Бюро по труда

  • 7 758
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 161
Никак даже.

# 16
  • Мнения: 40 310
Е, за мен е. На теб като не ти харесва стани самоосигуряващ се и няма да внасяш осигуровки за безработица, а сам ще се оправяш както ти харесва.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 641
По кой член е най-изгодно - като брой месеци и обезщетение, да бъде освободен един служител?

# 18
  • Мнения: 1 091
Да ползвам и аз темата с един въпрос.
Напускам работа по взаимно съгласие и искам да се запиша в бюрото, докато си намеря нова такава.Не искам бюрото да ми намира работа,а просто да не ми се спират здравните права.Има ли уловка в попълването на заявлението за регистрация?

# 19
  • Мнения: 213
Здравейте,някой може ли да помогне с изчислението за безработица от бюрото по труда?
Нещо сама не мога да си изчисля колко ще получавам,ако се запиша newsm78

# 20
  • Мнения: 83
Здравейте,
интересувам се относно отписването от Бюрото по труда поради започването на работа.
Казаха ми, че мога да им изпратя сканирано Заявление -декларация на електронната поща, за да не ходя лично.
Нещо друго трябва ли да изпращам като приложени документи, например копие на трудов договор или нещо друго? Предварително благодаря !

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Здравейте! Предстои ми регистрация в Бюрото по труда - от 01.12. най-вероятно. Имам общо около 14г. стаж. През 2012 имам прекъсване, като 4 месеца бях регистрирана в Бюрото по труда - от 04.06. до 04.10., след което от 24.11. започнах работа на трудов договор. Въпросът ми е следният: При определяне на срока за обезщетение взима ли се предвид това прекъсване от месец и 20 дни, което се получава между отрегистрирането и началото на работа? Или и 4-те месеца също се водят прекъсване (те са ми нанесени като стаж в трудовата книжка)...
Не съм наясно много-много с материята, така че не знам дали всичко съм написала както трябва.

# 22
  • Мнения: 2
Здравейте,искам да попитам,какво е условието майка ми,която е регистрирана в бюрото по труда да получава някакво парично обещетение при положение,че все още не са и предложили работа?

Общи условия

Активация на акаунт