Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София, Младост

Някой познава ли добър педиатър  в Надежда?Моля препоръчайте ми..
Цитирай

Longueuil, Canada

24 поликлиника Д-р Елка Иванова.
Цитирай

София

24 п-ка, д-р Даниела Петкова
Цитирай

София

То не е точно в Надежда, но е много добър. Чувам отзиви от много хора и всички са единодушни : Много добър специалист!
7-ма поликлиника д-р Мартинов!
Цитирай
8ma poliklinika, dr. beremliiska.
dosega ne sme imali niakakva slojna situacia (i dano niamame), no e mnogo liubezna i grijovna.
Цитирай

София

Цитат на: mama kenga
24 поликлиника Д-р Елка Иванова.

Питам само информативно...къде се намира това ДКЦ. 8-мо го знам, но 24-то... Thinking
Цитирай

Longueuil, Canada

Do "Ena"
Цитирай

Sofiq

Ние сме при д-р Трифонова в 8-ма поликлиника. За сега съм доволна, дано и за напред да е така. Smile
Цитирай

Sofia

Много за д-р Елка Иванова Very Happy  Very Happy  Аз съм била при нея още от малка и сега съм при друга лекарка само защото живеем много далеч. Но й се обаждам за съвет честичко Very Happy  Според мен е страхотна.
Цитирай

София

Цитат на: mama kenga
Do "Ena"

Аха, ясно...10х
Цитирай

София

zubche я дай снимка Wink ние сме при д-р Борисова
Цитирай

София

Мои три приятелки за записали децата си при Д-р Елка Иванова. Чувала съм много добри отзиви за нея. Била е шеф на отделението.
Моето лично впечетление е - Захранва много рано, изписва често антибиотици, а и на никоя от кърмачките не е казала какво не трябва да ядат като кърмят. Едната успя да направи алергия на детето си, а другата го беше изринала, защото яла шоколад в голямо количество.
Цитирай

Longueuil, Canada

Какъв коментар очакваш тук?Нашите деца са при нея и се развиват чудесно. Алергията не може да ти я докара Иванова.
Цитирай

София

mama kenga, не си права.
Алергия не може да ти докара, да, но може  да я отключи. Въпросната майка е с алергия, таткото също. В такъв случай тя трябва да пази диета докато кърми (при установяване на алергията и самата Иванова й го е казала). Майката  от къде да знае това? Нали за това са тези консултации? ЕЕЕ сега вече го знае, но както казват хората след дъжд качулка.
Аз нямам нищо против жената, просто искам да споделя това, което знам за нея. Нали това  е целта на форума????
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.