Да разнищим мъжете КОЗИРОЗИ!

  • 8 002
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 182
Чакайте и аз да се отчета с моя козел, а аз крава Wink
Нервак - все нещо барабани с пръсти, тропа с крачета и т.н.
Никакво отношение към храната - и да е ял и да не е, все му е едно. Следователно кльощав.
Страхлив - никога няма да си го признае и дори го отрича. Но го е много шубе от разни болести, от катастрофи, изгубване в планината, земетресения (ей такива фундаментални неща), но иначе с кеф се заяжда с разни институции.
Работохолик, но в никакъв случай домашен майстор Naughty
Много държи на родителите си!

И аз си го обичам. Имаме си някаква силна духовна връзка. Ама като се съюзят с дъщерята козел и могат да ме влудят.  Как пък винаги едновременно ме ядосват Twisted Evil

# 46
  • Мнения: 176
Ние също сме Козирог-той и Стрелец-аз, много се разбираме, но и доста се поскарваме, за дреболии, #2gunfireАз много бързо паля, а той преди беще по-спокоен но откакто е с мен и той се поизнерви  Mr. Green.Много добър баща е и се отдава и на работата Peace. А относно съответствията в зодиите незнам , ще поживеем ще видим smile3521

# 47
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Е и моя е Козирог, аз-Везни...ама от написаното тук май не е Козирог Joy Joy Joy Joy Joy
То не е любов ,не е чудо Laughing Laughing Laughing Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 2 217
Чакайте и аз да се отчета с моя козел, а аз крава Wink
Нервак - все нещо барабани с пръсти, тропа с крачета и т.н.
Никакво отношение към храната - и да е ял и да не е, все му е едно. Следователно кльощав.
Страхлив - никога няма да си го признае и дори го отрича. Но го е много шубе от разни болести, от катастрофи, изгубване в планината, земетресения (ей такива фундаментални неща), но иначе с кеф се заяжда с разни институции.
Работохолик, но в никакъв случай домашен майстор Naughty
Много държи на родителите си!

И аз си го обичам. Имаме си някаква силна духовна връзка. Ама като се съюзят с дъщерята козел и могат да ме влудят.  Как пък винаги едновременно ме ядосват Twisted Evil

Да, просто като моето мнение. А аз съм Лъв!!!!
Само да добавя една случка: преди няколко дни си поряза лошо палеца на ръката - два дни му ставаше лошо и повръщаше! Бъзливички са. За чувства - и дума да не става да ги демонстрират - карали сме се за това! Било го срам да ми се глези, чувствал се като гей! Shocked
Но към мен и децата е много мил. Виж с чужди хора е....ужас - заядлица и скръндза!

# 49
  • София
  • Мнения: 160
Чакайте и аз да се отчета с моя козел, а аз крава Wink
Нервак - все нещо барабани с пръсти, тропа с крачета и т.н.
Никакво отношение към храната - и да е ял и да не е, все му е едно. Следователно кльощав.
Страхлив - никога няма да си го признае и дори го отрича. Но го е много шубе от разни болести, от катастрофи, изгубване в планината, земетресения (ей такива фундаментални неща), но иначе с кеф се заяжда с разни институции.
Работохолик, но в никакъв случай домашен майстор Naughty
Много държи на родителите си!

И аз си го обичам. Имаме си някаква силна духовна връзка. Ама като се съюзят с дъщерята козел и могат да ме влудят.  Как пък винаги едновременно ме ядосват Twisted Evil

Да, просто като моето мнение. А аз съм Лъв!!!!
Само да добавя една случка: преди няколко дни си поряза лошо палеца на ръката - два дни му ставаше лошо и повръщаше! Бъзливички са. За чувства - и дума да не става да ги демонстрират - карали сме се за това! Било го срам да ми се глези, чувствал се като гей! Shocked
Но към мен и децата е много мил. Виж с чужди хора е....ужас - заядлица и скръндза!

.....Все едно аз за моето "козелче" да говоря.... така точно сте ги   описали . Обаче аз се разведох с него точно заради "Много държи на родителите си!" . Към него нямах претенции освен, че предпочете баща си, а не мен и детето.... ама сега съм супер Joy
И бившата ми свекърва е "козел" , но голяма сладурана - гледа ми детето и сега! Пропуснато е само, че са много верни приятели /но за съжаление трудно създават приятелства - на моя почти всички и досега са чрез мен/. Трудно заобичват някого, но случи ли се е за цял живот. Бях с мойто козелче от І -ви курс в техникума до 30-та си година /тогава го напуснах/. Страхотни бащи са, но за съпрузи на Рачета - не стават!!

# 50
  • София
  • Мнения: 6 182
Aма аз забравих основното:
Амбициозни, ама много и мъжа и дъщерята могат да минат през трупове като си наумят нещо.
И май са консервтивни а? Или си въобразявам newsm78

# 51
  • Мнения: 2 697
Ох...аз, за щастие или за нещастие, се срещам все с Козирози - ако не с гаджета, то с приятели от тази зодия (мъже Heart Eyes). Като се има предвид, че съм представител на една изключително различна (от Козирога) зодия:



...чак се чудя как се разбирам с тях... Thinking Иначе по мои наблюдения са изключително амбициозни (кариерата е мноооооого важна за тях) , точни, дисциплинирани, обаче вкъщи обичат спокойствието ...не могат някакси да изразят чувствата си, изглеждат външно спокойни, дори хладновати...в сексуално отношение остават могат да бъдат много настойчиви, много страстни, но държат да доминират, да не се поддават на изкушението да загубят контрол. Изобщо ключовите думички в тяхната личност са: кариера и (само)дисциплина...Винаги съм се чудела в какво се крие магнетизмът на тези мъже...и досега не ми е много ясно, честно казано...По мое мнение са маааааалко по-симпатични от жените Козирози (ако трябва да съм честна - жените са ми направо антипатични) Mr. Green

# 52
  • Мнения: 11 003
Познавам 3-ма мъже Козирози и  нищо добро не мога да кажа Sad Незнам при тях до зодия ли е или до характер, ама ...Twisted Evil
С две думи - безотговорни, не може да се разчита на тях и само гледат как да те прекарат.

# 53
  • Мнения: 3 091
Ние също сме Козирог-той и Стрелец-аз, много се разбираме, но и доста се поскарваме, за дреболии, #2gunfireАз много бързо паля, а той преди беще по-спокоен но откакто е с мен и той се поизнерви  Mr. Green.Много добър баща е и се отдава и на работата Peace. А относно съответствията в зодиите незнам , ще поживеем ще видим smile3521
хаха! а аз съм стрелец с аксцедент козирог! хич не ми е лесно, ей!
относно мъжете козирози - имам ги няколко около мен - колеги и приятели! наистина са много амбициозни, подредени във времето, слаби и високи. истински приятели - в това съм абсолютно съгласна!
Много трудно се разбирам с жените козирози - гледам да ги подминавам, да не става патаклама...

# 54
Аз съм козирог и изчетох доста мнения които повечето не са вярни,бих ти казал че не козирозите не са безчувствени просто неумеят да го показват и ако си поставят някаква цел то навсяка цена трябва да я достигнат инаяе страдат многои да не забравяме много добри любовници

# 55
  • София
  • Мнения: 223
Е и моят мъж е Козирог,но нито е слаб,нито е бавен,нито предпочита родителите си пред мен!Наистина е много амбициозен,работохолик,адски нервен,но е много любвеобвилен и прекалено всеотдаен и на моменти дооста разсеян!Аз съм Телец и честичко се случва да си бучиме рогцата,но бързо ни минава.................абе козирозите са готини хора стига да знаеш как да ги подхванеш(то май това важи за всички ни)! Wink

# 56
  • Мнения: 1 564
И аз съм забелязала, че да си показва чувствата никакъв го няма! Дано поне ги има някъде в себе си. А аз съм свикнала на повече любвеобилност...вече отвиквам, де! Rolling Eyes
Laughing

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Това все едно аз съм го написала.Искам само да добавя,че е страхотен баща и много държи на приятелите си.

# 57
  • Мнения: 2 697
Аз съм козирог и изчетох доста мнения които повечето не са вярни, бих ти казал че не козирозите не са безчувствени просто не умеят да го показват и ако си поставят някаква цел то навсяка цена трябва да я достигнат инаяе страдат много и да не забравяме много добри любовници

За моя Козелчо си важи с пълна сила, страхотен любовник е ... макар че има накъде да се учи   Mr. Green

# 58
  • Мнения: 15 619
Той е козирог, пък аз съм риби. Той е амбициозен работохолик / на едно място не може да седи /, прекрасен баща на малко козирогче /негово копие/, много държи на родителите си, Справя се по-добре от мен в изразяването на чувствата. Палина четвърта и веднага му минава, обаче мен тогава ме хваща...Мисли за семейството си. Мисли си,че е ненадминат танцьор, пък не може да се види отстрани какво дърво е. Обичкам си го много. Не ни е скучно.

Общи условия

Активация на акаунт