Лъч надежда в борбата срещу заблудата наречена "хомеопатия"

  • 151 344
  • 2 735
  •   1
Отговори
# 2 730
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Аз отдавна се опитвам да продам хомеопатични следи от Содом и Гомор, ама никой не ми обръща внимание.
Разредени соли от Мъртво море. 1:10000000 следи от голЯмото събитие. Crossing Arms
Пробвай със следи от феромони от Содом и Гомор.
Директно са следите от жената на Лот. Naughty
Хомеопатичният разствор помага за кокоши трън и да не хващаш въшки.

# 2 731
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не усещате ли, че спамите в темата? Ако няма какво да споделите, защо изобщо се подигравате? Темата е сериозна и шегичките нямат място тук!

# 2 732
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Предъвкването на едни и същи лигни и на мен ми идват в повече. Но темата така или иначе е изчерпана. Знае се, че хомеопатията трябва да се обозначи като недействаща и да не се нарича лекарство, а оттам нататък всеки да си вярва колкото си иска.

# 2 733
  • София
  • Мнения: 17 591

Темата отдавна вече е шегаджийска.
И не е единствената такава.
А ЛОТ хомеопатичният продукт според мен трябва да се предлага като средство за борба с дървеници. Също - за ползване (външно!) в/у домашни любимци, за предпазване от бълхи.

# 2 734
  • Мнения: 6 122

Темата отдавна вече е шегаджийска.
И не е единствената такава.
А ЛОТ хомеопатичният продукт според мен трябва да се предлага като средство за борба с дървеници. Също - за ползване (външно!) в/у домашни любимци, за предпазване от бълхи.


Разбира се, че е шегаджийска и то не от самото начало, а по принцип. Всичко свързано с псевдонауката е в графа "майтап".

# 2 735
  • Мнения: 6 122

нееее, не ги разбираш ти хомеопатиите  - то е хрян, старателно лишен от всяка следа от уасаби, а водата, която е вложена, има спомен за уасабито (както и за всичко останало). Но понеже единствено уасабито е било старатеоно и целенасочено отстранено... логично носи името "уасаби"...


Оф, да бе. Все забравям, че то имаше начин да се трие излишната памет.

Цитат
Надушвам аз една бизнес ниша. Бутилчици с вода, която има памет за пържоли , печено пиле, пица и какво ли още не. Хомеопатични бутилчици на съответната цена.  Party

Да, ама трябва и такава бутилчица дето е и с памет за ракийка.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт