Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
619-623 от 619 отговора

Бая народ в темата е имал подобни оплаквания от Метформин-а. Very Happy Peace На някои им минава с времето, свикват, при други - дискомфортът не изчезва и евентуално сменят препарата с друг - примерно, от "Метфогамма" минават на "Метфодиаб" или нещо друго.

При мен единственият страничен ефект е точно това постоянно леко гадене / липса на апетит, за което споменаваш. Много често се чувствам така, все едно съм яла нещо тежко или мазно, а в действителност не съм приемала никаква храна или пък съм консумирала само зеленчуци, които са изключително леки за организма.
Цитирай

И аз съм така, все едно съм яла мазно и тежко, понякога ми се и гади. Интересно е, че и аз съм разхлабена това не е разстройство. Лекарката ме предупреди, че е от лактозата в хапчето , в Гърция имало изчистено идентично. Интересното е при мен, че аз пиех 3х500 и сега трябва да пия 3х850 е не мога веднага съм с разстройство и сега аз си назначих 2х500 сутрин и вечер и на обяд 850.
Цитирай

Никакво разстройство не съм имала. Леко гадене, първите дни.
Обаче при мен се засили апетитът за сладки храни. Crazy
Не се учудвам, защото и други медикаменти ми действат обратно. Crazy
Цитирай

И аз съм така, все едно съм яла мазно и тежко, понякога ми се и гади. Интересно е, че и аз съм разхлабена това не е разстройство. Лекарката ме предупреди, че е от лактозата в хапчето , в Гърция имало изчистено идентично. Интересното е при мен, че аз пиех 3х500 и сега трябва да пия 3х850 е не мога веднага съм с разстройство и сега аз си назначих 2х500 сутрин и вечер и на обяд 850.

А туй гръцкото как ли се казва? Като ходим до там да накупим за всички, лично ще го организирам, ако е такава мъка с тая Метфогама  Hug Hug Аз тук съм решила един, два дни да не го пия и да видим ще се оправя ли - ако да, поне ще знам че е от него и ще намаля дозата.
Цитирай

Не анам как се казва , не питах Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
619-623 от 619 отговора