Кога най-рано украсявате за коледните празници?

  • 21 917
  • 155
  •   1
Отговори

Анкета

Кога най-рано украсявате за коледните празници?

Опции:

  • Мнения: 1
Тази година нещо много рано ми стана едно празнично та реших да попитам вие кога най-рано сте украсявали за коледните празници? По- магазините гледам са пуснали украшенията вече  Wink Wink Wink

# 1
  • Мнения: 15 028
Всяка година украсявам по едно и също време - на 01.12. И всяка година купувам по едно ново нещо за украса за дома, и по едно ново нещо за украса на масата  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 12 374
Най-рано около 20 декември. След което тримата започваме да даваме дежурства, котките (тази година вероятно и кучето ще се включи) да не изядат играчките и да не бутнат елхата.

# 3
  • Мнения: 6 834
Аз нямам търпение да си накупя всичко и да започна, обаче ще е чак средата на декември, на тоя етап само точа лиги.  Blush Ако украся сега, до декември ще ми писне украсата.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 428
На мен като почне да вали сняг ми става много празнично.Но украсявам към 15-20 декември,защото ще ми писне бързо украсата Peace

# 5
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Около 1 декември. На мен също ми се заукрасява още преди седмица, но осъзнавам, че е рано. Всъщност този порив си обяснявам с това, че развих мания да си купувам по една коледна играчка от всяка държава, която посетим /най- често порцеланова или стъклена топка с името на града/ и сега, като се зазимихме, нямам търпение да си очертая "пътешествията" върху елхата. Другата украса понякога я слагам едновременно с украсяването на елхата, понякога по- късно.

# 6
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 659
Средата на декември украсявам.Рискувам иначе от малкото до празниците нищо да не остане.

# 7
  • Мнения: 4 148
Винаги в последния момент - декември, но сега поне с подаръци се подготвих по от рано. Peace

# 8
  • Мнения: 11 861
      След 20 декември.Понякога- на 23.

       Странно ми е, като се украси, например на 1.ХІІ. как се чисти след това? Маха се цялата украса и пак се слага?Защото все пак, прах се събира.

# 9
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Хм, аз не чистя елхата и украшенията по нея, както и висящите коледни венци. Тя си стои в един ъгъл, прахта по нея не се забелязва и така. Не изпитвам угризения и спя спокойно през нощта. Другите украси /свещници, закачени коледни звезди, чорапи и пр./ не са чак толкова много, че да ми отнемат повече време от обичайното.  

# 10
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Много ни е натоварен декември с празници, именни дни.
Като преминат те - тогава украсяваме. Което ще рече, че
около 20-ти декември. Имам смътното усещане, че тази
година може и да подраним.  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 397
В началото на декември. Това е любимият на семейството празник и гледаме по-дълго да се радваме на Коледната украса.

# 12
  • Мнения: 4 251
Ние сме вече украсени Laughing От смесен тип-Синтерклаас и Дядо Коледа.Миналата година бяхме украсени по същото време-дъщеря ми няма търпение Simple Smile,пък и по Коледа обикновено сме в България,а там украсата е друга

# 13
  • София
  • Мнения: 38 116
1-2 седмици преди Коледа, като елхата я правим седмица преди Коледа. В хола слагам минимална украса, елхата е в детската.

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Най-рано около 20 декември. След което тримата започваме да даваме дежурства, котките (тази година вероятно и кучето ще се включи) да не изядат играчките и да не бутнат елхата.

Мойта Котя обръща нула внимание на елхата, много ме радва тоя факт  Laughing

Иначе аз нищо не украсявам, с 300 зора изюрквам децата едва ли не в последния момент да спретнат някаква празнична обстановка. За сметка на това всичкото виси до края на януари, когато вече с 500 зора ги изюрквам да приберат сергията.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт