Детски коледен календар - 3 част

  • 49 408
  • 220
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 6 610
Вчера сутринта джуджетата Сторипакост и Пакостина донесоха и нашия календар Simple Smile
Децата са супер щастливи и тази сутрин с отварянето на очите отидоха, да търсят второто писмо Simple Smile Вече имат два"ваучера"

# 211
  • София
  • Мнения: 679
Това е нашият за тази година. Календарът е готов купен от Лидъл. Напълних го с дребни фигурки на Пес Патрул(голяма е фенка), ластици за коса, гривнички, пръстенчета. Има няколко яйца Киндер пак с тематиката на Пес Патрул и едни други не на Киндер, но пак шоколадови яйца с тематика на Пламъчко. Детето ми е още малко и се лъже, че това около кутийката на играчката "само мама го яде" 😄😄 Във всяко джобче има и разни задачки за деня елементарни - оцвети нещо, изрежи нещо, крафт занимания - апликиране, правене на разни неща от хартия, накупила съм и разни кошедни занимателни неща от Джъмбо- да си направим коледна топка от стериопор, да нарисуваме дървена играчка с боички и т.н.

До тук много се кефи. Още в началото обясних правилата и че отваряме само по едно на ден, сякаш ме разбра и не е искала да проверява. Но отива и сочи и обяснява как на еди кой си декеврит(декември) ще отворим еди кое си джобче 😂

Престарах се тази година като за първа година. Догодина не знам какво ще правя 😄😄

# 212
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Голямо изкушение сте спретнали на детето си. 😊 Моето няма да изтрае и ще ги прерови. Моята е на 9г.и още вярва. Джуджетата и остават химикалчетаи лакомства. Доволна е.

# 213
  • Пловдив
  • Мнения: 1 859
Нашата е 8 годинки и тя вярва 😊
Аз даже се учудих, защото смятам, че е вече голяма, но...
Много се забавлява с задачите, които и измислих 😊

# 214
  • Мнения: 5 903
Здравейте! Прекрасни календари сте направили, сигурна съм, че сте зарадва ли много децата!
Ето и нашите:


В последния момент реших да направя и на двете по 1,за да си отваря прозорче всяка от тях(на 10г и почти на 4 са моите девойки). Затова и единият е по-малък, че нямах достатъчно рула от тоал. хартия, та използвах други хартиени ролки,по-малки..
Във всяко прозорче има по бонбонче +някаква задачка за деня или малко подаръче, което трябва да си намерят, скрито някъде.
 А такъв календар като на Мъничето и аз искам да получа Laughing

# 215
  • Пловдив
  • Мнения: 6 610
Ооо, определено тазгодишният календар е страхотни попадение. Много се вълнуват за къде ще е поредния ваучер Simple Smile
И миналогодишният на баткото от книги имаше небивал успех.

# 216
  • Мнения: 1 740
Това е нашият за тази година. Календарът е готов купен от Лидъл. Напълних го с дребни фигурки на Пес Патрул(голяма е фенка), ластици за коса, гривнички, пръстенчета. Има няколко яйца Киндер пак с тематиката на Пес Патрул и едни други не на Киндер, но пак шоколадови яйца с тематика на Пламъчко.

Откъде купувате малките фигурки на Пес Патрул?

# 217
  • Мнения: 35 057
Има в детските магазини

# 218
  • Мнения: 2 513
И ние имаме календар - текстилен Дядо Коледа Simple Smile Децата много си го харесват, всяка сутрин първо там отиват. Задачките им слагам всяка вечер в съответното джобче.Но вече почвам да зациклям...
Ще се връщам назад в темите да чета и чершя идеи Simple Smile

# 219
  • София
  • Мнения: 679
Това е нашият за тази година. Календарът е готов купен от Лидъл. Напълних го с дребни фигурки на Пес Патрул(голяма е фенка), ластици за коса, гривнички, пръстенчета. Има няколко яйца Киндер пак с тематиката на Пес Патрул и едни други не на Киндер, но пак шоколадови яйца с тематика на Пламъчко.

Откъде купувате малките фигурки на Пес Патрул?

Купих ги от Джъмбо, но съм ги засичала и по други магазини Simple Smile

# 220

Общи условия

Активация на акаунт