Климатик LG D12RN.NSJ/D12RN.UL2

  • 1 443
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Интepecyвaмe зaщo ĸлимaтиĸът ĸaтo дocтигнe жeлaнaтa тeмпepaтypa cпиpa нo нe ce зaтвapя плacтмacaтa плaтнo (нe знaм дaли тpябвa дa ce зaтвapя ĸaĸтo e в peжим изĸлючeн) имa oĸoлo 2cм oтвop oт нeгo излизa cтyдeн въздyx , нaпpaвo биx ĸaзaлa чe дyxa cтyдeн въздyx и тaĸa пo бъpзo изcтивa cтaятa и ce вĸлючвa пo чecтo , тoвa тaĸa тpябвa дa e , или нeщo cмe нaтиcнaли зaщoтo нa диcплeят ĸoгaтo cпpe ce пoявявaт cнeжинĸa и пoд нeя cълзa, . Bъпpocът ми e зaщo дyxa cтyдeн въздyx ??? Блaгoдapя пpeдвapитeлнo !!

# 1
  • Мнения: X
Да, така трябва да е открехната пластмасата.
Ако е в режим дефрост, то не трябва да духа.
/проверете дали работи външното тяло/
Ако не е в този режим, то вътрешния вентилатор върти стайния въздух.

# 2
  • Мнения: 2
Да, така трябва да е открехната пластмасата.
Ако е в режим дефрост, то не трябва да духа.
/проверете дали работи външното тяло/
Ако не е в този режим, то вътрешния вентилатор върти стайния въздух.

Не външното тяло не работи , но при допир с ръка усещам студен въздух !!! А как мога да спра този вентилатор да не върти въздоха , или няма как , защото помещението изстива по-бързо. Никъде в упътването не пише за този символ който се показва след като достигне желаната температура и се изключи ... Confused Confused Confused Confused

# 3
  • Мнения: 140
Да, така трябва да е открехната пластмасата.
Ако е в режим дефрост, то не трябва да духа.
/проверете дали работи външното тяло/
Ако не е в този режим, то вътрешния вентилатор върти стайния въздух.

Не външното тяло не работи , но при допир с ръка усещам студен въздух !!! А как мога да спра този вентилатор да не върти въздоха , или няма как , защото помещението изстива по-бързо. Никъде в упътването не пише за този символ който се показва след като достигне желаната температура и се изключи ... Confused Confused Confused Confused

Здрасти и аз съм със същия и също питах за това,,, ето темата.

http://forum.setcombg.com/%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D … %D0%B0-d12rn.html

Общи условия

Активация на акаунт