захранване на 2 месеца

  • 6 498
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, някой захранвал ли е бебето на два месеца и с какво?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Много е рано на 2 мес. Защо искаш да го захранваш на 2 мес?  ooooh!

# 2
  • Мнения: 3
защото ми се струва, че е по-добре да е на кисело мляко и някакви плодови сокчета, отколкото на адаптирано мляко

# 3
  • София
  • Мнения: 11 456
Само така ти се струва  Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И защо така ти се струва? АМ е в пъти по-добра храна за двумесечно бебе от киселото мляко. Направено е във форма, която да е лесноусвоима от бебешкото стомахче, гарантирано чисто, обогатено с витамини, минерали и пробиотици. Какво не му харесваш?
За сокчетата да не говорим изобщо... те не са храна, само дразнят стомаха.

# 5
  • София
  • Мнения: 28 428
И защо така ти се струва? АМ е в пъти по-добра храна за двумесечно бебе от киселото мляко. Направено е във форма, която да е лесноусвоима от бебешкото стомахче, гарантирано чисто, обогатено с витамини, минерали и пробиотици. Какво не му харесваш?
За сокчетата да не говорим изобщо... те не са храна, само дразнят стомаха.
Съгласна съм с всяка дума.
Захраних на 6 навършени месеца. Преди това синът ми беше на АМ.

# 6
  • Мнения: 15 014
За съжаление като е решила да захрани на 2 месеца, ще го направи. Да се надяваме, че детето ще е в процента, в който няма да има сериозно изразени проблеми.

# 7
  • Мнения: 23
защото ми се струва, че е по-добре да е на кисело мляко и някакви плодови сокчета, отколкото на адаптирано мляко
#Crazy Не, не !  Naughty
Ти това на педиатъра споделяла ли си го ?
До 6-месечна възраст, най-доброто за бебето е кърма и/или АМ. Нищо друго. Знаеш ли какви поразии можеш да нанесеш на стомахчето на 2-месечно с тея сокчета?

# 8
  • Мнения: 3
не съм говорила с периатърката, просто една позната каза, че така е давала и каза, че след това детето нямало проблеми с вируси и инфекции нито в яслата, нито в градината и затова реших да събера още мнения преди да питам педиатърката

# 9
  • Мнения: 13 524
не съм говорила с периатърката, просто една позната каза, че така е давала и каза, че след това детето нямало проблеми с вируси и инфекции нито в яслата, нито в градината и затова реших да събера още мнения преди да питам педиатърката
Позната ти е имала голям късмет. Не си прави опити с твоето дете.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 411
Еййй, ама нахраните жената, зор голям да дава химия в кутия. Всеки най-добре си знае, като е решила нека си захранва бебето, какво толкова или всички чакате в засада на следващата тема да й напишете "Ами нали ти казах"  ooooh!

ace2112 лично мен майка ми ме е поила с кисело мляко домашно производство от 40-тия ми ден, сокчета от 3-ти месец морков и ябълка.

# 11
  • Мнения: 46 478
Адаптираното мляко имитира кърмата, в него има нужните за възрастта вещества.
В киселото не.
То се дава при крайна нужда, ако няма с какво друго да се храни детето, за да оцелее някак. Има риск от алергии, които да му останат за цял живот.
Обсъди с педиатъра, той ще ти обясни най-добре. Дано имаш читав, че някои не са отваряли учебник от 30 г.
Не се връзвай на приятелки, това че едно дете е минало м/у капките, не значи, че и твоето ще е така.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Защо химия? АМ се прави от краве мляко, както и домашното кисело и за разлика от купешкото кисело мляко. Но е далеч по-лесноусвоимо и полезно.
Едно време не е критерий за сравнение. Тогава не са имали избор. И аз съм играла сама на улицата от 5-годишна едно време, ама сега моите няма да ги пусна поне до 12 год. Изобщо няма база за сравнение.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Вече започва да ми се струва, че някой ни взема за мезе. За последните 2-3 седмици забелязвам истински бум на подобни малоумни питания (БЕЗ извинение) като дори се наблюдава снижаване на възрастта - за захранване на 3-4 месечни бях чела и чувала, ама тая потребителка уби всичко детско в мен. Наистина се надявам просто да се бъзика, защото другото е престъпно безхаберие.

# 14
  • Мнения: 23
Еййй, ама нахраните жената, зор голям да дава химия в кутия. Всеки най-добре си знае, като е решила нека си захранва бебето, какво толкова или всички чакате в засада на следващата тема да й напишете "Ами нали ти казах"  ooooh!

ace2112 лично мен майка ми ме е поила с кисело мляко домашно производство от 40-тия ми ден, сокчета от 3-ти месец морков и ябълка.
Никой не я е нахранил, задала е въпрос и се опитваме да дадем възможно най-добрият съвет. Нейна работа е дали ще послуша. Дано да го направи.
Това, че майка ти така те е захранила, не значи, че е било правилно.

Общи условия

Активация на акаунт