Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 283 отговора

София

Момичета, хайде на новата темичка.
Каталога за Юни ще взема в събота, ще се постарая до неделя да го кача  Wink

Майски каталог - Дата.бг
Майски каталог - БГ фото
Нетна оферта май.
Старата тема  Wink
Юнски каталог.(Webshots)
« Последна редакция: нд, 30 апр 2006, 14:06 от nad_tab »
Цитирай

Велико Търново

Ади пък аз да прережа лентата в новата тема,я да ви забия едно въпросче-една мацка тука ми каза да й поръчам маска за лице-тази дълбоко почистващата от "Пюр пор"/зелената/ или затоплящата почистваща "Планет спа",последната аз й я похвалих и тя ми каза да й избера една от 2-те,мацката е със смесена кожа.Зелената не съм я ползвала,ама знам,че е хубава за такава проблемна кожа,пореста,но Спа-то дали ще е подходяща за нея?
Цитирай

Бургас

дълбоко почистващата маска, гел - пяната от същата серия и тоника без спирт са най-поръчваните от клиентките ми продукти от серия Solutions. Аз също съм със смесена кожа и ползвам двата от зелената серия. Гласувам с две ръце, от тях недоволни нямам Peace. А гел-пяната я дадох на три мацки да я пробват и вече имам поръчани 9 Laughing
Цитирай

София

да попитам - някой виждал ли е вече този "лепящия" се лак????
Цитирай

Някой може ли да сподели за спиралата която рекламира Салма Хайек.
Цитирай

София

Да питам и аз за гел-пяната от зелената серия. Гледам че сега е намалена и вчера се чудех дали да си я поръчам. Наистина ли излиза от флакончето като пяна? Добре ли почиства кожата? Искам да си усещам суха и опъната кожата след нея.
Цитирай

На погрешната планета

Ади пък аз да прережа лентата в новата тема,я да ви забия едно въпросче-една мацка тука ми каза да й поръчам маска за лице-тази дълбоко почистващата от "Пюр пор"/зелената/ или затоплящата почистваща "Планет спа",последната аз й я похвалих и тя ми каза да й избера една от 2-те,мацката е със смесена кожа.Зелената не съм я ползвала,ама знам,че е хубава за такава проблемна кожа,пореста,но Спа-то дали ще е подходяща за нея?
Аз ползвам затоплящата,кожата ми е суха и се чувствам добре с нея.За нея май по-подходяща ще е зелената.

Да питам и аз за гел-пяната от зелената серия. Гледам че сега е намалена и вчера се чудех дали да си я поръчам. Наистина ли излиза от флакончето като пяна? Добре ли почиства кожата? Искам да си усещам суха и опъната кожата след нея.
Нямам спомен,дали излиза като пяна,но определено ще си чувстваш добре кожата от нея.Почиства страхотно :peace:
Цитирай

София

Някой може ли да сподели за спиралата която рекламира Салма Хайек.

За най-черното черно ли питаш  Laughing  ако е за нея - нищо особено, пробвах я, спрала като спирала.

Зелената гел-пяна е за мазна и смесена кожа, доволна съм, измива ми добре лицето, наистина излиза на пяна  Very Happy
« Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 16:02 от Amidala »
Цитирай

Варна, а по празниците в Ямбол

Айде и аз да гласувам с две ръце "ЗА" newsm10 newsm10 гел пяната. Излиза като пяна, но малко по-рядка /ако мога така да я определя/ от пяна зъ бръснене или за коса, но пак си е пяна.
Цитирай

Варна, морето и сините вълни!

Зелената гел-пяна е за мазна и смесена кожа, доволна съм, измива ми добре лицето, наистина излиза на пяна  Very Happy
И аз съм доволна от нея. И наистина излиза на пяна!
Цитирай

Има ли вече използвали новата очна линия?Удобна ли е за употреба?

Мисля да си поръчам маската за лице с мед и мляко и подхранващото мляко 2 v 1.Доволни ли сте от тях?

Може да ми препоръчате и друг почистващ продукт.Кожата ми е суха към нормална.
Цитирай

Холандия

Зелената серия е страхотна,наистина-едно потвърждение и от мен.Ползвам я цялата и съм доеолна.Пяната си е пяна,хубаво се пени и измива добре.Маската също е хубава,първо ексфолирам и после я оставям да изсъхне.Кожата ми е комбинирана,но и чувствителна.Затова от време на време сменям с оранжевата серия с витамините.Друга маска,която подхожда на такъв тип кожа е глинената маска с морски соли...също ползвам и ексфолианта с бял чай.
Цитирай

София

Колко сте единодушни само! Убедихте ме! Ще я пробвам!
Цитирай

Варна, морето и сините вълни!

Зелената серия е страхотна,наистина-едно потвърждение и от мен.Ползвам я цялата и съм доеолна.Пяната си е пяна,хубаво се пени и измива добре.Маската също е хубава,първо ексфолирам и после я оставям да изсъхне.Кожата ми е комбинирана,но и чувствителна.Затова от време на време сменям с оранжевата серия с витамините.Друга маска,която подхожда на такъв тип кожа е глинената маска с морски соли...също ползвам и ексфолианта с бял чай.

Мими, освен че сме ядашки ми май и еднаква козметика ползваме  Laughing

Сега пак да питам аз - за мазна коса към корените и сухи крайчета кой шампоан да си взема?
Цитирай

аз си поръчах доста неща за тяло от последния им каталог,въпрекси че принципно не съм доволна от марката-поръчах си подхранваща терапия за тяло,лосион за тяло с кислород/бразилска дъждовна гора/ и някакъв лосион за блестяща кожа от някакво нова серия.дано да съм доволна Praynig
ако някой има впечатление от следните продукти да каже да знам какмо даочаквам. Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 283 отговора