за мамите от Пловдив 2 : помощ за домовете в село Зелениково и град Калофер

  • 5 426
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 88
Момичета според мен е по добре срещата да е отделна не точно на 1 , че си представям какво сте е на главната тогава, в смисъл ,че едва ли сте има място за нас там  Wink пък и нали е ден за децата не за мамите , но както решите ще опитам да се включа !   bouquet

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Разбира се, че срещата ще е отделна, просто ще идем и на 1 на центъра и ще се видим без повод Laughing А и към протеста може да се влеем  bouquet

# 77
  • Мнения: 786
Аз мисля да се вкл .към протеста ако неми мине котка път,но ще съм без Вики - тя ще си празнува в яслата,но не канят родители.Било само за децата???

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Аз мисля да се вкл .към протеста ако неми мине котка път,но ще съм без Вики - тя ще си празнува в яслата,но не канят родители.Било само за децата???

Малеееееее каква е тази ваша дискриминация Mr. Green
Аз също смятам да съм на протеста, нооооо зависи Алекс дали ще ме остави newsm78

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Кажете в колко часа и къде ще се чакаме да се включим в протеста .

                                                     Милена

# 80
  • Мнения: 786
Официалният старт е в 10 ч от пл.Съединение.Мисля,че там е най-добре ,за де не се търсим после из улиците Simple Smile

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
ОК ! Там сме . Peace

# 82
  • Мнения: 277
Съжалявам, но няма да мога да дойда утра. Изобщо, не знам.... цялата история ни се отрази много зле  Cry Когато съм готова отново да се включа, ще се обадя.

# 83
  • Мнения: 88
Вчера ходих в Националниа Алианц за работа с доброволци говорихме с координаторката тя обеща да се включват в акции когато им е възможно за базари и всичко друго с което сме готови да се заемем !Единственото условие е да се уговаряме две седмици по-рано от плануваното мероприятие! Това е за сега ще говорим на срещата когато е тя !

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета , кога ще ви е удобно да се срещнем тази седмица ?

                                           Милена

# 85
  • Мнения: 88
само да е след 17h иначе няма проблеми в кой ден  Wink

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ако искате в събота в 17ч. ?

# 87
  • Мнения: 786
Идеята е добра - пак на катерушките ли или другаде?

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Ако сме си в Пловдив ще дойдем, но не съм сигурна Sad

# 89
Здрасти на всички!
Аз не мога да дойда, защото няма да съм в Пловдив, но ще следя форума - вие пишете какво сте измислили. Говорила съм с мои колежки от университета, които работят в медии да популяризираме дейността си и сред майки, които не ползват интернет - обещаха ми съдействие, даже са много въодушевени от факта, че могат да помогнат.
Засега чао и доскоро.

Общи условия

Активация на акаунт