9-ти Рожден ден

  • 6 086
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 389
Момичета, дайте ми идея, че нищо не мога да измисля, къде да направим 9-тия рожден ден на синът ми.
Живеем в Младост, повечето деца също са около Младостите, така че някъде наоколо ще е удобно. Повечето рожденни дни на коите сме били ги правят в боулинг залата над Хит, обаче на мен там хич не ми харесва. Те децата играеха 10 минути боулинт, а през останалото време е едно тичане на 100 различни места, на които все трябваше да се взимат и зареждат едни карти. Винаги има поне още 4-5 рожденника и съответно маси за родители, изобщо пълна лудница, в която Рожденника може и да не се разбере кой е. Разбирате ли ме, искам нещо друго..... Мислех, за кино, но тогава няма интересен филм, а и пак ще трябва някъде после да се седне и хапне. миналата година бяхме в клуб, но те вече са големи, беше им тясно.
Тази събота трябва да резервирам някъде, а още не съм го измислила, помагайте моля ви.

# 1
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не е много наблизо, но защо не организирате едно посещение в Музейко. Миналага година по това време бяхме там с моя син и няколко хлапета от класа му /тогава - всички деветгодишни/. Не беше по повод РД. Едва ни стигнаха 2-та часа, с които разполагахме, за да обиколим залите. Бяхме много ограничени с времето, а вътре може да се откара половин ден и им беше страшно интересно. Не се вълнуваха толкова от храната, колкото от експериментите и пътешествието във времето. Пица и сокчета може да хапнете навсякъде, и то, без покрай хлапетата да подскача безумно облечен аниматор.

# 2
  • Мнения: 47 821
Стая-загадка( сега са доста модни), рожден ден с химическа лаборатория, с лего роботи, в Политехническия музей, Музейко, лазерни битки, изобщо...идеи да иска човек

# 3
  • София
  • Мнения: 17 591

В политехническия (на Sunglasses не им беше твърде интересно.
На 9 го правихме във фънтопия, сякаш повече се забавляваха децата.

# 4
  • Мнения: 5 259
В лазерна арена беше нашият 9-ти рожден ден.

# 5
  • Мнения: 84
В лазерна арена беше нашият 9-ти рожден ден.

Може ли да разкажете повече. Каква е цената, какво включва РД. Моят син иска точно такъв РД. Благодаря предварително  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 259
Бяхме в Playground, The mall, защото арената е разрешена за деца 8+, а нашите бяха на 9-10 години. Но дъщеря ми много повече харесва лазерната арена в мол България. Била много по-голяма и хубава.Там казат, че е 12+, но явно пускат и по-малки, стига основната група да са над 12. Ако всички деца са под 12 не знам дали ще разрешат.

Иначе в Playground има няколко пакета, включват различни неща, но само един е без боулинг. Ние се спряхме на него, понеже никак не сме почитатели на боулинга.

Ако арената не е включена в цената, струва 5лв на дете за една игра, но обикновено се играят две.

# 7
  • Мнения: 197
Мога да препоръчам картинга в Ринг мола. Миналата събота празнувахме там. За децата беше страхотно изживяване да излязат на пистата и сами да карат. Ако искат родителите също може да се включат или да наблюдават от сепарето. Храната и безалкохолното за децата са включени в цената, тортата сами си я осигурихме. Почерпката  за възрастните може да я поръчате от тяхното меню, ние така направихме, но не ви задължават. Има обособено кът за децата и бар със сепарета за възрастните. Персонала е дружелюбен и без да се натрапва следи всичко да е наред.
Правят снимки на децата на пистата и около масата с тортата, като това не се заплаща допълнително.
                                                                                                               

# 8
  • София
  • Мнения: 95
По същия повод аз търся зала под наем за детска дискотека, някой да има идеи за конкретно място?

# 9
  • Мнения: 120
Lila Pause, аз се свързах с Двореца на щастливите хора - подходящо е, но според мен е скъпо - 100 лева на час само за наем на залите.
И аз търся пицария, кафене в района на Студентски град, Младост 1, Изток, където да има възможност да се извика аниматор, който да забавлява децата. Най-добре с отделно празно помещение, както в La Scala в Мадост 1, което за съжаление е затворило. Ако някой се досеща за подобно подходящо място ще бъда благодарна. Музейко и картинга в Ринг мол не излизат ли доста скъпо? Аз търся рожден ден до 500 лева крайна сума - общо за възрастните и децата. А и децата са доста - почти двайсетина.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Друг вариант е Фънтопия, има нови забавления. Моята най-много харесва обаче лазерните битки.

# 11
  • Варна-София
  • Мнения: 77
Здравейте момичета,

някой с пресни впечатления от Фънтопия? Хлапето иска да празнува там? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт