Esaretin bedeli - нов сериал по ATV с Фахрие Евджен и Енгин Акюрек - тема 1

  • 73 132
  • 731
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 966
Понятие нямам каква е представата на сценаристката и режисьора за докторите в Турция, galya_kost  Simple Smile))))) Аз се кефя на дългата коса на Енгин )))))) А как ще го облекат, ще видим. Ако пак е с домашно плетени пуловери, значи отново ще играе "човек от народа" )) Туркините, също като нас, обичат плетивата ))))))))))

# 361
  • Мнения: 630
Sebi Hug bouquet   newsm51 newsm10 newsm10

  Гони Hug  Praynig и съм сигурна , че тези двамата наши любимци ще разбият класациите,зашото просто са обречени на успех !
Химия, рейтинг и всичко останало, което като мантра се повтаря в другите  теми/ сериали боричкащи се за 1-то място  просто не важи за тях!!!!



          

# 362
  • Мнения: 14 492

    Laughing Макар и да обичам плетките  Laughing Енгин си го харесвам ,разгърден , небрежно-елегантен .
Надявам се , че така си го представят като лекар и стилистите на сериала.




Лека нощ HugГони Heart Eyes

# 363
  • Мнения: 1 951

Добро утро и весел уикенд ,момичета! newsm51

# 364
  • Мнения: 2 293

Добро утро и весел уикенд ,момичета! newsm51
newsm51
Е, кажете сега тук Фахрие не ви ли прилича на Клаудия Кардинале?
Добро утро и топла събота...

# 365
  • София
  • Мнения: 7 886
Добро утро  Hug
Любов, зад кадър с Клаудия Кардинале - "Синьора Енрика"   Grinning

# 366
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Гледам, че снощи се е заформила дискусия. За мен единственото сигурно е, че Енгин ще си бъде с тази коса в сериала. Но той в живота не за първи път е на опашка, само че тук е малко гелосан, а дрехите на снимката са си негови - и якето, и пуловерът...Зиморничаво е момчето. Просто е идвал на сета или си е тръгвал и някой го е хванал да се снимат. Долу в ъгълчето се вижда бяла кола... А и нали е обвинен в убийство? Може да му навлекат някой затворнически гащеризон, че и вериги на краката...Мъкаааа... Как ще го изкараме тоя период, не знам...
Шатци, благодаря за снимката! Радвам се за Фахрие, те май са участвали заедно във филм...

Последна редакция: сб, 03 дек 2016, 10:59 от loveofmine

# 367
  • Мнения: 4 966
Привет. Simple Smile



Познато? Simple Smile)) Е, отново сме пред тази държавна сграда )))) за трети път )) Днес снимат там по информация от ТТ.

# 368
  • Мнения: 2 293
Привет. Simple Smile



Познато? Simple Smile)) Е, отново сме пред тази държавна сграда )))) за трети път )) Днес снимат там по информация от ТТ.
Тук май Фатмагюл ходи да подава оплакване срещу Мустафа, когато Керим я проследи...

# 369
  • Мнения: 4 966
Привет. Simple Smile



Познато? Simple Smile)) Е, отново сме пред тази държавна сграда )))) за трети път )) Днес снимат там по информация от ТТ.
Тук май Фатмагюл ходи да подава оплакване срещу Мустафа, когато Керим я проследи...

И тук простреляха някого в КРА. Вече не помня кой пореден труп беше ))) Йомер го водеше към сградата.

# 370
  • Мнения: 1 097
Като гледам заглавията на сериала ,  което ми звучи твърде безнадеждно си мисля дали сценария не е изграден по действителен случай и да е посветено на някой лекар, който е станал жертва на несправедливи обвинения за действия в разрез на закона.
   
Чаровни са . Комшиите много обичат да отъждествяват актьорите си с техни западни побратими: Джордж Клуни, Брат Пит , Бандерас и т.н.. Аз предпочитам нашата двойка да свети със собствената си светлина.         

# 371
  • Мнения: 4 966
Понятие си нямам като как ще въртят сценрия. Дотук го кръщават три пъти...  newsm78 дано само това да са експериментите с него ))))))))



Скрит текст:
"Завтра в "Расплате за рабство" буду дублером Энгина Акюрека"-пишет парень..

Един от екипа е написал, че утре ще е дубльор на Енгин ))) вай-вай... щом стигаме до дубльори, що ли за екшън се снима още в първите серии? )

 newsm78 Като гледам как менят заглавията, дали пък всяка серия няма да е със собствено заглавие?  Shocked

# 372
# 373
  • София
  • Мнения: 9 294
Привет Simple Smile

За сериала съм много доволна - отдавна чакам нещо ново от Енгин, като по часовник година и половина след финала на един проект, започва друг, нямам никакви съмнения относно него, играта му и т.н. Много се радвам, че отново ще го гледам, липсваше ми усещането да знам, че ще пусна тв. и ще го гледам Simple Smile надявам се и сериала да ми хареса, сценаристката е добра, режисьора до където ми стигат наблюденията също е добър. Притеснява ме продуцента, но се надявам да имаме успех. Не съм много хепи спрямо партньорката, ама какво да се прави, надявам се наистина да е подобрила малко играта след последния път в който съм я гледала, но можеше и да е по-зле, да видим как ще се сработят. Другата част от каста много ми харесва с Гюлджан също си пасват, Сарп е добър актьор, за него никакви съмнения нямам, мъжкият каст до сега е великолепен. Ако в сериала се придържат към образа Енгин с опашка, ще съм много щастлива  Heart Eyes много му отива и да не маха и брадата  Heart Eyes

# 374
  • AMS
  • Мнения: 6 415


                       


                                                 


Има материал за пускане на още теми за новия проект на Енгин и Фахрие.
Та се чудя, дали да удовлетворя желанията на фенове на Енгин,
за да могат, да са свободни, да  не влизат в пакети
и да не им се налага в алтернативни групи,
да нарушават правилата на харесвания форум.
Навсякъде се пише "Събрахме се"!?
Ама все се събират под знака на разбитото единство!!!
А Енгин е единствен!!!
За Фахрие други имат думата.
Дочи,
Специално за теб и не само,
като за мои фенове >>>


Общи условия

Активация на акаунт