006, 22:28 от Нимфетка

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 252
аз не бих се навила, не ми звучи добре Wink

# 27
  • Мнения: 7 914
Ей момичета, не се заричайте , че не знаете утре каква мода ще излезе! smile3521 newsm62

# 28
  • Мнения: 8 505
В такива моменти се радвам,че не съм роб на модата Stop

# 29
  • Мнения: 4 053
в Риплей вече продават такъв модел обувки,
1 чифт с два различни цвята, Shocked
аз небих си взела такива обувки,но със сигурност са на мода Rolling Eyes

# 30
  • Мнения: 5 475
Има един персонаж по тукашната телевизия,който се представя- и той и жена му ,все с различни обувки,казва се Orlando Portento .
Дори на сватбата си са доста алтернативни,и букета им е от босилек  #Crazy
Но всичко това е по-скоро част от имиджа...едва ли има нещо общо с мода или нова тенденция..

ето го на сватбата му




а това са им обувките на церемонията

# 31
  • Мнения: 5 622
Вчера видях едно момиче, което беше с една бяла и една розова обувка. Загледах я. Като я поразгледах обстойно, се оказа, че розовото е само от вътрешната страна на обувката и като я гледам отстрани, излиза, че е с една бяла и една розова. Но си бяха еднакви де..колкото и заблуждаващо да беше в началото.

Аз не бих ходила с две различни обувки, виж с два ралични чорапа съм ходила.... Crazy

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
В такива моменти се радвам,че не съм роб на модата Stop

И аз Naughty

# 33
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Нееее.....незнам доколко е модерно , но определено не бих тръгнала така по пътя ! Звучи ми доста налудничаво ! Shocked

# 34
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Незнам, дали е модерно да се ходи с две различни обувки, но аз не бих тръгнала така по улиците Stop

# 35
  • Мнения: 7 186
Не ме кефи нещо тая мода. Тя е по- скоро за ексцентрици. Не съм виждала персонажи с различни обувки по улиците, но скоро видях един тийн с маратонки- еднакви, само че на двете връзките бяха с различен цвят- стоеше много яко. Peace

# 36
  • Мнения: 218
Кой знае кое е модерно? И дали изобщо има мода и тенденции?Решил един да направи нещо различно със себе си, да се открои, да бъде впечатляващ и хоп всички решават,че това е модно. Това ме дразни в нашето общество, всички копират Sad Незнам дали навсякъде е така, но у нас модните тенденции са да сме еднакви. А колко добре щяха да изглеждат всички, ако проявят повече индивидуалност в облеклото и визията си, па макар и с две различни обувки. Хубаво е да следиш модата, но е по- готино да я определяш! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 505
Не знам колко е модерно, но ми направи впечатление, че в "Сексът и градът" в една от сериите Кари Брадшоу на някакво парти беше с различни обувки. Еднакъв модел, но различни цветове. Стоеше доста шикозно! Simple Smile
A, ето:


 Точно така . Обувките са на Маноло Бланик  и струват  $400
Аз не бих обула такива обувки Naughty

# 38
  • Мнения: 242
Де да знам, странно ми се вижда - две различни обувки. Не бих носила, освен ако не стане супер модно, но пък тогава всички ще носят и няма да прави впечатление. Иначе единствено съм носила маратонки с различни връзки.

# 39
  • Мнения: 3 743
За различните обувки не знам, но синът ми от известно време ходи с различни по цвят връзки на кецовете Rolling Eyes и като го погледнах първия път си помислих, че е с различни кецове Laughing

Последна редакция: чт, 27 апр 2006, 15:15 от s_vasseva

# 40
  • Мнения: 419
Аз не бих излезнала така,но е въпрос на мнение.

# 41
  • София
  • Мнения: 122
Оня ден видях една девойка на спирката с две различни обувки тип пантофки Partyи да ви кажа стори ми се сладурско!Веднага се сетих за Кремена Халваджиян в едно интервю преди няколко години обясняваше,че винаги и се е искало да тръгне с различни обувки,ама още не го е сторила.Та така де замислих се гледай как скрупулите все повече отпадат с времето,щом преди Кремена,където е толкова ексцентрична и се води стилист се е възпирала...а сега обикновените девойки се разкарват така,в което няма нищо лошо ексцентрично,ама fashion!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 472
Момичета, възможно ли е наистина различните обувки да са на мода?
Вчера на косъм да си купя такива.
Много си харесах едни платформи, дето са като пантофки и се връзват с панделка. Тъкмо след много търсене успях да намеря МОЯ номер и .... когато ми дадоха втората ... ами бродерийките по нея бяха по-тъмни  Cry
отзад си бяха същите, но отпред не бяха еднакви  Close
Дали точно такава е била идеята или   newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 122
В тоя случай и аз бих се замислила дали е моден замисъл или дефект Thinking,а иначе самата бродерия абсолютно еднаква ли беше?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 472
В тоя случай и аз бих се замислила дали е моден замисъл или дефект Thinking,а иначе самата бродерия абсолютно еднаква ли беше?

Да, бродерията беше еднаква, само единия цвят на конците беше по-тъмен. Определено ясно се забелязва разликата! Продавачката също се шашна, прерови целия магазин, и определено беше сигурна че са и докарали само този единствен чифт! Странна работа  newsm78

# 45
  • Мнения: 1 616
В тоя случай и аз бих се замислила дали е моден замисъл или дефект Thinking,а иначе самата бродерия абсолютно еднаква ли беше?

Да, бродерията беше еднаква, само единия цвят на конците беше по-тъмен. Определено ясно се забелязва разликата! Продавачката също се шашна, прерови целия магазин, и определено беше сигурна че са и докарали само този единствен чифт! Странна работа  newsm78

Ако едната обувка е била изложена на витрината, нищо чудно да е поизбеляла или пожълтяла. Аз така си харесах едни бели чехлички и като ми извадиха от кутията другата, се оказа по-светла. Просто тази, която е била изложена, е пожълтяла, а другата се е запазила. Така че според мен не е моден трик, а дефект...

Общи условия

Активация на акаунт