Парене и дискомфорт на интимните зони

  • 11 019
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 521
И аз не знаех за тези сертификати. Обаче като реших, че ще си давам парите за нещо по-скъпо поне да го проуча и така.

Радвам се, че съм полезна! И искрено се надявам да ти помогне. Аз покрай цистита и други ползи получих, но няма да навлизам в подробности тук!

Пиши като ти излязат резултатите!  Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 1 549
Да, ще пиша поне след седмица ще пускам Simple Smile Благодаря ти още веднъж за инфото.
Иначе, ако ти се пише нещо друго да не товарим темата тук може на лични  Heart Eyes
Стискам палци на всички да се избавят от досадните уро проблеми  bouquet

# 77
  • София
  • Мнения: 1 549
Антония, как са нещата при теб? Имаш ли подобрение?  Peace

# 78
  • Мнения: 33
Преди една седмица ходих при една частна гинеколожка, казва се Бонка Йончева, много добра и мила жена, обяснява всичко подробно. Прегледаме и ми изписа макмирор, микомакс и лактацид лосион. Предписа микомакс и на партньора ми и някакъв крем за мазане. Каза че може би са гъбички и тъй като предишната лекарка не предписа нищо на партньора ми, като съм се излекувала той пак ми ги е предал. Надявам се да ми мине, сега имам леко подобрение. Обаче в сряда трябва да ми дойде и ще ми останат 3 вагинални капсули и не знам какво да правя, дали да пия нещо да си забавя цикъла. Извинявам се че пиша чак сега, но чаках да ми мине напълно, пък и бях малко заета.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 521
Антония може и да не ти дойде точно в сряда. Предвид нещата, които пиеш да вземеш още нещо и да си бъркаш цикъла не е много хубаво според мен. Ако ти останат глобулки, сложи си ги след като ти свърши.

# 80
  • Мнения: 33
Миналият път като си слагах глобули ми дойде 2 дена по-рано.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 521
Ами ще видиш този път как ще е. Ако трябва се обади утре на лекарката и попитай, тя ще ти каже най-добре. Иначе Макмирор са хубави, на мен са ми ги изписвали с АБ, за да не завъдя гъбички и си свършиха работата.

# 82
  • Мнения: 33
Имала ли си проблем при слагането,защото от 2 дена ми е трудно като си слагам.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 549
Радвам се, че си по-добре  Hug
И аз съм ползвала макмирор и ми е действал добре.
Недей да си объркваш цикъла, че после става трудно да се намести, а и все пак си е намеса с хормоните. Когато ми е било назначавано такова лечение с глобули, ако е било близо до цикъл или съм го прекъсвала и после съм довършвала или съм стискала зъби и съм почвала директно след като ми свърши. Както Габи ти е казала, можеш да попиташ док.
Проблем със слагането често има, особено ако ти е сухо влагалището, а то неминуемо изсъхва от лечение с такива препарати. Кое ти е проблемно на слагането? Аз отдавна съм ползвала и не помня как бяха като консистенция, но на мен ми беше трудно да си поставям клотримазол понеже са твърди и ръбати и ги понамокрях с вода.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 521
Аз не помня да съм имала проблеми със слагането newsm78

# 85
  • Мнения: 33
Възможно ли е след цикъла да имам малко бяло течение. Вече почти нямам дискомфорт ама да не се хваля.И мисля че влагалищната лигавица ми е малко подута.

Последна редакция: пт, 23 дек 2016, 20:09 от antoniq445

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 521
Ами възможно е, ако не си се излекувала напълно, а и това "почти" значи, че все още нещо не е наред. От друга страна зависи какво имаш предвид под бяло течение, защото например при мен си има почти постоянно, но лекари са ми казвали, че просто се чистя и е нормално. То при всеки е различно. Ако имаш още от лекарствата, довърши ги и другата седмица на лекар.

Момичета Весели празници и каквито проблеми имате - да останат в старата година!

# 87
  • София
  • Мнения: 1 549
Бялото течение е нормално, то просто си е от влажната среда - въпроса е какво е на вид и т.н
Може да прочетеш в нета, че в различните дни от цикъл до цикъл бялото течение си го има - след цикъл е едно, по време на ову е друго и преди цикъл трето. Да, довърши си лечението и си отиди на контролен, за да си спокойна.
Весели празници !   Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 33
Благодаря много :*

Общи условия

Активация на акаунт