бебето ми се запи4а

  • 12 568
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 30 079
Даваи му по-малко вода между храненията Wink и моето се запичаше много,сменихме и млякото.Минахме на аптамил,и се оправи Joy Joy Joy Joy Joy Иначе за да го облекчиш,сапунче в дупето  ooooh!
Точно от Аптамил получи запек. Сега сме на кърма като аз ям тиква и пия чай "Блевит Л". Дохранването е малко и е с ХИПП АР. Давам и на бебето "Блевит Л" по около 30-50мл на ден + пробиотик. Нещата станаха поносими. Казаха ми п/в колики да приготвям млякото вместо вода с чай от копър, но не смея.

# 31
  • Мнения: 9
Ние се запекохме от фризолак,попринцип всяко мляко дилеиства по различен начин на бебетата.А чаят едва ли ще помогне, аз давах на бебче чай,на хипп и нямаше никакъф ефект  Cry

# 32
  • София
  • Мнения: 30 079
Ние се запекохме от фризолак,попринцип всяко мляко дилеиства по различен начин на бебетата.А чаят едва ли ще помогне, аз давах на бебче чай,на хипп и нямаше никакъф ефект  Cry
Да, права си. Млеката действат различно на децата.
Иначе за чая не знам, дали действа, защото давам и пробиотик. Махнах и капките п/в колики със симетикон. Давам такива с етерични масла. Не смея да спра нито чая, нито пробиотика, нито капките, че не знам, кое действа и кое не. Laughing Кърмата си върви като ям круши, тиква, пия чай за регулиране на стомаха, отделно "Блевит Л" и изобщо е един купон безкрай,

# 33
  • Мнения: 1
Здравейте
От раждането на сина ми е на комбинирано хранене (50%сухо мляко 50%кърма), събираме кърма за да направим цяло хранене а когато нямаме достатъчно храним със сухо мляко (Хип Комбиотик) препоръчан още от родилния дом.Малкия вече направи 2 месеца и ситуацията е следната - изхождането стана през 2 - 3 дни един път (обилно), често хълца след ядене някой път между храненията, плези езичето напред и изпуска доста газове доста често, появи се кашлица рядко (2-3 пъти дневно) все едно от задаване не че е болен. Искаме да сменим млякото и да пробваме как ще е, мислим да е с Хип Комфорт. Въпроса е как да преминем към смяната, може би е доста гъсто и трудно ще минава през биберона, в листовките пише, че трябва да се дава под лекарско наблюдение, може ли да се измешва с другото сухо мляко?

Общи условия

Активация на акаунт