гащеризони при ГЕР

  • 837
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
привет на всички
синът ми е с ГЕР и ни препоръчаха да спим при наклон от 30 градуса, но това е доста голям наклон и бебо се свлича, два пъти го намерих под завивките , и от страх намалих наклона.Педиатърката ми каза, че като била на специализация в чужбина видяла нещо като гащеризон, който е захванат за кушетката и бебокът си "виси легнал" и не се изсухля. Къде може да се намери това приспособление?

# 1
  • Мнения: 35 951


това е за баня, дали би свършило работа във вашия случай  newsm78

# 2
  • Мнения: 4
това е пластмасово за баня, а аз останах с впечатлението че е нещо като дрешка или спален чувал

# 3
  • Мнения: 1 209
скоро една приятелка ме помоли да търя такова 4удо в БГ, тя също е в 4ужбина, но нито тук, нито там намерихме. в един магазин, оба4е, ме подсетиха нещо идейно, дано свърши работа. взима се една тъни4ка торба за спане , но не цяла с цип, а само до кръста, като  тази

тя се закрепва за креват4ето. взех една- като пробва приятелката ми ще пиша дали става Simple Smile а на вас късмет с търсенето.

# 4
  • Мнения: 35 951
това е пластмасово за баня, а аз останах с впечатлението че е нещо като дрешка или спален чувал

да. знам, но ако не намериш чувал, може да е някаква алтернатива
зависи колко е голямо детето - ако много шава наистина трябва да е закрепено по някакъв начин, защото само ще се парзаля
с това за баня се подпират кречетата и ръчичките и няма как да се изсули надолу
ако си от София, мога да ти дам моето за 2-3 дни, за да пробваш дали става и ако е подходящо - да си купиш

# 5
  • Мнения: 4
BUBANKA   мерси, този пластмасовия шезлонг го имаме и в него се къпем, но не мисля че ще му е удобен за спане, все пак е доста корав, мерси все пак

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
абсурд да го сложиш в пластмаса.
нашия страшно повръщаше и от раждането спим с наклон.Не е нужно да е толкова голям попринцип.Сложи бебчо и предцени колко да му го наклониш.Има и друго.Нашия като го завивахме със обикновени завивки -винаги го намирахме отдолу.Но откакто е с чувалче-си стои на мястото.Пробвай!

# 7
  • Мнения: 549
Не съм виждала такъв, само давам някакви идеи - ако е възможно да се пришие "котешка лапа" на дрешките или да си спинка в кошничката за кола. Успех

# 8
  • Мнения: 2 085
Какво е "котешка лапа"?

# 9
  • Мнения: 1 209
шивашки лепки, ползват се и обувките, 4антите и т.н.

# 10
  • Мнения: X
Само идея...Не може ли да се присписоби един от онези меките бънджи гащи, като се закрепи по някакъв начин за матрака...Или да се ушие нещо подобно, като че ли ще свърши работа....

Ето това имам предвид :
http://www.family-bg.com/catalog/prX_694.htm

# 11
  • Мнения: 1 150
Бях сгънала едно одяло под матрака и малкя си спеше под наклон около 30 градуса. Става идеално с пелена. Слагаш я м/у крачетата, като памперса и я завързваш за решетките, ако има такива. Все едно си е в бънджи. на този принцип.Успех

# 12
  • София
  • Мнения: 2 437
Само идея...Не може ли да се присписоби един от онези меките бънджи гащи, като се закрепи по някакъв начин за матрака...Или да се ушие нещо подобно, като че ли ще свърши работа....

Ето това имам предвид :
http://www.family-bg.com/catalog/prX_694.htm

 newsm10

Точно за това се сетих и доизчитах мненията, но си ме изпреварила  Simple Smile

 Може да се захване за решетките/таблата на креватчето чрез ластика. Той е достатъчно дълъг.

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Само идея...Не може ли да се присписоби един от онези меките бънджи гащи, като се закрепи по някакъв начин за матрака...Или да се ушие нещо подобно, като че ли ще свърши работа....

Ето това имам предвид :
http://www.family-bg.com/catalog/prX_694.htm


Умна жена, бе  Grinning, аз не бих се сетила за този вариант  Peace

Общи условия

Активация на акаунт