Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/тема 2/

  • 134 231
  • 763
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 046
Nedy, благодаря, това е наистина добра цена, но на мен ми трябва в началото на август ОТ Нюрнберг ДО Сф и в края на август/началото на септември- ОТ Сф ДО Нюрнберг. Посоките са разменени

# 451
  • Мнения: 964
Здравейте.
Искам само да попитам нали не е проблем при полет за държава от ЕС да си чекирам билета с международния паспорт, а не с личната карта? Досега винаги съм го правил с картата, но вече прецених, че е по-добре с паспорта, защото той стои в хотела, докато личната карта е с мен навън, и при евентуална загуба на картата да нямам проблем после с полета на обратно, респ. с напускането на съответната държава.
Мерси предварително.
Мариян
Няма никакво значение стига документът да е валиден.

# 452
  • Мнения: 964
А има ли изгодни полети до Франкфурт?
Има, с Уиз.

# 453
  • Мнения: 964
Nedy, благодаря, това е наистина добра цена, но на мен ми трябва в началото на август ОТ Нюрнберг ДО Сф и в края на август/началото на септември- ОТ Сф ДО Нюрнберг. Посоките са разменени
Да, извинете ме за недоглеждането.
Има 3-4 директни полета седмично на СънЕкспрес от Нюрнбрег до Варна и обратно, проверете конкретните дати и цени на https://www.sunexpress.com/.

NUE to VAR
Tue, 1 Aug 2017 | 12:05-15:25
Adult 1 × 156,99 = 156,99 EUR
Child 1 × 125,74 = 125,74 EUR

VAR to NUE
Mon, 28 Aug 2017 | 09:45-11:10
Adult 1 × 136,99 = 136,99 EUR
Child 1 × 108,99 = 108,99 EUR
Luggage Included
Total 528,71 EUR

Последна редакция: ср, 21 юни 2017, 21:03 от Nedy Ivanov

# 454
  • Мнения: 133
Здравейте,
трябва да стигнем до Триер /Германия/,знам,че е на границата с Люксембург.Въпроса ми е:Кое летище е най-близо и къде да погледна за ефтини самолетни билети?
Благодаря предварително
Най-близкото летище е Франкфурт Хан, но Уиз Еър вече не летят до там. Опциите са до Франкфурт с Уиз, като има и автобус за около 10-15 евро до Триер, три часа е пътят или с Раян ер до Кьолн и от там с влак до Триер с прекачване в Кьолн и Кобленц. Има информация, че от октомври се отваря отново линията на Раян от Пловдив до Хан, но не съм търсила подробности. Брюксел също е вариант, но е далечко вече.

# 455
  • Мнения: 1 655
За Малдивите, Бали и Бонайре излизат ли евтини полети за зимата

# 456
  • Мнения: 1 949
Моля предложете ми евтини билети до Виена или друг град в Австрия.

# 457
  • София
  • Мнения: 3 771
Моля предложете ми евтини билети до Виена или друг град в Австрия.

Ако не ползвате по-скъпите директни полети/но удобни/ на Bulgaria Air и Austrian Airlines може да погледнете нискобюджетните.
В случая Ryanair и easyJet с прекачване през Берлин, Manchester....

Други възможности са Salzburg, Linz, Innsbruck и др. по-скъпи...









Последна редакция: сб, 24 юни 2017, 17:57 от Bled

# 458
  • Мнения: 1 949
Благодаря за информацията (:

# 459
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Относно Австрия, УИЗЗ до Братислава не прави ли някаква връзка с шатъл до Виена?

# 460
  • Мнения: 1 029
Относно Австрия, УИЗЗ до Братислава не прави ли някаква връзка с шатъл до Виена?

https://www.regiojet.com/en

# 461
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте!
Някой може ли да ми помогне: Чудя се как да се приберем от Барселона на 7-8 юли. Понеже ще сме с децата исках да купя по евтини билети но докато се начудя и те скочиха много. Остават 10 дни до полета и се притеснявам. Ако някой има идея за евтино пътуване, може и с приспиване някъде, ще съм благодарна!  Praynig

# 462
  • София
  • Мнения: 3 771
Благодаря за информацията (:

В момента първия полет до Братислава на 30-06 е на добра цена от 10 евро.
Възможности до Виена има, така се пътуваше и преди години с друга фалирала нискобюджетна компания.

Здравейте!
Някой може ли да ми помогне: Чудя се как да се приберем от Барселона на 7-8 юли. Понеже ще сме с децата исках да купя по евтини билети но докато се начудя и те скочиха много. Остават 10 дни до полета и се притеснявам. Ако някой има идея за евтино пътуване, може и с приспиване някъде, ще съм благодарна!  Praynig

Има малка разлика надолу от директните полети през Болоня, Милано от 70-80 евро.
Но дали си струва. Преспиването е разход, освен ако не е желан както при мен.

# 463
  • Мнения: 69
Здравейте, ще пътуваме до Франция и се интересуваме кой е най-евтиния вариант за полет до там и ако може да ни препоръчате някоя авиокомпания?

# 464
  • Мнения: 56
Моля, за помощ - търся евтини  самолетни билети  от София  до Тенерифе  за четирима  възрастни през ноември  -двупосочен .Не намирам нищо под 200 евро.

Общи условия

Активация на акаунт