Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 13 тема

  • 110 530
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 11 923
извинявай, че се опитах да ти обясня какво означават цифричките до съкращението SPF.

# 736
  • Мнения: 197
Tsvety, сложиха ми ботокса днес. В сравнение с филърите е абсолютно безболезнено. Даже и без да го сравнявам с тях пак е безболезнено. Разчерта ми лицето и набързо. Над челото не ми е слагала, защото там бяхме сложили от плазмата при плазмолифта(болезнено беше). Сложи малко за леко отваряне на окото и долу около брадичката. 15 единици. Каза че нямам нужда от повече. Мен ми е трудно да направя разлика. Струва ми се по-нежна кожата, където беше сложен ботокса. Дали ми се струва само? Каза ми да дъвча дъвка два часа след процедурата и 5 часа подред да не лягам.

Честито, ефекта усещаш ли го вече, .т.е. намаля ли мимиката ти. Не масажирай местата където ти е слаган ботокса и да се избягват загряващите процедури. Кога си на контролен преглед?

# 737
  • Мнения: 2 233
извинявай, че се опитах да ти обясня какво означават цифричките до съкращението SPF.
  Naughty
Е, това поне сто пъти сме го обяснявали... Някои хора са писатели, не читатели.  Grinning
"It is logical for someone to think that an SPF of 30 is twice as good as an SPF of 15 and so on. But that is not how it works."

According to Spencer, an SPF 15 product blocks about 94% of UVB rays; an SPF 30 product blocks 97% of UVB rays; and an SPF 45 product blocks about 98% of rays.

http://www.webmd.com/beauty/features/high-spf-sunscreens-are-they-better

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 1 737
Отново глупости! С 10 съм изгоряла след 2 часа, докато с 50 ми трябват няколко дена да получа лек загар!
Не са глупости,точно както казва Змия стоят нещата.
Хайде малко по-умерено да се изразяваме,а?Чели-не дочели и даваме оценки кое е глупост в бг мама-та.

# 739
  • Мнения: 7 519
извинявай, че се опитах да ти обясня какво означават цифричките до съкращението SPF.
Няма защо Wink.
Та каква беше твоята логика? Мазане през 10 Мин?  Joy

# 740
  • Мнения: 2 114
Kikamora, никой не е казал да си купуваме 10 фактор, не разбра ли? Много рязко реагираш с такива реплики от сорта на "пълни глупости".  Peace

# 741
  • Мнения: 2 114
Tsvety, сложиха ми ботокса днес. В сравнение с филърите е абсолютно безболезнено. Даже и без да го сравнявам с тях пак е безболезнено. Разчерта ми лицето и набързо. Над челото не ми е слагала, защото там бяхме сложили от плазмата при плазмолифта(болезнено беше). Сложи малко за леко отваряне на окото и долу около брадичката. 15 единици. Каза че нямам нужда от повече. Мен ми е трудно да направя разлика. Струва ми се по-нежна кожата, където беше сложен ботокса. Дали ми се струва само? Каза ми да дъвча дъвка два часа след процедурата и 5 часа подред да не лягам.

Честито, ефекта усещаш ли го вече, .т.е. намаля ли мимиката ти. Не масажирай местата където ти е слаган ботокса и да се избягват загряващите процедури. Кога си на контролен преглед?

Ами честно казано виждам лека разлика, но не усещам някакво парализиране на мускули в лицето. Може би е заради малкото количество, но в моя случай не сме опъвали бръчки. Може би в челото ако беше щях повече да усетя, но там сложихме плазма от плазмолифта. На 12 януари съм на преглед и на нов плазмолифт. Мисля да правим и скули с плазмолифта да видя как ще ми стоят леко по-изразени скули.

# 742
  • Мнения: 3 018
извинявай, че се опитах да ти обясня какво означават цифричките до съкращението SPF.
  Naughty
Е, това поне сто пъти сме го обяснявали... Някои хора са писатели, не читатели.  Grinning
"It is logical for someone to think that an SPF of 30 is twice as good as an SPF of 15 and so on. But that is not how it works."

According to Spencer, an SPF 15 product blocks about 94% of UVB rays; an SPF 30 product blocks 97% of UVB rays; and an SPF 45 product blocks about 98% of rays.

http://www.webmd.com/beauty/features/high-spf-sunscreens-are-they-better
Чела съм, че има физични и химични филтри ( мисля химичните са по добри) някои защитават само UVA, други  UVB, някои UVA-UVB. Зависи и от състава на крема, гледам има и с разни водорасли и билки Simple Smile Защитата за мен е една от най-важните грижи за лицето и затова искам качествен крем, но избора е... newsm78
След разочарованието на Шисейдо, сега избирам по внимателно.

# 743
  • Мнения: 78
Cveti ами всъщност адара са официалния вносител на classys които всъщност са производителите на
ултраформер 
http://classys.bg/hifu-bulgaria-ultraformer-iii/
а ето и worldwide сайта :
http://classys.com/ultraformer-%E2%85%A2

# 744
  • Мнения: 663
Здравейте, аз май ще съм последна в темата, време е за нова. Simple Smile
За тази година разкрасяването при мен приключи. Пилингите ми подействаха много добре, кожата ми е  свежа и за щрих сложих малко филър в устните, за освежаване.
Важното е сами да се харесваме, тогава и другите ще ни възприемат по този начин. 

Желая  весело посрещане на Коледа!

# 745
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 409
За SPF аз зная написаното от Мелани  Peace



НОВА ТЕМА Hug

# 746
  • Мнения: 5
Здравейте  Wink да има някой с абдоминопластика ? Много ще съм благодарна за инфо.Особено при др Динев Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт