IPL -лазер за разширени капиляри ?

  • 1 944
  • 5
  •   1
Отговори
Имам разширени капиляри по лицето и стоят като грозни червени петна.  Ходих преди месец на лазерна терапия в Кожна клиника, но засега нямам никакъв ефект. Ясно ми е че става бавно,  но те нито  не поизбеляха, нито намаляха. Абсолютно никаква разлика. Споделете ползвал ли е някой този вид лазери? Кога евентуално идва ефекта-ясно че всичко е строго индивидуално ,но и процедурите са скъпи. Дали си струва ? Благодаря ви!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Ти не ги ли попита, кога се очаква да се прояви ефекта?Не ги оставяй така  да ти отмъкнат парите и никаква работа да не свършат #2gunfire Обади им се и говори с тях.
Би ли ми казала колко пари ти струваше?Аз също имам, но с фон дьо тен се прикриват чудесно  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 254
lusi-l, ти къде ходи на тали лазерна терапия? (от кой град си т.е.?)

Мои колежки се подлагат на такава тук във Варна, Кожана клиника, и имат ефект на 2-3-4 път. Наистина е индивидулано. Но трябва да подпомагаш терапията с капиляроукрепващи средства. Лекарят нищо ли не те посъветва?
Ако не са ти казали нищо, ще попитам колежката от козметиката тя как третира, защото посещава лазер терапия.
Но доколкото ми е известно, нови капиляри винаги се появяват и общо взето няма отървия  Tired

# 3
  • Мнения: 3 372
Момичета и аз имам един такъв капиляр на лицето и напоследък се замислем за такива лазерни процедури, ама де да знам ще има ли ефект! В Пикасо рекламират премахване на капилярна звезда на лицето за 10 евро! Не е скъпо

# 4
  • София
  • Мнения: 555
На мен ми се появиха няколко бледи капиляри след едно посещение на козметик по време на бременността и се чудя дали е имало връзка с това, та не смея да отида вече докато не родя. Как мислите? Не е от лоша козметичка, и преди само при нея съм ходила и съм доволна.

# 5
Момичета благодаря ви за вниманието! Аз съм от София и посетих Кожна клиника при др. Казанджиева. Казаха ми, че може би щели да минат с 3-4 процедури , но аз се съмнявам. Цената на процедурата се основава на това колко импулса са направени. Един импулс струва 2 лв . ,та на мен  ходенето ми излезе 40 лв. като обработваха само едната буза Имайте в предвид, че веднага третираното място посинява все едно са ти ударили круше-цяла седица и половина из гр. транспорт ме гледаха съжалително. За студио'' Пикасо'' една процедура е 10 евро, а не премахването. Ако може информация от колежката за допълнителните мазила , защото на мен нищо не ми казаха за това. ЧАО!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт