Game of Thrones Teмa 25 - "He brings the storm."

  • 80 416
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 438
Бран няма да развали магията на Вала.Чедата щяха да го предупредят.
Спекулира се за
Скрит текст:
убит от тях дракон (Визерион),докато дарконите и Днерис спасяват Джон и компания.Драконът е превърнат в зомби и с негова помощ ще си направят вратичка.Нещо такова.Ако морето замръзне и така успеят да заобиколят Вала,нещо не ми се връзва.След като те носят студа,досега защо не го замрaзиха туй море?

Из нета срещам теории,че Dark sister е в Мийра.Странно ми,при положение,че дядото от дървото в сериала не е БРиндън Ривърс.

# 736
  • Мнения: 1 467
е в последната, как в коя Simple Smile

# 737
  • Мнения: 16 968
 сиреч в седма? ама то май ще има още един полу- сезон ( 8 сезон - 7 серии ) или бъркам?
какво ли ще стане тогава? Дългата нощ?

ирена, ако водата в Хардохоум бе замръзнала можеха да зибягат по леда, пък и целат бе да се покаже неорганизираното отстъпление.

Последна редакция: чт, 20 юли 2017, 11:32 от Джон Сняг

# 738
  • Вестерос
  • Мнения: 38 172
Мелисандра обяви Станис за АА, само на базата на този меч и после започна да си съчинява факти. В сериала дори окото й не трепна, когато нейният поборник загина с цялата си войска.

Туранага
Скрит текст:
в книгите, точно преди да го наръгат Джон наду Рога, който плени от Манс, но Тормунд се съмняваше, че това въобще не е Рога на Зимата....но дали пък Тормунд казва истината? Нещо повече - знаем, че който надуе Рога  който се призозоват дракони умира, и имаше чудене дали Рогът на Джон е еднотипен.
Пленения от Манс рог изгоря с Дрънчащата ризница. Мелисандра сама създаде меча на Станис с негово знание.

МОЛЯ ТЕ, спри да си измисляш факти.
Какъв рог е надувал Джон??????

# 739
  • Мнения: 16 968
 моя грешка. мислех за рога, който наду Тормунд в края на Танца, преди да наръгат Джон (точно преди словото на Джон) и  коментирах този рог. (отделно коментирах Рога на Вик, на база цитат от Мокоро)
иначе има и други рогове, но засега май в сериала не са дали нито един магически Рог ?

# 740
  • Варна
  • Мнения: 17 745
не виждам разликата между това да спечелиш и да извоюваш? синоними са. ( Не можеш да спечелиш нещо, без да се бориш за него, не може да извоюваш нещо без да се бориш за него )иначе щях  ли да ти давам този цитат? точно думите на Мокоро съм имал предвид, не знам вече как тълкуваш моите думи.
Много са  плитки цитатите.
Въобще не е така в контекста. Рогът е У Вик, няма за какво да го извоюва, трябва да обвърже кръвта си с рога.
Ама е четене с разбиране трябва.


# 741
  • Мнения: 16 968
eми да де - да обвържеш рога към себе си, да го спечелиш, да го извоюваш, да го завоюваш - с една дума да пролееш кръв за да го заслужиш. какво е неясното?
Рогът е у Вик, но не си е заслужил правото да го ползва, именно това право  трябва да извоюва - това съм имал предвид, като съм казал, че Рога се завоюва с кръв. че за да заслужи тоав право трябав да мине през планини от кости и реки от кръв.

# 742
  • Варна
  • Мнения: 17 745
eми да де - да обвържеш рога към себе си, да го спечелиш, да го извоюваш, да го завоюваш - с една дума да пролееш кръв за да го заслужиш. какво е неясното?
Рогът е у Вик, но не си е заслужил правото да го ползва, именно това право  трябва да извоюва - това съм имал предвид, като съм казал, че Рога се завоюва с кръв. че за да заслужи тоав право трябав да мине през планини от кости и реки от кръв.
Ох, ами разликата е, че не се завоюва. Вик просто ще нареди на трима слуги да умрат, това не е завоевание.
Не разбираш ли разликата? Sad Scream


НОВА ТЕМА


Леле с тези нови и страи версии пускането на нова тема е ужасно... Едно излиза на предварителен преглед, а реално е друго.

Последна редакция: чт, 20 юли 2017, 14:21 от Хексе

Общи условия

Активация на акаунт