ITV Partner/Булсатком - недостатъци (предимства) преk

  • 79 567
  • 132
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 371
Татковци, я кажете (ако ползвате) какви са недостатъците (предимствата) на ITV Partner/Булсатком. В момента сме към кабелен оператор, но напоследък сериозно обмислям варианта дали да не започнем да ползваме услугите на някоя от горепосочените фирми. Прочетох информацията в техните сайтове, но бих искала да знам какво точно е положението от някой, който наистина е абонат на някоя от тези фирми (или има и други?).
Моля, дайте съвет!

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 15:59 от zvanche

# 1
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Ние от скоро сме абонати на Булсатком и да ти кажа има малка измама. Рекламата върви че гледеш 300 канала, а всъщност са 45, от тях 10 гръцки. Ако искаш да гледаш 300, ти трябва още една сателитна чиния, която плащаш допълнително. Само с един приемник можеш да гледаш на 1 телевизор, ако искаш и на друг телевизор трябва друг приемник, който също се плаща. Имаме приятели които са на ITV, и първоначалната им сума за оборудването беше със 100 лв. повече, но сега плащат колкото нас на месец  12,60лв., но гледт 260 канала. Нашият Булсатком струва 150лв., и ни взеха 50лв. за монтаж, а ITV струва 250 /ориентировъчно/ и го монтират безплатно. Това е без промоции и т.н., ако отидеш и си закупиш оборудването.

# 2
  • Мнения: 3 164
ние сме с ай тиви партнер и са по-добри програмите от колкота на булсатком Peace

# 3
  • Мнения: 5 299
ние сме с ай тиви партнер и са по-добри програмите от колкота на булсатком Peace
Да, ама разликата е 200 лв.
Ние сме на Булсатком, и съвсем скоро Ще пуснат много нови програми. Няма Фокс лайф, и там оЩе някоя друга, ама за 200 лв ей ся как няма да приритам.

# 4
  • Мнения: 218
ние сме с ай тиви партнер и са по-добри програмите от колкота на булсатком Peace
Да, ама разликата е 200 лв.
Ние сме на Булсатком, и съвсем скоро Ще пуснат много нови програми. Няма Фокс лайф, и там оЩе някоя друга, ама за 200 лв ей ся как няма да приритам.

И ние сме абонати на Булсатком. Доволна съм.  Peace4baby, знаеш ли какви нови програми ще пускат?

# 5
  • Мнения: 5 299
ние сме с ай тиви партнер и са по-добри програмите от колкота на булсатком Peace
Да, ама разликата е 200 лв.
Ние сме на Булсатком, и съвсем скоро Ще пуснат много нови програми. Няма Фокс лайф, и там оЩе някоя друга, ама за 200 лв ей ся как няма да приритам.

И ние сме абонати на Булсатком. Доволна съм.  Peace4baby, знаеш ли какви нови програми ще пускат?
Ами ние точно преди месец взехме нов приемник, и точно тогава ходихме да проверим как стоят неЩата и при двете фирми. АЙ ти ви_то имат с 2/3 програми пове4е но трябваШе да платим 400 лв  за 2год. А на Булсатком, платихме 200 лв пак за съЩият срок. АЗ държах на Ай ти ви, заради Фокс лайф, но мом4ето от Булсат каза, 4е скоро и те Ще пуснат въпросната програма. Каза, 4е оЩе 1/2 Ще пуснат, но не знам то4но кои. Но както и да го погледнеШ 200 кинта, са си РАЗЛИКА.

# 6
  • Мнения: 2 550
Аз само с Булсатком съм се сблъсквала, но прекаляват малко с гръцките програми  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 3 164
Аз само с Булсатком съм се сблъсквала, но прекаляват малко с гръцките програми  Crossing Arms

да, така е , наистина.то и за това при тях е по -евтино Wink

# 8
  • Мнения: 5 299
Аз само с Булсатком съм се сблъсквала, но прекаляват малко с гръцките програми  Crossing Arms
май не гледам много телевизия, Щото не съм виждала гръцка програма Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 550
Аз само с Булсатком съм се сблъсквала, но прекаляват малко с гръцките програми  Crossing Arms
май не гледам много телевизия, Щото не съм виждала гръцка програма Mr. Green

Верно ли?
Не е възможно, ако сте към Булсатком да нямаш гръцки  - поне 5-6:)

# 10
  • Мнения: 174
Каквито хвалби изчетох за ITV, които нямат нищо общо с истината. Да си кажа и аз приключенията със въпросната телевизия. Абонати сме от октомври месец миналата година, към средата на февруари започнаха да ни се губят канали(група канали са на определен сателит) около 20-на, за няколко часа се появят едни, след това други и така. Започнах да звъня на фирмата доставчик във Варна, дойдоха сравнително бързо. Техника засича някакви сигнали и ни съобщи че се появил някакъв нелегален доставчик на интернет, който идвал от Аспарухово (който не е от Варна това е квартала от другата страна на моста) и всички които сме имали хубава гледка към морето сме го имали този проблем. Както и да е премести ни антената на другата тераса, проблема не се оправи и си замина с обещанието че ще дойде другата седмица с още един негов колега, за да я качат на покрива и да я крият зад някой комин - щял да се оправи сигнала ако има преграда пред антената. Естествено другата седмица не се появи и аз започнах да звъня по няколко пъти на ден, на повикванията ми отговориха някъде към 5-я ден, след настойчиво звънене от моя страна ( все пак съм абонат, който си е платил за качествен сигнал, а не получавах нищо). Отговорът на г-н техника беше, че имали много нови абонати, на които трябва да се прекара инсталацията и че нямали време за нас т.к. не им се плащало за това  Twisted Evil Започнах да  звъня в София, обещаха ми за следващата седмица да дойдат техниците. Не се появиха. Пак звънях - вече директно в София. Както и да е дойдоха към 20.03.06 да ми я преместят с една заповед от София, че този нелегален дистрибутор на интернет не бил по тяхна вина и трябва да си платя 40 лв. за да ми преместят антената. При поредния ми разговор със ИТВ София им заявих, че проблема не е и по моя вина и кой ще ми компенсира, времето когато нямахме сигнал и бяхме на една антена направена от оголен кабел. Познайте какъв беше отговора? Мислехме и с прекарването на цифровата телевизия да си включим и НЕТ (в сайта им пише че се предлага тази услуга), но това нямало да стане скоро - отговор на служителите.
За Булсатком поне скоро чух, че една антена ще може 2 телевизора да се приема сигнала - независимо естествено и вече предлагат НЕТ до абонати.

# 11
  • Мнения: 1 731
Били сме абонати на ITV -Parner ,отказахме се преди повече от 6 месеца. NaughtyБяхме взели оборудването под наем.Обадиха ни се по едно време да ни кажат,че трябва да си го закупим,защото прекъсвали отношенията си с бургаска област Thinking.Докато бяхме абонати,беше що-годе добре.Зимата се е налагало да излизам с метлата на терасата ,за да премитам антената(по съвет на техниците) #Crazy.За втори телевизор в детската и дума не може да става.Като ни се обадиха с предложението да я закупим апаратурата ,ни предложиха цена на изплащане за 4 месеца някъде,като месечната вноска възлиза на 100-100 и нещо лв на месец.Ние се отказахме,естествено и се включихме към кабелната.Сега мир и спокойствие цари. Peace Hug Hug

# 12
Булсатком е много, ама много по-добре от тия другите. Оборудването е два пъти по-евтино, пакетите също, обслужването е на ниво. А бе, какво да ви кажа супер са! Трябва да посетите техен офис, за да се убедите. Вече има възможност и за втори телевизор, и след няколко седмици пускат нови български канали.  Може да посетите и сайта им  Wink

# 13
  • Мнения: 13 512
Каквито хвалби изчетох за ITV, които нямат нищо общо с истината. Да си кажа и аз приключенията със въпросната телевизия. Абонати сме от октомври месец миналата година, към средата на февруари започнаха да ни се губят канали(група канали са на определен сателит) около 20-на, за няколко часа се появят едни, след това други и така. Започнах да звъня на фирмата доставчик във Варна, дойдоха сравнително бързо. Техника засича някакви сигнали и ни съобщи че се появил някакъв нелегален доставчик на интернет, който идвал от Аспарухово (който не е от Варна това е квартала от другата страна на моста) и всички които сме имали хубава гледка към морето сме го имали този проблем. Както и да е премести ни антената на другата тераса, проблема не се оправи и си замина с обещанието че ще дойде другата седмица с още един негов колега, за да я качат на покрива и да я крият зад някой комин - щял да се оправи сигнала ако има преграда пред антената. Естествено другата седмица не се появи и аз започнах да звъня по няколко пъти на ден, на повикванията ми отговориха някъде към 5-я ден, след настойчиво звънене от моя страна ( все пак съм абонат, който си е платил за качествен сигнал, а не получавах нищо). Отговорът на г-н техника беше, че имали много нови абонати, на които трябва да се прекара инсталацията и че нямали време за нас т.к. не им се плащало за това  Twisted Evil Започнах да  звъня в София, обещаха ми за следващата седмица да дойдат техниците. Не се появиха. Пак звънях - вече директно в София. Както и да е дойдоха към 20.03.06 да ми я преместят с една заповед от София, че този нелегален дистрибутор на интернет не бил по тяхна вина и трябва да си платя 40 лв. за да ми преместят антената. При поредния ми разговор със ИТВ София им заявих, че проблема не е и по моя вина и кой ще ми компенсира, времето когато нямахме сигнал и бяхме на една антена направена от оголен кабел. Познайте какъв беше отговора? Мислехме и с прекарването на цифровата телевизия да си включим и НЕТ (в сайта им пише че се предлага тази услуга), но това нямало да стане скоро - отговор на служителите.
За Булсатком поне скоро чух, че една антена ще може 2 телевизора да се приема сигнала - независимо естествено и вече предлагат НЕТ до абонати.


Абсолютно същият проблем имах и аз- идвах и си заминаваха техници- взимаха по 10-20 лева и си отиваха, а аз телевизия нямах/добре,че не си бях спряла кабелната/. Живея зад Общината - явно гледката към морето е проблем, както и при теб. Днес им се обадих и им казах да дойдат да си приберат техниката и че минавам на Булсатком. Добре, че техниката на ITV Partner беше под наем. Не искам да чуя за тях!

# 14
  • Мнения: 174
И аз исках да им кажа да си приберат техниката, но договора е на името на мъжо, а той не е в страната за известно време, така че аз съм с вързани ръце. Като заминаваше точно пък за пълномощно на ИТВ ще мисля... Като се прибере моменталически ги заменяме.

Общи условия

Активация на акаунт