Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора

Анкета

Ако имате възможност да си направите пластична операция,кое бихте променили в себе си

Може да изберете максимум 2 опции.
Въведи твоя глас

Пловдив

Интересно ми е ако имахте възможност да се подложите на пластична операция при добър хирург,кое първо бихте корегирали,или пък кои са мацките,които не биха пипали своето съвършенство.Нека гласуването почне сега Mr. Green
Максимум възможност да гласувате за 2 опции

П.С.Сори ако е имало такава тема Rolling Eyes
Цитирай

Оправила съм си само гърдите, защото след три раждания бяха в ужасяващо състояние.Чудих се за устните,но се отказах...и аз незнам защо!
Цитирай

Пловдив

Бих си реконструирала бюста,понеже от слабеене и дебелеене е отпуснат Shocked,следващата опция е носът-искам да го стесня мъничко  Crazy
Цитирай

Аз искам да си променя устните,но не да ги уголемя,а някакси да ги разширя Crazy.Също и да си махна целулита по дупето.
« Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 12:22 от brianna »
Цитирай

Пловдив

Бих си реконструирала бюста,понеже от слабеене и дебелеене е отпуснат Shocked,следващата опция е носът-искам да го стесня мъничко  Crazy

Това са и мойте желания.
Цитирай

Италия

Малко липосукция на бедрата...колкото  и да отслабвам те си остават пълни...
Цитирай

Малко липосукция на бедрата...колкото  и да отслабвам те си остават пълни...
Същата картинка съм!
Цитирай

plovdiv

ох,защо няма отговр корем?Аз всичко друго си харесвам,саво тоя гаден ,леко отпуснат корем ми е голям комплекс.И стриите по него,естествено!
Цитирай

Пловдив

ох,защо няма отговр корем?Аз всичко друго си харесвам,саво тоя гаден ,леко отпуснат корем ми е голям комплекс.И стриите по него,естествено!
ами това е опция "друго" Mr. Green
Цитирай

Може би носа. За гърдите ме е малко страх.
Цитирай

Ако имах тази възможност, веднага бих резнала чушката  Crazy , а и едни гърди напред ще ми се отразят перфектно на самочувствието  Flutter
Цитирай

Бюста и липосукция, че съм като круша-отгоре слаба, а в бедрата и дупето съм...  ooooh!
Цитирай

Sofia

С голямо удоволствие бих си направила липосукция на д....то!
Събирам кураж и съм твърдо решена!
Цитирай

аз отговорих , че нищо не бих променила в себе си,бюста ми само е по-малък от колкото трябва , по общоприетите норми,но такъв си го харесвам и ми служи добре Mr. Green
Цитирай

Ако можеше циците да са ми с един номер по-големи Wink И липосукцийка бих си направила, хич не ме е страх Flutter
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора