Какво правите докато чакате?

  • 2 391
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 003
Ходя на работа, тренирам и чета във форума. Когато работата ме погълне, не мога да мисля за нищо друго, но ми се струва, че заради този стрес не ми излизат двете чертички  Sad

# 16
  • Мнения: 456
И аз докато чакам (както сам в момемта) работя много, с мъжлето ми ходим насам натам и чета форума. Миналия месец много говорихме за бебе, защото имах доста признаци, но накрая нищо. И за това този месец не му давам и думичка да каже за бебета... дано така да предизвикаме добрата съдба и тя да е на наша страна. Аз много се опитвам да не мисля за това, но не мога. Въпреки че последните 2-3 дена е лудница в офиса и съм зарината с работа, пак по цял ден 'седя' в форума... Но така е, какво да се прави. Желаем го и двамата толкова много а то вече 5 месеца не идва, как да не го мислим постояно?!?  Thinking Сега се моля на 1ви Май да ме пропусне лелката и да не ми се мярка пред погледа поне 9 месеца... А и мама ми има рожден ден на 1ви, дано да е на късмет.  Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 686
Момичета не знам как издържате!?

Аз дори не мога да дочакам да ми закъснее - почти всеки месец си правя тест преди датата на М

Иначе най-добре ми се отразявя шматкането по магазините, ама много пари харча в такива дни

# 18
  • Мнения: 1 925
Аз , както знаят повечето се олелих този месец след 7 дневно закъснение, напраих тест на 6-тия, но беше отрицателен  Sad За да се разсейвам си намирам работа, вкъщи гледам телевизия, събота и неделя сме на някъде или вкъщи чистим, аз готвя, измислям си нови рецепти и ги прабвам - това ми е любимото отвличане на вниманието, мъжо помага, като не ми споменава нищо по въпроса , та така се справям някак си. Всъщност, аз като цяло не мисля постоянно за това и гледам да си мисля по текущите проблеми, само този месец се спекох, заради закъснението...ама Но като цяло това според мен си е цяло изкуство да се разсейваш, щом това ти е цел номер 1 в момента. Wink 

# 19
  • Мнения: 174
Очаквам, не мога да не мисля. Но предварително не си правя тест, макар че имам много. Нали повечето тестове за овулация вървят с 1 за бременност.
Дори и да ми омръзне да ОЧАКВАМ пак ще си имам 1 на ум и няма как да се забаламосвам с нещо друго.
Лятото ще имам много работа.......тогава може би по-рядко ще мисля... #Crazy
Най-коварно е когато почна да си внушавам разни признаци...лелееее, много тъпо!


"Не се притеснявайте от стреса! Обичайните тревоги относно забременяването и дали някога ще имате деца са съвършено нормални и НЕ оказват въздействие върху способността за зачеване. Игнорирайте хората, които ви казват да се успокоите и да спрете да мислите за това. Това не е техен проблем!"
http://www.biberonbg.com/info/plan_za_zabremeniavane.htm

Последна редакция: пт, 28 апр 2006, 09:43 от 6i6i

# 20
  • Мнения: 1 950
Почти непрекъснато мисля. Дори когато имах най-много работа, пак мислех. Сега се занимавам със сто неща едновременно и отново мисля. Неизбежно е Laughing
Това, че сме жени ни "помага" особено много в подобни ситуации, защото определено можем да правим по няколко неща наведнъж, съответно да мислим за няколко неща едновременно. Ако беше един мъж на наше място, щеше да се отплесне я в работа, я в някоя компютърна игра, футбулен мач и нямаше да се сети изобщо.  Wink

Тестове не съм правила, винаги ми идва на датата. Понякога се изкушавам няколко дни преди това, но се удържам. Стоят си и аз съм ги събрала от тестовете за овулация. Все някой ден обаче ще им дойде времето Laughing

# 21
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
ох моми4ета и аз съм така.не спирам да мисля за това.преди да по4на работа го мислих по цял ден и цяла нощ.то не бяха овулации,термометри,лутеални фази и тн.някакъв ужас съм.ама какво да направя.толкова много го искам и немога да спра да мислямислих си 4е като по4на работа ще престана ама на-не стана.ок до 4 4аса не мисля ама като се прибера и се запо4ва пак.много е гадно това 4акане за двете 4ерти4ки.а пък мъжа ми всяка сутрин като си измеря температурата ме пита-колко ти е температурата днеска. hahahaмилия и той кат мене.а дано скоро да се зарадваме вси4ки  bouquet

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Аз възприех една тактика, угаждам си с мисълта 4е има нещо и аз да си го отглеждам здрави4ко. Купих си много плодове. Пия си сок4ета чаи4ета и мисълта много ме кефи (но покраи мен никои не знае естествено). Така се чувствам спокоино, а като не съм си правила си тест няма нищо сигурно, НО МИ Е СПОКОИНО!! Опитайте! Успех!

# 23
  • Мнения: 235


  Какво правя ли - оборот на аптеките. Тестове за бременност в нас - колкото щеш. Даже мисля и намаления да ползвам вече, като за редовен клиент.
  Но май ще сменям тактиката. Ще си харча парите за дрешки, гримчета......

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
При мен тези очаквания са 2-3 пъти годишно.   Cry Все има някаква причина за да не бебеправим всеки месец., но когато правим опити обикновено до самият ден на цикъла почти не се замислям! Като започнат да се редят дни със закъснение - сърчицето ми трепва, очаквайки, че този път сме постигнали мечтата си. Тест обикновено правя при 5-7-10 дни закъснение, този месец направо не знам защо го направих предварително. Whistling Общо взето гледам да не се задълбочавам много в мисли, защото изкуквам. Поне за момента се държа "мъжки"  Mr. Green ....а пък и все някакъв проблем изниква на преден план и ми заангажира вниманието. Уф, жеснко тегло!!!

# 25
Ами Тиквичке, то това е тайната на успеха - да спреш да мислиш Grinning Който го е постигнал, почти е забременял  Mr. Green


оффф дано си права - аз успявам да не мисля - общо взето защото напоследък все едни пъпки ми излизат преди цикъла и по това разбирам че и тоя месец няма да го бъде

Ще стане, къде ще иде... Решила съм до октомври да не мисля за бебе. Да не мисля за процедури, изследвания и да се наслаждавам на хубавото време!

# 26
  • Мнения: 6 167
докато чакам живея. планирам си почивката в Тайланд.
не мисля за това, напоследък спрях да чета и Искам бебе и Проблемно забременяване.
клюкам си и родители в чужбина.
и съветвам тези, на които им се въртят разни черни мисли или не могат да спрат да мислят за това незабавно да спрат участие в БГ мамма - просто това може да те зомбира до краен предел и да психясаш тотално.

# 27
  • Мнения: 354
Това ,което категорично не мога да спра да правя е да НЕ МИСЛЯ. Мисълта за бебе се промъква в съзнанието ми по всяко време. Тя  дебне в дълбините на моето АЗ и се появява при срещата с  всяка бебешка количка ,при вида на всяка  бременна жена или просто без причина... Когато най - малко я очаквам, тя отново ме обсебва.Изъчва ме с въпроса: "Дали този път има нещо?"Опитвам се да я порпъдя , но тя всякога се връща...Не правя тестове за бременост преди датата , защото мразя разочарованието, което следва при вида на едната чертичка. Единствената ми утеха е мисълта :"Щом бебето не идва , значи Бог така е решил." За сега  само това ме успокоява  за кратко...

# 28
  • Мнения: 6 167
Това ,което категорично не мога да спра да правя е да НЕ МИСЛЯ. Мисълта за бебе се промъква в съзнанието ми по всяко време. Тя  дебне в дълбините на моето АЗ и се появява при срещата с  всяка бебешка количка ,при вида на всяка  бременна жена или просто без причина... Когато най - малко я очаквам, тя отново ме обсебва.Изъчва ме с въпроса: "Дали този път има нещо?"Опитвам се да я порпъдя , но тя всякога се връща...Не правя тестове за бременост преди датата , защото мразя разочарованието, което следва при вида на едната чертичка. Единствената ми утеха е мисълта :"Щом бебето не идва , значи Бог така е решил." За сега  само това ме успокоява  за кратко...

много точно описваш това, което не бива да правиш!!просто явно Господ така ги решава иронично нещата, че точно тия мисли са възпиращи. имам 100 примера на осиновени деца, след което жената забременява, като се успокои.

пак казвам - ако някой непрекъснато мисли за това да не се вре между шамарите, тоест да си ограничи достъпа до бебета, колички, майки ( и техните съвети) , форуми и тн. да се насочи към други жизнени проекти, почивки и  секс.

# 29
  • Мнения: 354
Lennie, знам колко безрезервно си права. Аз самата си давам сметка, че греша. Боря се с тази своя слабост. Дано успея и постигана жадуваното равновесие. Пожелавам го и на всички момичета от "Искам бебе"

Общи условия

Активация на акаунт