Avon VII

  • 11 063
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Я да ви питам...

Преди време си бях взела една тоалетна вода или незнам точно как им е наименованието в каталога, с аромат на Пъпеш...от много отдавна го няма.. Cry

Има разни праскови, портокали и тем подобни....

Някой да знае нещо по въпроса? newsm78
Вини, за тоалетна вода не се сещам, но имаше преди спрей за тяло с мирис на пъпеш. Беше много стара серия която вече я нема (или поне в последните 5-6 каталога не се е появявала). Аз също много тъгувам, когато любим май продукт излезе от каталога  Sad

# 76
  • Мнения: 953
ТАЗИ КОЗМЕТИКА Е ПЪЛЕН БОКЛУК!НИщО СВЯСТНО НЯМАТ.

както навсякъде така и тук има евтини и скъпи неща.ако си взела от тез по-евтините-детска серия ........
от години я ползвам тази козметика и почти от всичко съм ползвала и ползвам и съм много доволна.на за всеки човек има и различна козметика.на едни им прави алергии,на други не.на мен не ми понасят някои работи от орифлейм но не плюя защото на други ефекта е друг.кожа,коса и т.н. са различни колкото и различни хора има.много е важно и как ползваш едно нещо.но никога не плюй козметика.те за това са хиляди видове.за да има за всички хора и пак някои остават без.моя приятелка е алергична към всякакъв вид ароматизирана козметика и се мие с крем за бръснене лицето.друго неможе да сложи.е..........да оплюе всички фирми ли

# 77
  • София
  • Мнения: 10 309
Вече ставам нахална и банална, ама да напомня за новия каталог...  newsm51Едвам съм преспала снощи.. Ставам и днес първо няма нет, после идва нета, но няма каталог.... Embarassed Embarassed Embarassed
Айде чакаме.....
Aма сте нетърпеливки  Mr. Green
Сори за забавянето, ама тази седмица в началото бяхме на почивка, а в края не бях в БГ и съм малко луднала от пътуване  Sick но... снимах гоооо... абе, не е нищо особенно, ще пробвам новите продукти за коса, чудя се м/у спрея за блясък и този за обем и плътност, както и един лосион за тяло, леко бронзирал  newsm78
Юнски каталог.(Webshots)

# 78
  • Мнения: 35 960
супер си, Наде!   bouquet
сега ще дзяпам!  Mr. Green

# 79
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Оххххххххххх МЕРСИ НАД-ТАБ newsm51 newsm51 newsm51

# 80
  • София
  • Мнения: 10 309
Оххххххххххх МЕРСИ НАД-ТАБ newsm51 newsm51 newsm51
Да мирясаш, най-накрая  Mr. Green или поне до края на другия месец Mr. Green

# 81
  • Мнения: 18
благодаря за каталога  smile3535 newsm51

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
ОГРОМНО благдаря на над-таб  bouquet

момичета,  в момента качвам каталога в датата http://store3.data.bg/bebeju/ - та тези, които искат да си го имат на компа докато се докопаме до книжката

# 83
  • Мнения: 239
Момичета,искам да ви попитам дали е възможно да се поръчват продукти извън каталога,който е актуален в момента?Поръчах си от предната брошура крема за отслабване,а в новия каталог не го виждам...

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Момичета,искам да ви попитам дали е възможно да се поръчват продукти извън каталога,който е актуален в момента?Поръчах си от предната брошура крема за отслабване,а в новия каталог не го виждам...
част от продуктите могат да се поръчат дори да не са включени в каталога, но на "солена" цена. Ако не ти е спешно, `що не изчакаш по-следващ каталог когато ще е намален поне малко  newsm78

# 85
  • Мнения: 870
Момичета,искам да ви попитам дали е възможно да се поръчват продукти извън каталога,който е актуален в момента?Поръчах си от предната брошура крема за отслабване,а в новия каталог не го виждам...

Аз докато бях дистрибутор в самата бланка за заявка имаше продукти, които не са включени в каталога, но могат да се поръчват, питай представителката си, тя ще ти каже със сигурност

# 86
  • Мнения: 2 978
Вини, за тоалетна вода не се сещам, но имаше преди спрей за тяло с мирис на пъпеш. Беше много стара серия която вече я нема (или поне в последните 5-6 каталога не се е появявала). Аз също много тъгувам, когато любим май продукт излезе от каталога  Sad

Абе може и спрей за тяло да е бил Embarassed...но да, определено от много време го няма....А толкова ми харесва Sad

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
дайте сега да обсъдим новия каталог Laughing. Кой какво си заплю? Аз на първи прочит стягащия лосион за тяло (обаче се чудя и за лосиона с череша и за Dry skin relief - ползвал ли го е някой?)
Парфюма ми е много намален, но пък нямам нужда в момента newsm78
и един балсам без отмиване силно ме привлича ....
а и прахообраните пудри дето ги имаше в нетната .......
лекинко съм в чуденка Wink
иначе не ме е затресла този път треска да купувам пак ги докарах една прилична сума Joy

Вини, ако харесваш продукти тип Спрей за тяло с плодов аромат, горещо ти препоръчвам "Череша и индийско орехче"

# 88
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз пък на виртуално първо четене, нещо не съм впечатлена и искрено се надявам да спестя някой лев този път... ама надали, все ще излезе нещо, знам си аз!!!

# 89
  • София
  • Мнения: 10 309
Хайде да докладвам и за лака-лепенка  Mr. Green
Лесно се лепи и дори изглежда по-добре отколкото като се лакираш, НО за парите които е не си струва.... че то маникюристката ми за същите пари ще ме лакира, пак безупречно  Laughing Laughing Laughing голямо предимство е, че не трябва да чакаш да съхне  Mr. Green
Мисля да си взема един, да ми стои в чекмеджето за много спешни случаи  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт