Лидл 94 - Започна да става още по-коледно

  • 99 198
  • 808
  •   1
Отговори
# 795
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Преди да започна да чета тази тема и аз вземах нехранителни неща, ако нещо ми хареса докато пазарувам храна. Ноо откакто ви следя, и сайта на Лидл следя - да видя кога какво ще има  Crazy Още не съм стигнала до етапа да отварям магазина, то и нямам възможност, че съм на работа. Набелязвам си разни неща и ако ги има по време на съботното пазаруване, и ако ми харесат и на живо - вземам.

# 796
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Аз минавам сутрин заради Пекарната основно, че ми е на път, ако има нещо друго интересно взимам.
За детските ботушки обаче си бях целенасочено, след като от 2 седмици обикалям магазини и няма размер като за мойто зверче без да гоня някакво ограничение в бюджета. Вярно е, че след 2-3 дни като върнат неточните размери ще има пак от всичко.
Факт, че много от нехранителните им стоки въобще не струват, но някои си заслужават като навсякъде май.
Аз купувам детско и то не винаги.
Само по обед е спокойно в Лидъл, поне моите наблюдения са такива. Сутрин и вечер е чудо.

# 797
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Моите наблюдения са, че в петък вечер е лудница навсякъде - по пътищата, в магазините на всички вериги, в кварталния магазин  ooooh!
1-2 пъти съм пазарувала в Лидл в събота рано сутринта (8:00 - 8:30), е, няма такъв кеф - паркингът празен, в магазина - 2 бабки и аз, на касата казвам "добър ден", те ме гледат странно и отговарят "добро утро"  Laughing

# 798
  • Вестерос
  • Мнения: 38 172
Има машинки за махане на топчетата от дрехите  Peace

Аз си взех един чорапогащник с ламе, много ми харесва, ама трябваше май по-голям. Те от понеделник ли бяха? Да ходя утре да го сменям  Thinking

# 799
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Simple Smile за лудницата си права, навсякъде  и по всяко време.
От другата седмица нищо не ме грабва.
Да похваля патешкото филе охладено. Купих в понеделник за едни китайски спагети, много добре се получи.
Останалите "охладени меса" са си баш замразени, едно телешко на шайби загледах беше на кокал. За сметка на това днес сутринта над 10 кашона с месо стояха до хладилника, извън него и чакаха някой да ги нареди вътре. Вече имам отговор защо понякога месо в срок на годност е развалено. Случи ми се 3-4 пъти вече през годините.

# 800
  • Мнения: 12 644
Пазарувам късно вечер - нещата са подредени, извадени са и за утре.

# 801
  • Мнения: 290
Има машинки за махане на топчетата от дрехите  Peace


Къде са тези машинки, от доста време дебна за тях ...аз ли не ги намирам в брошурата???

# 802
  • София
  • Мнения: 2 589
Здравейте, случайно някой да е виждал някъде в София останали дървени пици? Знам, че е мисията невъзможна, но все пак надеждата умира последна Mr. Green

# 803
  • Мнения: 12 644
Аз днес купих торта, ама щом ви се яде пица Laughing

# 804
  • Пловдив
  • Мнения: 40 519
нова тема Rolling Eyes

# 805
  • София
  • Мнения: 4 192
Аз се чудя защо сутринта всички носеха по 2-3 чифта ботуши, а те ги връщали на другия ден. Страшна политика имат Лидъл   ooooh!

# 806
  • София
  • Мнения: 1 831
Пускали ли са скоро от кошниците, който са за под рафт? Моля, да споделите мнение - удобни ли са? Мисля, да си взема, когато има за вилата. Ще държа ориз, брашно, захар.

# 807
  • Мнения: 68 196
Аз се чудя защо сутринта всички носеха по 2-3 чифта ботуши, а те ги връщали на другия ден. Страшна политика имат Лидъл   ooooh!
Що...страхотна е.

# 808

Общи условия

Активация на акаунт